
Dit wil je niet tegenkomen als je net van de snelweg af komt zeilen. Hoe achterlijk moet je zijn om zoiets op de weg te dumpen?
Op de afslag Oss-Oost van de A59 hadden twee jongens (13 & 15) zo’n betonnen gevaarte gisteren achtergelaten. Minimaal 2 auto’s zijn er overheen gereden en het zal je waarschijnlijk niet verbazen dat deze auto’s forse schade opliepen.
Toen de politie op onderzoek uitging volgden ze schoensporen vanaf de snelweg naar een nabijgelegen pand. De aanwezigen verder verhoord, maar ze wisten van niks (naar eigen zeggen). Even later belde de vader van één van de verdachten naar de politie om de jongens aan te geven.
Ze hebben de nacht in de cel doorgebracht en vanochtend zijn ze verhoord. Er zijn leukere manieren om je weekend door te brengen lijkt mij.
Zielig voor die trottoirband natuurlijk. Een goede straf zou zijn om die knulletjes even in te wrappen en 2x laten overrijden door een auto. Zal ze leren.
@integraturbo: liefst met een hummer
@berlinetta: Of met die Toyota Thundra incl. Endeavour.. Dat gaat lekker langzaam.
@Brutus: Ben ik de enige die bang wordt van de agressie op dit forum? Het is elk topic weer raak bijna.
@jolig: Mijn reactie bedoel ik alles behalve agressief.. Die jongens komen er waarschijnlijk met een hark en reflecterend vestje weer goed van af, terwijl die 2 autobezitters met een giga rekening blijven zitten. Een beetje fantasie mag dus best wel..
@Brutus: Hoezo? De daders zijn toch gewoon gepakt. Die gaan naar Halt om en zullen gewoon een door de overheid opgelegde straf krijgen. De schade wordt gewoon verhaalt op de daders/ouders van de daders. Het zijn maar kinderen hoor. Op je 15e mag je verwachten dat iemand snapt wat voor gevolgen dat heeft, maar dan nog.
@jolig: Jezus man het is maar een geintje.. Geef die knullen een paar dagen een goede taakstraf en dan is het goed.
@berlinetta: Haha.
@jolig: Agressie? Stel je vrouw en kind/baby rijden ’s nachts over zo’n dikke drempel en verongelukken? Zulke kinderen moeten de hoogst mogelijke straf krijgen, incl. de ouders voor het verkeerd opvoeden van hun kinderen.
@integraturbo: ouders voeden de kinderen verkeerd op? Wie bracht ze ook alweer naar de politie?
@Jipp: Als ze goed waren opgevoed dan hadden de ouders hun kind niet eens naar de politie hoeven brengen…
@integraturbo: soms kun je als ouder niets doen aan de acties van je kind. Als papa er achter stond bracht hij ze niet naar de politie.
@integraturbo: Ik ben met je eens dat ze goed gestraft moeten worden. Maar op die leeftijd ben je het hopelijk met me eens dat je nog wel een disciplinaire straf kunt proberen voordat je naar de doodstraf grijpt?
@jolig: Niks doodstraf. Gewoon met een gangetje van 180 over de beentjes heen, overleven ze wel.
@integraturbo: Vooruit dan maar. Ga ik vast m’n buurjongetje uit bed trekken, die stak vanmiddag bijna een struik in brand. Heel de stad had wel in lichterlaaie kunnen staan.
@jolig: geen goede vergelijking
@jolig: Goed idee, afleren met die handel.
@berlinetta: beter een lambo ligt lekker laag! :-D
@integraturbo: ik ben tegen lijfstraffen
@integraturbo: dat wens ik niemand toe…
@zender: meer dan 20 andere mensen wel blijkbaar..
@integraturbo: ach, ik snap dat het niet zo serieus is.. maar het gaat wel wat ver.
In het originele ANP bericht staat dat de jongens uit Doorn en Breukelen komen. Mijn vraag, wat doen twee jongetjes uit die plaatsen in Oss en hoe komen ze daar?
En hoe sterk zijn die jongens, want zo’n stuk beton kan niet heel erg licht zijn.
Ik zie een complot…
@swaffelaer: in Haren gooiden ze ermee naar de politie..
zo zwaar zijn die dingen niet.. ;)
@swaffelaer: 50 kilo een medium en 80 kg voor een dikke uitvoering.
