
Een dikke aanbieding op de internets. De eerste Xenatec Maybach Coupe staat te koop voor slechts 715k euro.
Dezelfde reusachtige 5,7 meter lange, 1,98m brede Maybach als altijd. Enkel de daklijn en het aantal deuren wijken af. De hoofdruimte achterin houdt bepaald niet over en je hebt nog maar één hele grote deur om in te stappen. Sneller of lichter is de coupe niet. Duurder? Een beetje.
Voor meer geld krijg je dus een minder praktische maar iets zeldzamer auto. Wil je hem in Nederland rijden, dan betaal je nog tonnen belasting bij. De Maybach Cruisero staat op dit moment in Riyad.
Het heeft mij toch even verbaasd dat deze auto daadwerkelijk gemaakt en verkocht wordt. Xenatec verkoopt hem zelfs als Maybach, en dat mag. De carrosserie-bouwer werkt ‘samen’ met Maybach/Daimler aan het model. De advertentie staat bij Jameslist. (via GTSpirit.com)



vet, lijkt op een cl
@mikeslsamg: Ik zeg, koop een W215 en behang hem met Maybach goodies!
Het lijkt wel op een chinees.
Gatverdamme, hoeveel nouveau riche wil je in een auto stoppen?
Zal wel een succes worden in de straten van Moskou en Bejing.
Wat daar zijn sommigen gelijker dan anderen.
Maar is iedereen gelijk.
Ik vind hem eleganter ogen dan de 4-deurs…
elegant !!
geloof niet dat dat woord is toe te passen in dit topic ..
Hartstikke leuk apparaat.
Op de laatste foto lijkt de Maybach net op een Bentley GT.
mag dat lelijke zilvere voorspoilerding weg aub
Deze staat vele malen beter dan zo’n kleurencombinatie bij de Audi RS5 hoor.
@Daniel073: Maybach kennende kun je het in elke kleur bestellen.
Lijkt wel een bentley
M’n vader heeft een Maybach 57 en eerlijk gezegd vond ik zijn oude S-klasse veel fijner rijden en dan met name in bochten.
@Alcantara:
En dat is relevant want…
@JvT:
Je kan het maar gezegd hebben hè
@Alcantara: Dan had die ouwe niet zo gierig moeten doen en een 62S moeten kopen.
vulgair ..
en als ik dat zeg .. dan is dat positief bedoeld ..
Vulgair en niet positief bedoeld.
megavet
Helaas nooit door mij (en iedereen hier) te betalen.
Gelukkig ben ik blij met mijn Lancia Delta
Héél erg gaaf! Wat een prachtige coupé! Dat Maybach dit tot op heden niet heeft aangedurfd, hij oogt zo natuurlijk!
Ziet er toch beter uit dan een originele maybach!
Maar die prijs, voor een opgekalefaterde s, nee dank u
Prachtige verschijning (minus de cheap-ledjes…). De prijs valt me dan dus nog wel mee (?!?!?!).
Hopelijk maken ze ooit de Exelero…die is superBatMan-geweldig
@Megakix: Ik snap niet waarom sommige mensen de Exelero zo mooi vinden. Ik vind het een afschuwelijk lelijk ding.
Doe mij maar de hoes.. die is toch mooier als die van de Audi R8..

@Freewarefreak: je bent aan’t sparen begrijp ik ? Voor de hoes ?
Eerlijk gezegd vind ik dit een mooie auto!
hijs vet! vooral de achterkant is dik!! die je op deze foto’s dus niet kunt zien.
maybach is een zakelijk merk en niet zo vulgair als bijv. een continental GT. dat is deze maybach dus wel. dit word een auto voor voetballers.
nog steeds een echte maybach
dus nog steeds belachelijk lelijke lichten
@jer-ome: Inderdaad; Mayback is het toppunt van wansmaak; heb nog nooit 1 niet-lelijke Maybach gezien de afgelopen 15 (20 ?) jaar …
Ik vind hem niet lelijk, alleen die voorbumper is …..ja wat eigenlijk, maar doe die maar gewoon veranderen iig.
