Het was gisteren opnieuw raak in het noorden van Limburg. Voor de derde keer in twee weken tijd hebben nepagenten met een voorliefde voor grote SUV’s toegeslagen.
Gisteravond werd de bestuurder van een Porsche Cayenne door nepagenten aan de kant gezet. Deze grappenmakers reden in een auto met een lichtbalk waarop de tekst “stop politie” knipperde. De nietsvermoedende Cayenne bestuurder volgde de instructies op van de man in politie-uniform en gaf zij rij- en kentekenbewijs af toen daarnaar gevraagd werd.
De eigenaar werd vervolgens verzocht uit te stappen, waarna de “agent” in de Cayenne sprong en met hoge snelheid wegreed. Via het satellietalarmsysteem werd de auto later op de avond teruggevonden, maar de boeven zijn daarbij niet gepakt.
Vorige week overkwam de eigenaren van een BMW X5 en Audi Q7 hetzelfde. De politie onderzoekt of het om dezelfde daders gaat. Mocht het om dezelfde daders gaan, dan zijn ze aardig op weg om hun collectie Duitse premium SUV’s compleet te maken. What’s next? Een Mercedes ML? (via: telegraaf)





Eerstvolgende keer dat ik een stopbord te zien krijg 112 bellen en kenteken na laten trekken, anders door rijden naar politiebureau! ’t is toch niet meer normaal!
@C220AMG: Maar dan wel handsfree bellen hè, voor het geval dat het echte agenten zijn. ;)
@C220AMG: Rij jij suv dan… ?
@Esprit_de_Flandre: Nee, maar dat betekend nog niet dat ze dat bordje omhoog kunnen doen!
@C220AMG:
Dat zou ik ook denken, vraag me alleen af of echt agenten daar ook niet moeilijk van zouden gaan doen als je blijft doorrijden.
@Hupke: Tja klopt maar je moet toch wat…
Zoals ik al eerder gezegd heb ,gewoon stoppen met onopvallende politie auto’s .
@norge: Zoals ik al eerder gezegd heb, de flikken moeten in dikke vette SUV’s gaan rondrijden daar in de buurt. Tot ze zelf tegengehouden worden door hun ‘collega’s’…
@Esprit_de_Flandre: Krijgen die agentjes helemaal een luizeleven ,beetje de hele dag in een dikke suv suf rondrijden en niks doen. ;)
@norge: ag met die golfjes
R32 hebben ze het ook niet slecht.
@norge: Behalve die SUV verandert er dus niets…
@Esprit_de_Flandre: laatst zag ik een merceds sedan met blauw licht en daarachter een touraeg met blauw licht, waar zou dat voor zijn?
zelfs een keer een volledig zwarte/verduisterd combootje met blauw licht en kneiter hard rijdend.
@Esprit de Flandre: volgens mij wil jij je belastingcenten wel kwijt. SUV kopen voor agenten ik weet wel iets beters om je geld aan te besteden
@kets: Maakt hem niet uit… Belg! :P
@kets: Ik zou dan een auto nemen die in beslag is genomen. Er zijn vast wel genoeg suv’s te koop bij dienst domeinen. En als ze gepakt zijn kunnen ze ze daar als nog verkopen.
wel een goede reden als je door onze kabouter en zn secte aangehouden wordt kan je gewoon door rijden
als ik verzocht wordt, om uit te stappen, gaan altijd de sleutels eruit. Wat een gajes, wie stopt er nu nog voor een onopvallende politieautio midden in de nacht? :@
X5, Q7 en nu een Cayenne. Waarom een ML next?? Dat is wel een hele achteruitgang tov die andere, naar mijn idee. Je zou verwachten dat ze een stijgende lijn hebben…
In plaats ze een ml stelen.Dat is echte premium kwaliteit.
Wie laat in godsnaam de sleutels in het contact zitten? Of gaat het om keyless-go auto’s? Dan kan dat ding toch nooit zo ver komen, als je de sleutel zelf op zak hebt?
A. Altijd de sleutels uit het contact.
B. Bij keyless-go: Motor afzetten en altijd de sleutel op zak houden en niet in een tas in de auto.
Maar dit is waarschijnlijk ook het volk, dat bij halen van geld uit de pinautomaat de motor van de auto laat draaien, als ze even snel geld gaan pinnen. Het type domvolk, dus. Dan is het eigenschuld, dikke bult. Mazzel had deze dan weer wel, met het track en trace systeeem.
@Orichy: Tegenwoordig hebben deze auto’s wel allemaal keyless-go. Zo ja, dan zit de sleutel wel in hun broekzak.
Rijden ze met je auto ervan door, moet de auto binnen een paar meter uitvallen als de sleutel buiten bereik is.
Het feit dat de politie in een onopvallende auto gaat patrouilleren kan ik begrijpen, maar ik kan er niet bij dat agenten soms geen uniform aanhebben. Bij wegmisbruikers zitten de agenten vaak in vrijetijdskleding in de auto, hoe kun je dan het verschil zien tussen een agent en een crimineel?
@Sprite:
idd want de badges die ze laten zien (de echte dan), zien er ook al niet uit! die kan je even goed zelf namaken hoor..
@Stino:
Moeilijk is dat niet, zeker dat niemand weet hoe ze eruit zien tenzij je zelf agent bent zou je een slechte vervalsing zelfs niet opmerken. Gewoon 112 bellen en vragen of ze het kenteken natrekken. Alleen heb je die kans niet van zodra je gestopt bent aangezien ze waarschijnlijk ook een wapen bijhebben als nep-agent.
Trouwens, ben al vaak tegengehouden en het eerste dat ze vragen is onmiddelijk “motor stil leggen aub”
Hun identificatie vragen. Kentekenbewijs vragen ze trouwens nagenoeg nooit. Gewoon niet geven.
Overigens blijft het raar: kentekenbewijs hebben ze niet eens iets aan als ze deel C/3 (wat het ook was) niet hebben toch?
Waar kan je die lichtbalkjes krijgen? :lol:
@Tommy2:
http://www.ar-carsystems.be/
Als echte agenten maar niet op een slecht idee gebracht worden want hun salaris is niet zo riant namelijk.
Volgens mij zijn het echte agenten !
Welk normaal mens gaat nog bij de politie werken??
Noem me een politie agent die niet crimineel is, als ze de kans krijgen (of nemen) !
@roger: de term “vooroordelen” is jou vast niet onbekend? *zucht*
On topic: een agent vraagt zelden of nooit of je uit wilt stappen als je staande wordt gehouden voor bijvoorbeeld zaken als het overschrijden van de maximum snelheid.