@betonstaal: 160kg:
http://www.kijlstra-bestrating.eu/profi/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=45&category_id=13&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=97
@midasracer: Jij weet welke maat trottoirband ze hebben neergelegd??? Da’s op z’n minst verdacht natuurlijk.
Dat verklaart ook meteen dat andere ongeluk vannacht:
http://nos.nl/video/429223-drie-doden-bij-ongeluk-op-a2-bij-hedel.html
Stelletje idioten lopen er rond zeg. Gewoon alle schade door die twee laten betalen. Ook al duurt het meerdere jaren voordat ze genoeg zakgeld bij elkaar gespaard hebben (als ze dat nog krijgen na deze streek..)
@EFB: Alle schade verhalen én minstens 40 uur schoffelen. In de vakantie.
Whahahahaahah, de voetsporen gevolgd.. classic..
@dennisr: idd.
@integraturbo: Haha, nice :D
Kapot maken dat uitschot
@totske:
Ja, daar gaat de wereld echt beter van worden….
Helaas zullen ze er met een symbolisch strafje vanaf komen, want minderjarig.
Ik hoop dat jouw kids dit soort misstappen nooit begaan of maak je die dan zelf af????
@jrk68: ja zonder moeite! Maar die nederlandse overheid spoort ook niet! Met die milde straffen!
@totske: wetenschappelijk onderzoek heeft aangetoond dat zwaarder straffen niet helpt. Waarom zou dan meer geld aan strafverzwaring willen uitgeven?
@totske: he, gezellig Fred Teeven is er ook.
@totske: Reageer eens even op de vraag van jrk68…
Ik ben best wel benieuwd hoe jij daar dan mee omgaat.
@natos: heb ik al gedaan! Als dat mijn kinderen waren was ik er niet zomaar klaar mee! Maar meestal is de opvoeding ook van lek mn vestje!
Hulde aan de vader voor het aangeven!
Tuig van de bovenste plank!
super ouder’s die het kind aangeven.
verder is het belachelijk dat je het in je hoofd haalt om zo iets daar neet te dumpen.
100 miljoen miljard jaar gevangenis mogen ze krijgen maar ze staan waarschijnlijk al lang weer op straat
@the-budel-guy: Je wil een 13-jarig kind jaren gevangenisstraf geven? Je bent niet helemaal goed…
@raphael:
Ach, ik lee hier zoveel puberale stoere reacties, dat kan je toch niet serieus nemen.
Dat is gewoon lekker populair doen zonder dat het effect sorteerd al hebben ze dat zelf nog niet door….
@jrk68: mag jij me vertellen wat er stoer is aan mijn reactie. en waarom zou ik populair moeten doen bij mensen die ik waarschijnlijk nooit van m’n leven in het echt zal ontmoeten.
@the-budel-guy: je ontmoet ze ook niet in het Echt, maar in Oss….tsss ;)
@raphael: dus als iemand 13 is mag dit? als je als 13 jarige dit al in je hoofd haalt wat zal je dan wel niet in je hoofd halen als je 25 of ouder bent.
@the-budel-guy: Waar zeg ik dat dit mag? Je straft een 13-jarige alleen anders dan een volwassene. En geloof me, straf zal dat kind zeker krijgen.
Gevangenisstraf helpt niet, daar zijn al 3583 onderzoeken naar gedaan en allen zeggen hetzelfde, gevangenisstraffen bij kinderen werken zelfs averechts.. kans op criminaliteit neemt toe.
@raphael: wat is dan een gepaste straf?
een sorry briefje laten schrijven, 3 uurtjes de stoep vegen, of bij oude mensen thee in schenken? of gewoon een simpel sorry ik zal het nooit meer doen??
@the-budel-guy: in amsterdam kouwgom krabben van de straat. Op de knieën voor de ogen van hun andere stoere vriendjes. Vernederen dat volk
@raphael: hoezo dat niet? Nooit meer los met die gekke
@the-budel-guy: Super-ouders? Is dat niet meer dan normaal?
@mdemooistelettervanhetalfabet: klopt alleen de realiteit is vaak anders.
Het lijkt er steeds meer op dat de jeugd van tegenwoordig echt niet goed bij hun hoofd zijn.
Dit soort stomme geintjes kan tot dodelijke ongevallen leiden zonder dat ze dat beseffen.
