
De Tsjechische voetballer Milan Baros is zijn rijbewijs en Ferrari voorlopig kwijt. Zelfs in Frankrijk kun je niet eens meer ongestoord gassen. De aanvaller van Olympique Lyon werd donderdag betrapt toen hij met 271 kilometer per uur over de snelweg bij Lyon reed. Betaal je je eerst helemaal scheel bij het tolpoortje en vervolgens kun je een paar km verder je rijbewijs inleveren. Kutstreek.
Volgens deze Tsjechische site zou het gaan om een F430 Spider. De politie noemde het de hoogste snelheidsovertreding ooit gemeten in de regio, de maximumsnelheid is 130 kilometer per uur. Baros zal binnenkort voor de rechter moeten verschijnen.
Met dank aan iedereen voor de tip!





Wel erg flauw van de pliesie
sukketljes:P
msschien was ie te laat voor de wedstrijdt????
haha. en dan heeft de rechter nog niet eens een uitspraak gedaan…
Tja…iedereen moet nou eenmaal aan de verkeersregels houden, ’t is niet anders. Flauw of niet…je mag nou eenmaal niet harder dan 130.
271, the man has got some balls :P
ja idd pieterA
271, kan me niet eens inbeelden hoe snel da moet zijn wow
btw baros is een klassespeler:d
“has got”??? heeft ie ze niet meer dan? :P
En die balls mag ie voorlopig op een fietszadel plaatsen…mooie balls zijn dat.
Je mag ook niks meer tegenwoordig.
Wow, 271 km/h dat is best snel ja.
Ik vind het nog steeds een knetterlamme regel, je auto moeten inleveren, ik dacht dat je zelf de centen er voor neer had gelegd, leggen ze er beslag op.
Maar respect dat ie niet een vangrail mee heeft genomen, misschien in voor een carriere-switch? ;)
tja….ik kan niet zeggen wat een domme eikel….. het is me zelf ook overkomen in frankrijk.
271km/uur
ehh …sorry foutje
271km/uur? erg flauw van de pliesie..
Snel rijden op een rechte lijn, heb je daar dan ballen voor nodig? Maar zoals gezegd “has got” ;-)
Regels zijn regels, moet ie maar beter uitkijken waar hij zijn paardjes loslaat.
Ja, als je nou 40 km te hard rijdt kan ik nog begrijpen dat je het onterecht vindt maar dit is gewoon terecht. Hoe leuk het ook is om te gassen met je Ferrari..
Waar zien jullie ‘has got’ staan?
das al tijdje bekend dat je niet meer kan knallen met de auto in frankrijk….
niet slim,maar geld zat joh..
mats89:
Mensen verbeteren op het internet mag best, maar dan moet er wel iets verkeerds staan natuurlijk :P
‘has got’ is nog altijd geen verleden tijd in het engels:) Maar verder gewoon een stomme actie… al Barros toch wel een paar goede minuten hebben gehad:)
Ciao!
misschien is dit iets voor de tussenliggende maanden/jaren dat hij zijn F430 moet laten staan
http://www.momist.com/blog/uploaded_images/Colnago-CF4-749429.jpg
hij neemt nou toch gewoon een chaffeur in een of andere maybach ofzo.. Geld zat.
Ik vind het wel goed dat ze hem hebben aangehouden!!!
Als iedereen 271km per uur gaat rijden komt er een complete chaos lijkt mij…
@ Aston Martin Rapide..
Moet jij je naam niet veranderen in Koos Spee? ;)
Misschien moet ie maar bij Bayern Munchen gaan spelen ofzo :P
@Dude
waarom meteen Koos Spee? Dus jij vindt het normaal om met 271 kmh over snelweg te rijden (Y) HET IS NOU EENMAAL ZO.. waarom meteen een reactie tegen Aston Martin Rapide?? Als je goed leest, is hij helemaal geen voorstander van die regels.
wat een KONING…echt stoer!
het is een schande dat sommigen nog durven beweren dat het flauw is van de politie om deze man te stoppen
eens kijken of jullie ook zo gereageerd zouden hebben als je ouders of je kinderen door deze ferrari bij deze snelheid waren doodgereden, bijvoorbeeld omdat ze achteraan een file stonden
Het bewijst nog maar eens dat elk land nood heeft aan stukken autoweg waar je het pedaal eens helemaal mag vloeren. En kom niet af met de onzin van ‘moet je maar op circuit gaan doen’, niet iedereen heeft de tijd, noch het geld om zomaar eens op circuit te gaan. Komt daarbij dat je op een circuit veelal de lengte niet hebt om lange tijd met een rotvaart te rijden.
alsof hij zich daar ook maar iets van aantrekt.
in belgie hoor je praktisch iedere week wel iets van zatte spelers die met hun lamborghini ergens zwalpend over de weg zijn tegengehouden.
