
Na de ASMA S en de ASMA SL komt Abu Dhabi-watcher SjeikLars wederom met foto’s aanzetten van een heftig verbouwde Mercedes. Ditmaal gaat het om een CLS63 AMG (rijtest) die jonge arabieren aldaar nachtmerries bezorgt.
Welvarende inwoners van oliestaatjes als Abu Dhabi hebben vaak een nét iets excentriekere smaak dan ons als het op auto’s aankomt. Geen saaie grijze muizen op wielen voor hun! Nee, als niet glimt of lichtjes getuned is kijken de meeste rijken er daar niet naar om.
Zo ook bij deze CLS. Getuned volgens het welbekende ASMA-recept: dikke bumpers met bijpassende skirts en een grill waar de heer D. Vader U tegen zegt. Meer bewijsmateriaal op Autojunk.nl.
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 250cdi blue efficiency aut | € 71.500,- | 204 pk | 7.5 sec | » |
| 63 amg aut | € 148.800,- | 525 pk | 4.4 sec | » |
Verschrikkelijk, “Money doesn’t buy taste”
hmm…
snap altyd nog niet wat die “abu dhabiers” in die ASMA’s zien ik vind ze egt verschrikkelijk lelijk!!
Ik kon even bijkomen bij die relatief veilige SL, maar dit is weer een echte, lelijke ASMA.
@ricardo: bezorgd -> bezorgt
aaahh wojo, taaassssz. mijn fam heeft echte goeie smaak.
Wauw! Wat een mooie E-klasse!
holy crap.
Hier wordt ik wel een beetje verdrietig van.
Deze bak is erg ziek, hij heeft behalfe asma ook een dikke tumor op de voorkant
Achterkant vind ik wel kunnen, maar voorkant? STOP!
En ik wordt is natuurlijk zonder t.
Dit zou echt verboden moeten worden, nou is de CLS zowiezo niet echt een lust voor het oog maar dit gaat echt te ver. (SjeikLars is lekker bezig trouwens, zowat elke dag een spot van hem op de frontpage)
Maar het ziet er gewoon niet uit! Een CLS gaat nog wel, maar zo? Nee, echt vreselijk!
LELIJK en nog is LELIJK. Dat is de juiste omschrijving. Is die grill bedoeld om vliegjes mee te grillen want zo lijkt het op een auto die door een onfantasiekrijke puber is getekend.
Beter ze verkopen daar geen mercedesen meer.
worden toch alleen maar verneukt.
Kak, weer zo’n wanstaltig hok gedrocht!
Ben ik blij dat ik mijn bril niet op had… en nu zo blind ben als een kip…
Als je denkt dat dit styling is ben je echt niet goed bij je hoofd ![]()
Ik vind asma nog zachtjes uitgedrukt, dit lijkt meer op aids :d
@ toyotaprius
Maar je kan wel typen??dan klopt er iets niet
@laulau: Een beetje pro-Autoblogger kan toch wel blind typen?
@Citrofiel: lol, jij hebt ook een punt.. een geoefende pro-autoblogger hoort blind te kunnen typen!
@laulau: Je hebt een punt, hoe kan ik anders het item vinden..
Ach ja, als de eigenaar er blij mee is…
omg fail….
1 woord: een uit de kluiten gewassen met-een-syndroom-van-Down-geboren Uber-Benz, maar dan met de intentie om iemand’s gevoel en leven ziekelijk te infiltreren met dit soort onwerkelijk inelkaar gezette gefabriceerde BAGGER!!!
hmm. zijn het wat meer woorden geworden!???
Das 2x…pannekoek!
de nieuwe mercedes luxaflex
Huh, welke kijk?
Dit ding is nog erger dan de situatie op Guantanamobay.
Taalcursus voor Ricardo graag!
waarvoor zou je zo’n lelijk ding willen kopen, want het is vanaf het begin alleen maar erop achteruit gegaan. -1 asma en alle andere raar neuzen van ze. LELIJK
dan ‘wij’. niet dan ‘ons’
Ik begrijp deze auto niet. Ook als je van spoilers, skirts en wings houdt, blijft dit toch gewoon lelijk… Dit zou toch zo in die “Russische tuning” fotoreeks van een tijdje geleden kunnen.
Kan zo meespelen in de nieuwe transformers film mss? Als het achterste van optimus prime mss… spuuglelijke voorkant
WAROM denkt iemand dat je een mecedes op zoon manier mooier maakt. kunnen we dit merk niet baggetalizeren bitte
SO die is wel goed verziekt zeg!
Tizz origineel, ik zweer wollah
je moet wel een serieus zuurstof tekort hebben, wil je dit ontwerpen
Serieus? Wie koopt zoiets…
Eigenlijk nog niet zoveel verandering op deze… Andere voorbumper, dat lelijke ding op die motorkap en die luchtinlaten op de zijkant…. Die mogen van mij er zeker af… maar dat zwarte dak zo in contrast met dat lichtgrijs en die velgjes zijn eigenlijk wel mooi….
Hoe maar ook echt hoe kan je dit ooit bedenken!! Gewoon te lelijk voor woorden.
Wat een ontzettend mooie auto!
Whahahahahaahahha, kan het niet zeggen zonder te lachen.
Wat hebben ze met die grille, dat is toch gewoon uber lelijk!!!
