
Vanochtend kwamen we nog met nieuwe spyshots, nu blijkt dat er een reclamevideo van de SLK is gelekt. Daarop is de auto in volle glorie zichtbaar!
Via Worldcarfans is de video in de publiciteit gekomen. De video toont de nieuwe SLK met LED-lampjes, spoiler en AMG-velgspul. We zien de hardtop zichzelf opvouwen en ook het interieur wordt goed uitgelicht, we zien oa een center-console met ronde ventilatiegaten en het “Magic Sky Control” met instelbare transparantie. Bekijk de video hieronder:
Instant update: video is inmiddels verwijderd, mirror staat HIER!
Hij werkt niet ;)
@KaazZ1: klik op die link vlak boven het filmpje;P
@KaazZ1: http://www.autojunk.nl/2010/12/new-mercedes-slk-commercial
tsja wat zal ik zeggen….grappig filmpje wel wat aan de lange kant maar niet slecht gemaakt maar die wagen is zeker dik!!
Weten jullie zeker dat die SLK pas in 2012 uitkomt?? Dat ding wordt meer gespot en gelekt dan de nieuw focus die volgende maand in de showroom moet staan.
ook een filmpje van SLK duurt niet zo lang en laat wat sneller de stoere kant zien
http://www.youtube.com/watch?v=e72wdBP21gQ&feature=related
@jelle95:
Weet niet of je helemaal bij de les bent. Je laat het vorige model zien?
Vindt het een hele mooi auto, mooier dan de BMW Z4 zelfs
@kurdmanx: ja sorry kwam er net ook achter, kwam net uit school weer een taai daggie gehad excuus!!
ze laten je dus denken dat het een hoerige franse vrouw is.. :S
De muziek, het mysterieuze sfeertje, donker, mistig,..het heeft iets Twilight achtigs. Genoeg reden al om hem niet te kopen.
@Maarten:
“De muziek, het mysterieuze sfeertje, donker, mistig,..het heeft iets Twilight achtigs.”
vs
“Genoeg reden al om hem niet te kopen.”
Misschien iets op het de auto zelf aan te merken? De mening die jij geeft gaat enkel over het reclamefilmpje, niet over de auto. Logisch om hem dan niet te kopen…?
Nou da’s duidelijk, haha. Goede vondst, primeurtje.
jah, veel beter dan de vorige, alleen de lijnen van de auto hadden wel iets meer mogen veranderen.
ps. de fransheid van het filmpje maakt het er voor mij niet aantrekkelijker op.
Het is weer een mannenauto geworden..
zal wel duur zijn, en waarom weer een stalen dak en geen stoffen
@RaKiM: omdat een stalen klapdak is wat de klanten willen. Degenen die echt een stoffen dak willen (waarom eigenlijk?) kopen wel een E-klasse cabrio.
@RaKiM: De SLK is één van de eerste (dan wel de eerste) cabrio’s die op de markt kwam met een volautomatisch stalen klapdak. Hij is m.a.w. zo gedefinieerd…
@ggilless: dat is waar (heb ik net ff opgezocht) maar wrm doen ze niet zoals bij mazda keuze uit een stalen of stoffen dak…dat vindt ik zo raar dat een non premium merk dat wel doet
De volgende M-B die eruit ziet alsof hij in de persmal bij een Oost-Europese diesellocomotievenfabrikant terecht is gekomen.
@Jochempie: Het is jouw vak maar ik ben dat absoluut niet met je eens. Van de Duitse premiumbakkers is MB momenteel de enige die lef toont in de vormgeving. Als ze dit zo durven volhouden krijgen ze van mij een extra plusje. Maar ik vrees het ergste, want de verkoopaantallen van de nieuwe modellen valt erg tegen, terwijl Audi en BMW het met uiterst behoudend design juist erg goed doen momenteel.
hahaha, ze zullen wel balen bij MB haha
wel een mooie wagen
Reclamefilpje vind ik maar niets (wagen met Duitse platen, Franstalige audio en Engelstalig opschriften?), maar de wagen is wel prachtig. Hij ziet er wat bruter en agressiever uit dan zijn voorganger en de leds storen mij hier helemaal niet. Ben benieuwd naar de motoren en prestaties!
@KoenMB: misschien is het niet gelekt maar is het een viral..
met dank aan ggilless voor de tip? :-)
Ziet er goed uit.
Zoals al gezegd een flink stuk stoerder dan de oude, maar auto’s met een stalen inklapdak blijven toch altijd een compromis wat betreft vormgeving, het straalt er veel te veel vanaf. Ik had graag gezien dat MB eens met een echte (?) hatchbackachtige coupe kwam met een tot de achterkant aflopende daklijn (maar dan dus niet zoals de CLC).