Erg verontrustend dit soort jeugd.
@HZW: och…hangplek-verlegging…tsja…
Oss is het centrum van het SP bolwerk, daar wonen al die socialistische mongolen die een ander niks gunnen en al helemaal geen dikke auto. Wat mij betreft wordt dat hele stinkdorp bedolven onder de trottoirbanden..
@flippert: gelukkig is de sp in Oss niet meer de grootste. Check your facts.
@flippert: en daarbij is het een stad, en maak jij waarschijnlijk, danwel je vriendin dankbaar gebruik van uitvindingen uit Oss.
@Jipp: uitvindingen uit groot Oss? Ach gut, vertel…!
@flippert: wereldvreemd? De pil, de manier waarop insuline kan worden gewonnen, en nog een hele rits medicijnen….
Daarnaast liggen de roots van Unilever in Oss, en zo kan ik nog wel even doorgaan.
Echt veel hersenen en inhoud heb je niet of wel?
@Jipp: lekker belangrijk allemaal, feit blijft dat dat kut SP volk daar ontspringt, dus Oss mag je houden. Of verkopen aan Duitsland.
@flippert: nogmaals check your facts, in de coalitie zit de sp daar niet en t is ook niet de grootste partij… Er zit een hoop medische kennis en productie, jou rookworst en Unox soep komt er vandaan, de pil die je vriendin gebruikt word er gedraait en ga zo maar even verder?
Inzicht mis je, kennis ook? Je doet vmbo en stemt op die andere nutteloze partij, de PVV?!
@Jipp: en kijk even terug naar de verkiezingsuitslag van vorige maand, kom dan maar terug met je SP bolwerk. De VVD was er de grootste.
@Jipp: Marijnissen en die dikke Roemer gehaktbal wonen er, dat is al erg genoeg. Trottoirbanden d\’r op!
@flippert: nogmaals check your facts, Roemer woont in boxmeer en alsof de inwoners van Oss er om vroegen dat marijnissen er ging wonen?
@Jipp: tief toch op naar het ossblog met jullie hele VVV bloemlezing over Os!! Het is de bakermat van de SP en daar welk stoeponderdeel dan ook op gooien is gewoon goed!
@flippert: jij spoort echt voor geen meter, boos omdat je jezelf in de vingers snijd? Oss is allang niet meer een sp bakermat, kijk naar Tilburg en Eindhoven, daar zit de sp bakermat meer dan in Oss. Aan kennis ed heb je nog veel te leren.
Daarbij komt dat deze ventjes uit Doorn en Breukelen komen, niet echt in de buurt van Oss.
@flippert: en daarbij ik woon er niet meer en dat vind ik helemaal niet erg, maar ga geen onzin over Oss verkondigen.
-edit: nutteloze bijdrage-
@flippert: goed punt, lekker kort ook…
Gelukkig snapte die pa het! We hadden een tijd terug op de sportschool een jong die het lollig vond op de saunakolen te pissen.. Helaas voor hem stapte net z\’n pa in de sauna.
Pa sloot een abbo af voor 2 jaar, dat joch moest dokken maar mocht niet sporten.
@Entwicklung88: Hahaha geweldig pa heb je dan!
@Entwicklung88: sportschooltypes..tja..
Was zeker te zwaar om van een viaduct af te keilen.
De motorrijders onder ons zullen wel gruwen van dit soort acties, zonder twijfel kan dit dodelijke afloop hebben. Dit soort tuig kan je niet hard genoeg aanpakken.
Het zal je auto maar zijn. Die ene vader van die jongens is ook niet goed bij zijn hoofd,je gaat ze toch niet vrijwillig melden bij de politie zodat ze een strafblad krijgen.
@bsxc2: zie het als een leermoment. Die vader is erg goed bij zijn hoofd.
@betonstaal: Inderdaad, de vader neemt gewoon zijn verantwoordelijkheid op zoals meer mensen beter zouden doen naar mijn mening. Dit is er gewoon over, voor hetzelfde geld is het je vrouw en kinderen en verongelukken ze. Heb zelf ook domme dingen gedaan toen ik jong was maar eerder onschuldige dingen en was wel zo slim om voetsporen uit te wissen :).
@eqaulo: Van mij zouden ze bij de betrokken mensen klusjes kunnen gaan doen tot alles of meer is terugbetaald. De kans is ook groter dat ze er zo iets uit leren ipv een boete die de ouders moeten betalen.