Mooie wagen wel. De bumper van voor mag idd wel netjes mee zwart worden. Voor de rest wil ik hem best wel hebben, liever dan een Continental GT
Lekker fout! Maar doe mij maar een Bentley Brooklands
Om de een of andere rede vind ik die neus bij een hyundai passen, en idd een Bentley Brooklands is beter
mooie auto, jammer dat bijna niemand hem kan kopen..
prachtige verschijning.
maar zie liever voor dat geld een rolls.
en zoals ik al een paar reacties hierboven las,
dit is ook echt weer een sjeiken auto.
Mooie wagen…. Wel wat rare voorbumper, maar ie ziet er wel goed uit..
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
nummer 2 !! Combo op foto 7 de waas is de maybach haha :) . Topspot !
Super vette wagen ubber combo op foto 1 Etc . Dus dat maakt 3 maybachs 57s ...
Voor het dure hotel Casino/Hotel in Londen. Een 'normale' s-class...
Rijdt langs de haven...
dikke bak op de snelweg
De Maybach komt aan, en de Avalanche rijdt weg... lekker geluidje!
De Maybach coupe in het echie!
Gespot voor Villa Erbe in Cernobbio...
The Challenge in the Hotel Arts
Een voor proefje van nog veel meer uit londen !!!!
In Nederland ben je nog enigszins bijzonder in een Ferrari 599 GTB, aangezien er ongeveer vijftig...
Het autospotters-hoofdseizoen is begonnen. Londen stroomt vol met exotische supercars en de autos...
Hoeveel passen er precies in de kofferbak? Tijdens de Autosalon van Genève beleefde de...
De Xenatech Maybach 57S Cruisero Coupé lusten ze wel in het Midden-Oosten. De onthulling v...
Soms heb je merken die maar zelden in handen vallen van uitbundige velgenboeren, en dat is maa...
Het geld is op. Tenzij iemand de toko voor eind deze maand koopt geeft Xenatech de pijp aan Maart...
Stiekem best wel heel erg imposant als dat voorbij komt rollen. Tussen de Mini's. De Maybach X...
Sacha's natte droom is zojuist in kwadraat uitgekomen. Wie zag er eerder zeven SLR Stirling Moss-...
Maar op de beursvloer zal je 'm niet vinden. Dat de koetsbouwers van Xenatec serieus waren me...
Het is dus blijkbaar niet gebleven bij een stapeltje schetsen! Als we deze foto's mogen geloven i...
ArmorTech zagen we eerder al voorbij komen vanwege de BMW X6 coupé die ze hadden bedacht, ...
In samenwerking met de Duitse carrosseriebouwer Xenatec gaat Maybach een gelimiteerd aantal tweed...
Het kwakkelde eigenlijk altijd al met Maybach, dus over de toekomst werd meermalen gespeculeerd. ...
Grote ophef begin dit jaar: rapper/producer Birdman (bekend van zijn knalrode Veyron) zou het eni...
De crisis is voorbij, bonussen mogen weer of je hebt net je bedrijfje weten te verkopen. Waar moe...
Maybach is niet bepaald het best renderende merk ter wereld en daarom werd door een hoop mensen a...
De Maybach Exelero... Foto is misschien wat onscherp (slechte belichting vanwege de sfeer?), m...
Het Exelero studiemodel is een coupé op basis van de Maybach. De auto is ontwikkeld door Ful...
Hadden we vandaag al een V8 uit Affalterbach horen brullen? De C63 AMG in Coupé-vorm...
Een limited edition van de Aston Martin DBS vormt het afscheidsmodel van dit icoon. Verkrijgbaar ...
We hebben zojuist de prijzen weten te bemachtigen van de nieuwe BMW M6 familie. Goed nieuws voor ...
Om ervoor te zorgen dat de Olympische Spelen een beetje soepel verlopen heeft BMW zich opgeworpen...
A.s. zaterdag begint op Hockenheim het nieuwe DTM-seizoen, met een deelnemersveld vol hele lage, ...
Wat komt uit München, is groen, exclusief, heeft meer dan 400 pk, en is toch geen BMW M3? Ju...
Dat Maybach's niet echt als warme broodjes over de toonbank gaan is geen geheim, maar blijkbaar i...