
Ondanks dat de Rolls-Royce Ghost nog niet ‘officieel’ gepresenteerd is kunnen we er wel vanuit gaan dat het productiemodel maar heel weinig zal afwijken van het conceptmodel (de 200EX). En om ons alvast lekker te maken heeft Rolls-Royce een configurator gemaakt voor dat model.
In welke kleuren combinatie zou jij dus graag gezien willen worden? Ik heb er zelf al eventjes mee lopen spelen en wat rare combinaties bij elkaar gezocht. Jullie kunnen dat vast een stuk beter.
Je kan de configurator vinden door HIERRR te klikken en vervolgens ga je naar “Design” en daarna ga je naar “Visualiser”. Leef je uit! Je kan de plaatjes natuurlijk ook uitprinten en aan je vader geven. “Papa, als je het hele jaar lief bent krijg je deze volgend jaar van mij” (via: autoblog.it)


kan niet op hier klikken
HIERRR werkt niet
Deze dus….
-edit: link is geplaatst-
Oeps, ik wist dat ik iets was vergeten ![]()
http://www.rolls-roycemotorcars.com/200EX/main.html
leuk ding en wat een fantastische auto!
nog even doorsparen!
“Je” Rolls Royce. Toen ik nog 10 – 11 jaar was kon ik nog wel in dat soort droomtaal geloven. Dus als dat de doelgroep van Autoblog is, OK.
Maar voor een beetje normaal publiek is dit toch echt niet serieus te nemen.
Hm veel exterieurkleuren vind ik eigenlijk niet écht mooi..
@Beetje Verward
Je bent een beetje verward. Hoe zou je het anders moeten presenteren?
de rolls-royce ghost is een hele mooie auto,
alleen snap ik niet hoezo dat stuur zwart blijft als je het interieur bijvoorbeeld in beige of wit neemt. Dat ziet er echt NIET uit
Hmmm blauw exterieur met silver bonnet en dan zwart leder en pianolak. Hier afzetten graag!
Ik vind de ‘voeg toe aan mijn mandje’ knop niet…
wat een lekkere bak
@ j.cash:
Bij tal van luxemerken hebben ze daar inderdaad een gepaste oplossing voor
Leuke config
LOL @ Speedy!
lekker dit, koop je een veel te dure auto kan je alleen kiezen uit 6 tinten zilver grijs of afzichtelijk groen of nog lelijker rood.
Niet erg premium zo’n beperkte kleur keus.
Ik ben der wel van overtuigd dat deze ook met 44 000 verschillende kleurkeuzes zal komen.
@ beetje verward:
Dus als je ouder bent als 11 mag je niet meer dromen van een auto die je nooit zult kunnen betalen? Ik ben iets ouder als 11 en doe dat nog iedere dag. Kennelijk val ik dan dus niet onder normaal publiek. Tsja… Leef je dromen.. droom niet je leven.
ik denk dat dit alleen maar een voorproefje is. als je werkelijk met een vrachtwagen geld voor de deur van RR staat, dan hebben ze denk ik veel meer mogelijkheden.
wel een geslaagd auto’tje (understatement ja!)
en @ Robbie
jij begrijpt er ook niks van.
“Papa, als je het hele jaar lief bent krijg je deze volgend jaar van mij”
het moet juist zijn:
“papa, ik zal het hele jaar lief zijn, dan wil ik deze voor mijn verjaardag hebben.”
@Freeware
“Tsja… Leef je dromen.. droom niet je leven.”
Dat bedoel ik dus. Leef echt in plaats van alleen te dromen achter je beeldschermpje.
Tuurlijk, wegkwijnen achter het beeldscherm wil toch niemand. Live life to the max. Probeer ik ook. Alleen als er niets meer te dromen valt word het leven wel heel leeg en saai. Daarom is het ook zo leuk dat Robbie dit soort dingen voor ons post. Dan kunnen we even dromen dat we zo’n Rolls aan het uitzoeken zijn. Geweldig! Ook al zijn we ouder als 11.
bwoh als je dan kijkt bij bugatti… wat meer kleurencombinaties mogelijk…
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Afgelopen vrijdag bij de overtocht dover-calais gespot. De man in de auto w...