@bsxc2: ik zou hetzelfde doen.
Kinderen kan je niet vroeg genoeg leren dat ze verantwoordelijk zijn voor hun eigen handelen.
@bsxc2: Je kunt nog geen strafblad krijgen op je 13e of 15e. Kan pas vanaf je 18e(of op je 17e als je echt iets heel ernstigs hebt gedaan, dat je als volwassene wordt berecht).
Verder natuurlijk volkomen terecht dat die vader ze heeft aangegeven, wacht maar tot je zelf kinderen krijgt.
@bsxc2: ben jij wel goed bij je hoofd? Heb je zelf überhaupt kinderen?
Artikel staat wel leuk geplaatst op de beginpagina, vlak boven de reclame van ” Laat je eigen schade gratis fixen…”
Beetje vreemd verhaal dit. Een echte trottoirband is vrijwel niet te tillen. Er zijn 2 stratenmakers voor nodig met tangen om zo’n ding op zijn plek te krijgen. Net even gegoogled. Een trottoirband weegt 160kg. En die hebben 2 tieners verplaatst? Onmogelijk.
Er zijn 2 mogelijkheden: a) de tieners zijn onschuldig of b) het betreft tegels en geen trottoirband.
@midasracer:
3) of het is een “opsluitbandje”….
@midasracer: je hebt toch ook smallere? Of kleinere uitvoeringen? De politie spreekt in elk geval zelf van een trottoirband. Dus dat houden we dan maar aan ;)
Ik zou graag willen weten wat er nu omgaat in de achterlijke hoofdjes van deze kids. Kattekwaad, á la, maar dit is gewoon ‘not done’. Op deze leeftijd mag je verwachten dat ze dat snappen. Buiten alle straffen om die deze kids krijgen zou ik graag een verslag zien wat er nu precies in hum omging… En of ze ook snappen dat de rest van de bevolking hier van gruwelt…
@BrutaalAapje:
en wat gaat er momenteel in jou om ??
is het niet eens tijd om je obsessie los te laten ??
drempels op de weg !!
de overheid duldt geen concurrentie ..
@lincoln: Ja, leuk voor “dit was het nieuws”.
Verkeerde opvatting van het spel.. Stoepranden zonder bal kan gewoon niet
Toen ik net mijn rijbewijs had (jaar of 6 terug) had ik het coopertje S van mijn moeder geleend. Heerlijke leuke auto. Maar helaas hadden ze bij een rotonde iets op de weg gelegd.. Carter kapot, hoppa! Ik heb er niet meer in mogen rijden..leuke grappen dit.
doodstraf voor die schade kneuzen ..
als je niet eens een brokkie beton kan ontwijken dan doen of je lichten het niet of je kan je niet concentreren op het berijden van een automobiel ..
te achterlijk voor woorden dat die mensen een rijbewijs hebben ..
een regelrecht gevaar voor de samenleving ..
@lincoln: sterker nog…die kinderen hadden immers ook plots kunnen oversteken ! ^^
@lincoln grappig :)
http://www.youtube.com/watch?v=iVDruAdg80Q
Doet me hieraan denken.
Heet dat niet gewoon een stoeprand?
Het is toch jammer dat mensen die overlopen van boosheid, agressie en wraakzucht zo’n deel van het volk uitmaken wat reageert, op welke site dan ook.
Groot respect voor de vader die zijn eigen zoon naar de politie brengt.Waarschijnlijk wetende dat hij zelf voor de kosten op moet draaien.Dat gezegd is er met de opvoeding van de jongens waarschijnlijk niet veel mis.Hoop dat de jongens een passende straf krijgen (helpen in een revalidatie centrum ofzo).
@norge: lekker oude bejaarden wassen… krijgen ze net zulke grote trauma\’s van als de slachtoffers van dat ongeval… maar dan weet je zeker dat ze er van geleerd hebben!:p
Goed van vaders dat hij de kinderen heeft aangegeven!
Als alternatieve straf zou ik de kinderen een dag of 2 “stage” laten lopen in een revalidatiecentrum zodat ze kunnen beleven wat de effecten kunnen zijn van zulke geintjes.
Brr, je moet er toch niet aan denken dat je als motorrijder zo’n blokje tegenkomt op een afrit…