
Kijk de schwalbe-moves van deze Aziatische tiener dan! Real Madrid schijnt hem al een contract aangeboden te hebben voor als Cristiano Ronaldo’s kappersafspraak weer eens uit loopt.
Verzekeringsfraude: het is van alle tijden. In de jaren ’90 deden de Flodders het erg handig door hun opa met rolstoel en al voor een aanstormende auto te rollen, en toen kon dat nog, want er waren geen dashcams. Tegenwoordig wel, en dan ga je wel eens nat. Vraag dat bijvoorbeeld maar eens aan deze Russische X5-bestuurster.
Deze Taiwanese jongen (meisje?) dacht even snel rijk te worden door zich al rennend op de motorkap van een auto te storten, en vervolgens acte 1 t/m 3 van de Stervende Zwaan uit te voeren. Goed acteerwerk, bro. Helaas had zijn slachtoffer een dashcam, die de volgende hilarische beelden maakte. VIDEO! (via Carscoop)
Haha, stervende zwaan xD
-edit: nutteloze bijdrage-
@smoked: dafuq? Je geeft een mening over een loempia en het mag weer niet..
Best wel sneu dat ie de verzekering een poot uit wil draaien.
Die mag wat mij betreft wel wat echte pijn voelen ná dit ”ongeluk”…
komt ook helemaal vanuit de andere kant van de stad aan lopen.. alsof niemand anders ziet dat het nep is..
Tja je zal maar honger hebben dan ga je gekke dingen doen…
Dat kan je geen meneer noemen. Jochie zou beter een katholieke priester opzoeken.
@rotarypowah: Niet grappig jongen…
ze zouden dat crapuul zijn benen moeten breken, zeker nu de auto geen letsel veroorzaakt blijkt te hebben.
@9114life: Amay Gertje!!
Is dit dan eindelijk de oplossing tot de mysterie waarom alle Aziaten en Russen met een dashcam rondrijden?
Ik ken nog zo’n filmpje ga hem nu zoeken! :P
die werkt zeker voor de CIA
Got it :
http://www.youtube.com/watch?v=TaUfikLCHjc&feature=youtube_gdata_player
@MLTB: Haha, die is nog mooier!
@MLTB: Zou nog mooier zijn als die auto nog eerder stopt en dat hij dan finaal naar de grond gaat zonder ook maar een auto aangeraakt te hebben haha
@JamesBond007: Pff snel in z’n achteruit … en dan volgas in z’n vooruit :P
Vooral de uitdrukking op het gezicht van de bestuurder icm het oprot gebaar. ;-)
Gaaf. Ik ga ook maar eens zo’n dashcam nemen.
@SummerSky:
AJB…:http://www.spywebshop.nl/spy-cameras/car-blackbox-camera.html?utm_source=social-mining&utm_medium=organic&utm_campaign=spywebshop.nl&utm_term=dash%2Bcam%2Bkopen
Maar die is nogal duur met een prijs van 250 euro.
Kijk anders op DealExtreme, een Chinese website. Heb je al vanaf 30 dollar een dashcam. Voor $75 een hele goede.
Nice try.
@Nv: Er zit een vlieg op je..
http://www.autojunk.nl/2012/06/de-grote-russische-dashcam-compilatie bij 1:14 bots op zn bakkes!
In de VS zou de bestuurder nu die fratsenaap aanklagen voor ettelijke miljoenen omdat ‘ie vanaf nu bang heeft voor voetgangers.
Whahahaha wous.
Dit doet me onwijs denken aan:
http://www.youtube.com/watch?v=br_FQP2v61A
Ge-wel-dig :S
@JaxDryke: TROLOL :P
geniaalfilmpje!
@JaxDryke:
Deze zag je niet aankomen, die ladyboy wel.
Jammer dat het filmpje stopt. Misschien wordt hij alsnog aangereden op het moment dat hij de straat oversteekt…
Pfff…het lef om zomaar op je motorkap te jumpen!! Moeten ze bij mij niet doen, want dat laat ik ze dokken voor elk krasje en deukje…
@FrankypankyV8: Zou ik ook willen. Maar probleem is dat deze gasten meestal geen rooie cent bezitten, daarom springen ze ook op de motorkap!
@FrankypankyV8:
toch iemand!
dacht dat ik de enige was die inzat met staat van de wagen!
Die vent ook zo, ga je nog opstaan ofwat.
Zo, dat is me slecht gedaan van die ladyboy.
Langst de ene kant niet totaal onbegrijpbaar, maar wat een smeerlappen move.
Die kerel heeft geluk met die dashcam.