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot ...
Rolls-Royce have commissioned a series of short films telling extraordinary...
Volgens mij is dit de eerste Rolls Royce Ghost op Nederlands kenteken. Weet...
RollsRoyce Ghost bij gamma
Een compilatie van m'n spots in 2010. Ik heb niet elke spot erin k...
Collega van m'n vader zag deze staan op de parkeerplaats van zijn hotel tij...
We mogen alvast een stukje meerijden, onthulling is op de IAA (september 20...
Hoeveel tel jij er?
De eerste dat ik zie, en ookal is hij 'wat kleiner' hij is ...
Rolls Royce Ghost Ghost / 24.000KM / Darkest Tungs.
Koop nu voor slechts 289.900,00
Hip! De kleine Rolls rolt al rond op NL kentekenplaten. Ook werd hij al lichtelijk verpest do...
Ondanks de wereldwijde crisis (of dankzij de crisis?) heeft Rolls-Royce blijkbaar geen probleem o...
Het ene moment rijdt de auto nog hevig gecamoufleerd rond, het andere moment staat deze te glimme...
Geen Silver Seraph, geen Silver Ghost, geen 200EX, maar simpelweg Ghost. Dan kunnen we natuur...
Rolls Royce heeft wat meer details bekend gemaakt over de nieuwe baby-Rolls. De RR4 krijgt een 6,...
Logisch natuurlijk. Wie meerdere tonnen neerlegt voor statige bolides uit het Britse Goodwood ...
Het heeft even geduurd, maar in 2011 werden er meer statige Rolls-bolides verpatst dan ooit te...
Als een Rolls Royce Ghost op ramkoers ligt, sta je liever niet in zijn baan. De auto is minstens ...
Sodeknetter, daar staat voor een aardig vermogen op een rijtje. 7x een Phantom en 1x een Ghost te...
Ben je toevallig de gelukkige bezitter van een Rolls-Royce Ghost? Let dan maar op dat je geliefde...
De Roller die als klein broertje van de Phantom in de markt werd even op de pijnbank leggen en...
Geïnteresseerd in een Ghost die nog meer op de Phantom lijkt, of ben je van Chinese afkom...
Of zou de vader van de bruid gewoon de Range Rover-importeur van China zijn? Buitensporige tr...
Reviews van auto's kan je overal vinden, maar die zijn allemaal van volgevreten journo's die in v...
Activeer als er bananen langs de weg staan. Om te schieten op informatiepalen. Extra gasgeven bij...
Zomaar een kijkje in de parkeergarage van The Residences at the St. Regis, Singapore. Een 23 v...
Net zo glimmend en comfortabel als nieuw maar met een beetje meer 'ervaring'. Zou jij voor een tw...
Vind jij een reguliere Ghost ook zo krapjes achterin? En vindt je een Phantom toch iets teveel bi...
Ook de échte Rolls-Royce rijdert ken niet zonder.... Ja zo'n Rolls-Royce moet je natuur...
Honderd Rollsjes die door de straten van Londen paraderen. Ja, er was wat te vieren. De Spirit of...
Dat kom je in Nederland ook niet elke dag tegen. Sterker nog, dat kom je hier nooit tegen. Het...
Iedereen kent denk ik wel de legende dat je in een oude Rolls-Royce niks anders hoorde dan het ti...
Kunt u het zich nog herinneren? Die heftig toegetakelde blauwe Rolls Royce Ghost, afgewerkt met &...
Ja, het gaat over dé Paris Hilton, en nee, het is geen grap. De blonde Socialite, die wij me...
Waarom moet er nu weer iemand proberen om Mansory te overtreffen in Rolls Royce verbouwingen? Dit...