
Inderdaad. Vanavond gaat TopGear spelen met de Pagani Zonda R. Zal Jeremy net zo lyrisch zijn als wij? Ik heb zo’n flauw vermoeden van wel.
Maar uiteraard wordt er vanavond nog veel meer gedaan. Ook laten de 3 presentatoren zien welke gevaren er allemaal op de loer liggen als je een tweedehands cabrio wil kopen. En er is een bijzondere nieuwe Britse auto te gast in de studio.
Achter het stuur van de Kia kruipen deze week Simon Pegg en Nick Frost. Overigens zijn we vanavond alweer aangekomen op de helft van seizoen 16. Time flies zullen we maar zeggen.
UPDATE: nog wat behind the scenes beelden van de aflevering van vorige week.





-edit; dank u, is inmiddels gefixt-
OT: Pagani Zonda R, VET!
@Shenkie: Dank!
http://transmission.blogs.topgear.com/2011/01/23/video-behind-the-scenes-at-the-first-of-the-new-series/
Video is currently unavailable. Please check back soon. :roll: En ons -> wij.
Mijn plek is weer gereserveerd, ik ga het weer kijken. TG aan de tweedehandsjes, dat is altijd leuk. ;)
http://transmission.blogs.topgear.com/2011/02/04/behind-the-scenes-james-and-the-fiat-500/
Spoiler: ja, jeremy is lyrisch over de zonda R :P Weet men als je top gear magazine leest, hij noemt het de auto van het jaar.
Benieuwd naar het verhaal over de tweedehands cabrio, voor mij al een half jaartje te laat, maar toch leuk om te zien. En vraag me af welke nieuwe Britse auto dat mag zijn! Moet morgen het profielwerkstuk inleveren over de Britse autoindustrie, dus wie weet moet ik er vanavond nog snel een merk aan toevoegen :P
Zie er naar uit, maar top gear kennende zal het weer veel gedrift zijn ipv strak sturen door bochten…zucht
@SimonMc: Ik vermoed dat het met dat driften wel mee zal vallen, is geen makkie met dit type auto. (Veel downforce = óf strak de bocht door, óf achterstevoren de bocht uitkomen :P )
@klavertjevijf: Je hebt me terug een sprankeltje hoop gegeven!Wie weet komt het toch nog goed!
En LOL @ uw naam, is dat een hééééél erg zeldzaam klavertje?
@SimonMc: Als je de Zonda R graag ziet zoals hij bedoeld is: http://www.youtube.com/watch?v=YPd0ATqvoJM (maar die heb je dan waarschijnlijk al gezien) :)
klavertjevijf = klavertjevier+1 :P
@klavertjevijf: That’s the way I like it ;)
-edit: zo zo, jij kan goed linken-
Mocht ik nou net geen BBC hebben… Danku zeer KPN… grrr
@Priusje: Zo dat is pas genaaid :( Digitenne?
@Priusje:
is direct online te downloaden in full hd kwaliteit :D
zo doe ik het altijd..
Lache, Simon Pegg. Die turbo-agent uit Hot Fuzz :)
@Jochempie:
Ze zijn ook bekent van Shaun of the Dead. Ultieme zom-com.
@blackeye: Oké, ga ik een keertje kijken!
@Jochempie: Zeker doen, is inderdaad de beste horror/zombiekmomedie ooit. Zombieland is zwaar overschat ivm Shaun of the Dead.
@fant: Die nieuwe film met die aardse alien lijkt me dan weer minder…
@Jochempie: Die lijkt mij zo slecht dat hij leuk wordt. Wel ‘wat’ op hebben van tevoren. :twisted:
Shaun of the Dead wil ik ook zeker nog een keer kijken, heb hem zelfs al gedownload, alleen nog een keer de tijd vinden. Ik kijk alleen niet snel ‘zomaar’ films…
Ben benieuwd welke cabrio’s ze nemen, klinkt sowieso wel weer als een leuke aflevering!
@Lan_Evo: Durf wedden dat May met een Kadett of Escort afkomt…
@Esprit_de_Flandre: Gelukkig is niemand die weddenschap aangegaan. ;)
@Citrofiel: Was idd verrassend :P
het kan nog erger, wel bbc hebben maar gedwongen larkrise to candleford moeten kijken… (begint ook om 2100 op BBC EINZ!)
SERIEUS OMGWTFBBQ STERF KUDTPROGRAMMA !11!!!
*kijkt maandag via usenet*
@Benjamin1: Smijt dat vrouwmens dan toch buiten gewoon…
@ Priusje
Je kan Top Gear S16E04 ook gewoon downloaden( ook andere afleveringen) dus hoeft niet perse op tv:P( heb ook digitenne :( ) maar weet alleen niet of je hem ook al vanavond kan downloaden maar daar kom ik snel genoeg achter:D
http://www.finalgear.com
@zakar36: meestal staat ie een kwartier na de uitzending online, 22:15 nederlandse tijd dus ongeveer;)
@dustie94: en meestal is er de dag er na nog een autoblog uitzending gemist ;)
Op de TG site staan veel meer van die behind the scenes video’s. Gaat nergens over soms (James’ nieuwe shirt) maar juist daarom leuk. ;)
Wanneer is de herhaling? Of waar kan ik de aflevering terug kijken? Ik kan vanavond namelijk niet kijken.
@Nico94: de dag er na staat hij wel op autoblog, tenminste, dat was wel zo ;)
@Nico94: En de herhaling is op woensdag denk ik, een uurtje vroeger. Niet zeker!
zouden jullie hem na de uitzending hier op AB kunnen plaatsen?
Geef mij maar de Uno in plaats van de R, staat nog te koop ook. ;) http://www.jameslist.com/advert/246367/for-sale-pagani-zonda-uno
Wat Clarkson van de Zonda R gaat vinden is toch allang bekend, op z’n laatste dvd reed hij er al in. Vooral de banden vindt hij volgens mij helemaal fantastisch.
@zapp: Ugh. Dacht even aan de Fiat Uno toen ik je comment las. Gelukkig maakt de link alles duidelijk…
“Vanavond gaat TopGear spelen met de Pagani Zonda R. Zal Jeremy net zo lyrisch zijn als wij?”
Italian Job van Clarkson gezien? Daar wordt antwoord gegeven op deze vraag.
@sacha: Of in Top Gear mag. gelezen wat Jeremy’s auto van het jaar is…
-edit: eerst goed nederlands leren-
NOu was toch wel weer een super aflevering. Was wel te verwachten dat er in een van die beamers iets schaamhaar zat. Maar toch leuk:P
Het stukje dat ze aankwamen in hun auto´s was wel erg grappig. De ronde van de Pagani Zonda R ging wel erg snel het leek vooral erg strak.
de frame-rate van dat zonda rondje was erg raar…
@dannyhoek: Jij vermoed dat het versneld is? Wat voor reden zou daar nou voor zijn? Pagani gaat daar echt geen auto meer door verkopen en TG had natuurlijk liever de Britse Ariel Atom V8 bovenaan het bord laten staan. ;)
DT, Citro… :roll:
wat is ie lekkerrrrrrrrrr!