De zwakbegaafden moeten we ook iets gunnen,
@RenJie
Happen.. miste je de knipoog?
Moest wel een hele dikke politie Clio ofzo zijn waar mee ze hem gepakt hebben. Is daar ook iets over bekend?
@ Sjoerd
Volgens het bericht is het gebeurd op een tolweg rond Lyon.. Ferrari of niet, voor zo’n tolpoortje zul je toch moeten stoppen.
@Sjoerd
In Frankrijk patrouilleren ze op de snelweg met Impreza’s.
hij krijgt z’n bolide wel terug, don’t worry
Net alsof het hem pijn doet .. hij verdiend miljoenen per jaar ..
Nou ja mensen, alle negativiteit moet je omzetten in positiviteit, zo ook hier.
Positief is dat we nu tenminste zeker weten dat een F430 271km/u kan halen…
“dat zelfs een voetballer 271 km/u kan halen in een F430” ;)
Alsof hij daarmee zit.. die man heeft genoeg geld om een chauffeur te betalen voor in de tijd dat hij zn rijbewijs kwijt is.
Ik ben op vakantie geweest in frankrijk dit jaar, en ik heb daar niet één Gendarme-auto gezien. Op een afgeragd cliotje in Parijs na dan. Dus op de tolwegen altijd een snelheid van 180-200 km p/h…
In Frankrijk berekenen ze de tijd tussen het ene tolhokje en de volgende (automatisch zien ze dan de gemiddelde snelheid) en bij tolpoorten staat altijd politie. Rondom het heuvelachtige Lyon (rondweg mag je maar 80 km/u ) staat het ook vol met camera’s …iedereen weet dat.
Onverantwoordelijk zo’n voetballer.
Marc Overmars vertelde in de nieuwste AutoV. ook rustig dat hij 250 km/u ’s morgens om 10.00 uur reed, toen hij nog voetbalde in Engeland.
wat een held, ongelofelijk
Ik vind het feit dat een voetballer in staat is om een rijbewijs te bemachtigen nog wel het engst van dit bericht. Ga me nu niet vertellen dat alle voetballertjes hiertoe in staat zijn want dan ga ik liever met de fiets.
Weet de omstandigen heden niet maar heb vaak genoeg gewoon overdag over Franse tolwegen gereden (buiten vakanties om) en dan is er geen hond te vinden gewoon 100KM lang waar je maar 5 autos tegen komt. Tja dan kan ik me wel voorstellen dat je net iets harder wilt.
tja als ie zijn voetballen ook snel gaat doen dan zit ie morgen in fc barcelona :D
Het was geen spider: http://www.youtube.com/watch?v=e8ABS5LsHnM
@ edje 11.
nee, volgens cruijff ontstaat er dan geen chaos op de weg (als iedereen 271 zou rijden), want hoe harder men rijdt, hoe eerder men van de weg is, dus hoe minder files. Je kan zeggen wat je wil, maar er zit een zekere vorm van logica in die stelling! Dus gewoon lekker hard gaan rijden allemaal
oh ja, een aanvulling daarop is. hoe meer mensen te hard gaan rijden, hoe meer rijbewijzen de politie inneemt en ook daardoor komen minder mensen op de weg (= minder files). Dus bij deze tip snijdt het mes aan twee kanten
hij kan ook een 45k/m wagentje nemen, is een brommer en geen auto :D :p
T’is so wie so belachelijk dat die k. voetballertjes dat kunnen betalen
Volgens mij heeft iemand hier het profvoetbal niet gehaald…
jullie doen allemaal moeilijk over dat hij 271 km/uur reed in frankrijk
hier in nederland reed een M5 280km/uur op de A4
en dat is dan hier waar op alles gelet word
271 km/u?!? Dat is echt f*cking hard…en dat nog wel op een snelweg bij Lyon!