Ik snap niet waarom dit niet bij Audi wordt gedaan. Zij hebben immers al de single-frame grille. Hoeft maar klein beetje verhoogd te worden, en dan maar lamellen erin proppen.
Inmiddels mijn bril opgezet, ik koop het maar niet, niet echt mijn stijl..
wel beetje jammer dit dan heb ik liever dat ze van een E klasse een phaetom maken:P
Een S is nog daaraan toe, een SL kan er ook nog mee door, maar blijf van de CLS af!!!
Naast het feit dat die grill aarslelijk is vraag ik mij af of die AMG motor nog wel genoeg frisse lucht krijgt door dat lelijk ding? Waar andere tuners er enkel wat kippengaas voor hangen is hij hier bijna dicht?
Als daar nu eens sneeuw zou liggen had ik een beetje begrip voor de neus gehad..
Dan zullen ze wel graag taart eten in grote porties..
luxaflex63?
Ik moet toegeven dat het wel erg excentriek is, maar je valt wel op.
Geen punt bij Karwei…
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Een paar weken terug de ASMA S, Gisteren een ASMA SL, en vandaag een ASMA C...
Ik werk 2 dagen in de week als bijbaantje bij een Autowasstraat in Alphen a...
Omdat een rode veel leuker is dan een paarse! De typeaanduiding is BMW X6 L...
Er zijn dus daadwerkelijk exemplaren van gemaakt... Te koop op www.autotrad...
Nieuwe carrera en een m5 en een rs4, helaas kon ik niet dichterbij komen ma...
Kwam op de computer deze fotos nog tegen die ik bij de afgelopen ChampCar r...
De ASMA CLS Shark II van Reggie Bush staat te koop. Nu hoor ik je vragen: w...
Een Maserati 3200 Gt, Porsche Cayenne GTS, Bmw M3, Mercedes Cls 55 AMG, Bmw...
custom exhaust!
spots düsseldorf
Mercedes CLS-klasse 350 Cdi COUPE SPORTPAKET VOLLLL.
Koop nu voor slechts 79.950,00
Mercedes CLS 350 CDI SPORTPAKKET.
Koop nu voor slechts 79.750,00
Mercedes CLS CLS 350 BE.
Koop nu voor slechts 74.950,00
Mercedes CLS CLS 250 CDI.
Koop nu voor slechts 73.950,00
Don wie? Don Vebole. Een zelfbenoemde ontwerper in dienst van de Duitse veredelaar en verantwoo...
Voor de deur bij Hermès in Londen werd deze spierwitte FAB Design SLS AMG gespot. Gelukkig...
Hé, wat staat daar nu onaangekondigd op de Mansory stand? De Mercedes CLS van de eerste...
What. Were. They. Thinking?!? Carlsson de Mercedes CLS63 AMG nogmaals getuned en naast nog meer ve...
Een topsnelheid van 325 kilometer per uur bijvoorbeeld. Maar misschien is de sprint naar de 100 n...
De 'stenen uit de straat trekken' kon in dit geval niet. Hij staat immers nog op de IAA. Al...
Carlsson was al eens bezig geweest met het tunen van de nieuwe Mercedes CLS, maar nu komen ze al ...
Omdat het niet elke week feest kan zijn is de selectie voor deze week onsamenhangend. Waarom eige...
De mannen van Wheelsandmore waren ervan overtuigd dat de CLS63 AMG niet dik genoeg zou zijn van z...
Dan geven jullie ons gewoon geen nieuwe Rocket, stelletje swaffelaars bij Brabus. Een beetje je t...
Is een SL 65 AMG je maar te gewoontjes? Vind je de SL 65 AMG Black Series ook maar een gelimiteer...
Ook leuk: 730 pk en een begrensd koppel van 1100 Nm in een cabrio. Zonder dak door een tunnel jag...
Hij is fraai hoor, de oranje Jetzt geht's los-Mercedes S-Klasse die afgelopen zondag op deze site...
Je weet toch. Er is wederom een uniek automobiel gespot in Abu Dhabi, met dank aan ons aller ...
ASMA (bekend van CL65's & SLR's) vouwt graag oerlelijke bodykits om dergelijke auto's. Maar n...
Wanstaltiger dan dit wordt het voorlopig niet... ASMA, de Duitse tuner die zich graag te bui...
Het is weer zomer en dat betekent dat iedereen beter weer en vooral betere cocktails opzoekt in o...
ASMA Baby! ASMA staat garant voor een stukje Duitse bescheidenheid. Ditmaal hebben ze een cre...
Blijkbaar worden dit soort auto's ook echt gekocht door mensen. En ze rijden er ook nog eens in! ...
Na die SL-klasse van ASMA vroeg ik me af hoeveel van dat soort creaties er rondrijden. Toevallig ...
Nou ben ik al niet echt een fan van tuning in het algemeen, maar de creaties waar Amerikanen soms...
De welbekende ASMA CLS Shark II heeft een facelift gekregen. En een hele subtiele mogen we wel st...
Brabus biedt een upgrade voor alle "63" AMG modellen. Het gaat om de B63 S motortuning ...
Het schijnt dat er daadwerkelijk afnemers zijn van de onmiskenbare Mercedes CLS van tuner ASMA. D...
Volgens velen is de CLS de mooiste Mercedes die er op dit moment verkrijgbaar is. Daarom heeft In...