@slappehap: Er komt een C-klasse coupé.. kan je misschien wel bekoren :)
@ggilless: bedankt Gilless, was benieuwd hoe ie eruit zal gaan zien!
Het is echt een opvolger van de 1e generatie SLK. Sommige stukjes moest ik echt goed kijken. Het is dat je weet dat het de nieuwe is.
Volgens mij vind ik de huidige spannender.
Ziet er weer mooi uit! Alleen beetje teveel gestolen van een aston martin V8 Vantage, en the new bmw z4, maar wel heel slim en mooi vindt ik!:D
Is dat niet ook een nieuwe B klasse (de achterkant) rond 2:00 minuten?
@Bas: Is dat niet gewoon een peugeot 207?
ik zie een reclame voor een alfa….
Leuke bak precies, alleen staat de daklijn me niet echt aan, gelukkig kan dit echter naar beneden!
Ziet er goed uit. Mooi die rode lijnen in het interieur. Nu nog wachten op foto’s… Wat komt er tegemoet rijden voordat de distronic ingeschakeld wordt?
@ewoudhoed: Een B-klasse.
Diiiiikkke bak als je het mij vraagt! Veel elementen van de SL/SLS en hier en daar een vleugje SLR (achterlichten)
Leuk dat ze ‘premium materials’ nog even apart vermelden.
mooie auto gewoon .niet spannend, lijkt heel erg op de vorige.
en wat een lang dom filmpje zeg
Wie maakt er even een paar veelzeggende screenshots, ik heb geen zin om 10 minuten naar reclame te kijken… ;)
Wat ik al wel zie is dat hij wel heel hoekig is zeg. Bah.
@Citrofiel: Het lijkt wel (nog) beter dan de vorige SLK, vind ik. Wat vind je er niet goed/ mooi aan?
@ppdengis: Ik heb het niet zo op die vreselijk hoekige neuzen van de nieuwste Mercedessen. G-klasse, oké, maar op een sportieve cabrio? Vooral aangezien het niet aansluit op de rest van het design, dat wel weer vloeiend is.
@Citrofiel:


@Flamingo: Held! :D Dank je.
@Citrofiel: komen gewoon van Autoweek hoor ;)
kweet niet eens hoe je screenshots maakt
@Flamingo: Hè wat jammer. ;) Gewoon filmpje fullscreen bekijken en op het juiste moment op print screen drukken, die in paint ofzo plakken, opslaan, uploaden. Had gekund.
@Citrofiel: of je pauzeert het en dan maak je een printscreen!
@atakan: Dan komt er een play-driehoekje in het midden van je scherm te staan. ;)
@Citrofiel: achja, nbeter dan niks :D
Conclusie, wegen zijn vrouwelijk?
@Pieter: Nou, ga eens na:
1. Je kan er lekker op rijden
2. Ze bieden grip
3. Het rubber is van levensbelang.
@Jochempie: Scherp! Als je volledige columns kan schrijven van dit type mag je vanaf nu iedere dag voor eentje zorgen wat mij betreft.:)
ben wel benieuwd naar de AMG versie want dit lijkt alwel een beetje een amg. miss amg pakketje. de vorige was althans erg mooi
Mercedes begint ook zoals de rest te worden met alle auto’s hetzelfste kop tegeven :cry:
@4991: Daar dacht ik ook aan. Vind ik eigenlijk een beetje jammer.
Nou, vind dit dus helemaal niet mooi he… Wat een raar apparaat. Doe mij maar iets anders!
Valt best mee.. ik vind het wel wat een rare neus hebben…. maar de rest valt nog goed mee..
Dit kan nog wel eens een bestseller worden!
vooral interieur is enorm opgekrikt!! sls-stijl, en zeg nu eerlijk: simpelweg subliem!!
weereens alles veel te groot en te grof..
nie egt mooie bak
Vermoeiend filmpje over Moeder Natuur….maar goed, de auto ziet er zo redelijk uit. Maar in het echt zallie wel weer tegenvallen, net zoals het gedrocht van de vorige versie…
Tja, een aardige auto, maar slapenloze nachten krijg ik er niet van, de voorkant is veel minder exclusief dan het was en als totaal ook minder bijzonder dan de E cabrio. Dash is wel heel mooi.
ze hebben heel die side embleem gekopieerd van de m3 alleen die m3 embleem is er niet.
@g-pwer: Droom maar lekker verder, Bimmerboy..