Ben er geweest en geloof me: ’t is geen rustige stad… Maar toch wel flauw want wat moet je anders met een 8L (of weet ik veel hoeveel) motor in een FERRARI? :-)
Moet je nagaan hij reed nog niet eens vol gas, ach wat zou je zelf doen als je zo’n auto kon betalen?
Eigenlijk moesten ze de bouw van die wagens verbieden, die koop je toch niet om 50 km. per uur mee te rijden.
Maar blijft oneerlijk, wel auto’s etc mogen verkopen, maar je mag ze niet gebruiken waar ze voor zijn. Laten we eerlijk zijn alles is bij zo’n auto berekend op het rijden van die snelheid.
:p
ik vind het wel goed hoor, hij gaat veel te hard en hij heeft de zelfde regels als ieder ander mens.!!!!!!
@leganza
Met een keuekenmes kun je ook mensen neersteken, kom laten we voortaan ook alle messen verbieden….., en nu we het er toch over hebben, weet je wat je allemaal met een aansteker kunt? Ook verbieden dus want je mag ook geen mensen in de fik steken. En straks zijn de mannen hun dingetje in de broek ook nog kwijt want verkrachting is ook verboden.
;-)
Overigens kun je rustig 250-300KM/h tussen de tolpoortjes rijden als je onderweg maar even stopt om te tanken of te eten, zo komt je gemiddelde weer uit op een legale snelheid en blijf je uitgerust.
kom op man toch vet 271 km per uur over de snelweg maar dat die zein Ferrari moet inleveren…..
Belachelijk meteen zijn jaar salaris weg:)
lullig voor die paar kilometer te hard
man Klaas G.je bent nie goed
heb jij ooit 270+gereden dan weet je dat het verslavend is.
!!!!
wat was dat voor een politie auto?
Weet je hoe ze dat controleren?
je start om uur X aan tolhuis 1 en komt om uur X+30 minuten aan tolhuis 2. Als 130 km/u betekent X+60 minuten dan heb je het aan je been! Zo slim zijn die Fransen. Domme Tsjech
Net nog op de autobahn voorbijgestoken door een F430 tegen zo een 280km/u
haha 270 das toch ook gewoon t sap uit je stuur knijpen
holy shit ik weet hoe hard 271 ik heb zelf een ferrari gtb fiorano maar als ik bijv. over de a1 zo hard rij dan word ik behoorlijk angstig geloof mij.
mijn rijbewijs is al drie keer ingenomen
mats89 schrijft (2 November 2007 om 18:30 ):
“has got”??? heeft ie ze niet meer dan?
has got.. hmmm.. volgens mij is dat goed hoor:p
maar 271… omg:p
Die voetballers van tegenwoordig hebben geld zat dus lijkt mij een taak straf een beter idee,geld boete doet ze niks.
Snelheidsovertredingen OP DE SNELWEG worden veel te hard aangepakt. Redelijkerwijs valt niet in te zien wat er mis is met hard rijden op een bijna lege snelweg.
Anderzijds zou het veroorzaken van een ongeval VEEL HARDER moeten worden bestraft.
Ongelukken veroorzaken is immers WEL bijzonderl ellendig.
In een democratisch land met wetenschappers die aantonen dat hard rijden risico’s vergroot is het kennelijk onvermijdelijk dat mensen met snelle auto’s en motoren niet meer van hun speedkick mogen genieten. Belachelijk gewoon.
Men kan wel zeggen dat je de wet niet mag overtreden, maar de waarde van de wet is maar heel betrekkelijk: een schriftelijk besluit van de meerderheid van een stel domkoppen.
ik deed er 340 ;-P
@ Keelzie
In je natte droom zeker?
@willemseles
Er staan camera’s in Frankrijk ja, maar die worden steeds aangegeven mét een vrij groot waarschuwingsbord.
Dat de snelheid gemeten zou worden tussen tolpoorten is een urban legend(broodje aap verhaal voor de Nederlanders), anders was ik al lang mijn rijbewijs kwijt!
<>
Wel oppassen voor mobiele radars en anonieme wagens nota bene!
Hij speelt nu voor de Turkse club Galatasaray.