
We hebben al vaker gelachen om de staat van het asfalt in Rusland, maar in Samara moeten weggebruikers een nog veel vreemdere hindernis overwinnen.
Zodra de zon in het voorjaar weer een klein beetje doorkomt, stroomt de doorgaande weg van Samara namelijk vol water. Je zou denken dat zoiets alleen voorkomt in kleine, afgelegen dorpjes, maar Samara is toch echt een stuk groter dan Amsterdam. Er wonen dik 1,1 miljoen mensen én de stad sierde ooit zelfs de kont van een Lada met dezelfde naam.
Alexander Karyagin besloot zijn drone van zolder te halen (in Rusland mag dat natuurlijk wél), zodat ook de rest van de wereld kan zien dat de kilometerslange Karl Marx Straat volledig onder water staat. Mocht je er binnenkort dus over denken om weer eens te klagen over die verzakte klinkers voor je huis, bedenk dan eerst even dat je het eigenlijk helemaal niet zo slecht hebt.
Dan komt zo’n Toyota Land Cruiser goed van pas :) die zie je daar vaak rijden namelijk.
Russen geven eigenlijk nooit ene f*ck.
ik had ook niet anders verwacht
Is ’t water of vodka?
@dizono: Jij had toch een Lada samara?
kijk, dan komt de TG hoovervan nog eens van pas!
Toekomst van Nederland……Whoehahahah…
Sure, why do you give a fuck as you got a offroader just do it!
@mercedesbenz63: haha! Is me dat even de slechtste vertaling die ik in m’n leven heb gelezen.
In Sovjet Russia, you fuck water!
Only in russia
Lucratieve markt om een autowasstraat te beginnen
Modder Russia
Weet je zeker dat je niet bedoeld Russen rijden door een rivier?