Gelukkig, we hebben op de valreep nog een vierwieler gevonden die de moeite waard is.
Na het ceremoniële gedoe reed prins William met zijn kersverse vrouw weg in een Aston Martin Volante, (jep, de wijnslurper van Charles) die aan de achterkant was voorzien van een kentekenplaat met de combo ‘JU5T WED’ er op. Classy.

| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 5.3 | € 269.772,- | 335 pk | 6.5 sec | » |
| 5.3 v8 | € 286.335,- | 335 pk | 6.5 sec | » |
Nice, mis alleen de blikjes aan een touwtje nog
Die zou ik ook wel als trouwauto willen
Oei blijkbaar rijd prins William nog met een voorlopig rijbewijs… @foto 1
@realiks: Nee hoor, dat is een gewoonte bij een getrouw stel in GB. Het heeft eerder de betekenis van “pas leren rijden met je nieuwe vrouw”
LOL @ learner plate op de grille.
Hij is kalend? Die vrouw is eigenlijk wel out of his league vind ik!
@Reinbergen: Echt he, ik zei het deze morgen ook nog tegen men vrienden. Mocht hij geen prins geweest zijn hij ging ze nooit kunnen krijgen.
@realiks:
@ reinbergen :
Beiden zijn jullie het bewijs dat vrouwen van Venus komen en mannen van Mars.
Over vrouwen hebben jullie beiden nog een hele, heleboel te leren.
@desjonnies: Natuurlijk professor, wat zou er gebeuren als je “prins” voor je naam kreeg geschoven?
@Reinbergen:
Als je prins bent is het veel moeilijker om de juiste partner te kiezen, deze Ex-Kate nu Catherine zal zich moeten gewennen aan een leven zonder Privacy, een leven in de Spotlights en zal haar worden op een goudschaaltje moeten wegen.
Me dunkt dat het een zeer moeilijk leven zal zijn, letterlijk in een gouden kooi.
En denk niet zo simpel over vrouwen : Jij wordt geselecteerd door een vrouw, niet andersom.
Dus wees vriendelijk, hoffelijk, show your sense of humor, daar gaan de meest vrouwen voor.
Vrouwen die voor een BMW gaan – links laten liggen of maximaal 1 testrit mee maken
de professor
congrats WC
Nice!!!
Leeftijd van de auto komt overeen met zijn geestelijke leeftijd. Dat is niet meer van deze tijd en alleen iets voor bejaarden.
@realcar: zo is het!
@realcar: Nee, een klassieker is gewoon koninklijk stijlvol.
En deels omdat het naar het volk sympathieker over komt, denk ik. Ik heb geen psychologie gestuurdeerd, maar volgens mij zit het als volgt. Een klassieker is wellicht net zo duur of duurder, maar toch denkt men bij een nieuwe Aston eerder: Daar gaan de belastingcenten. Nieuwe auto’s zijn patserig, klassiekers zijn genieten en misschien zelfs een investering. Ik denk dat deze keuze dus deels met het verstand is gemaakt.
@Citrofiel: nee, omdat dit nog echte Engelse auto’s zijn ipv de nieuwe astons….tenminste zo denken de Engelsen….maar verder klopt jou verklaring ook wel…
@Jeroenmx5: Toch leuk dat mijn ter plekke verzonnen verklaring blijkbaar geloofwaardig genoeg is.
De classy kentekenplaat achter was volgens de BBC geritseld door de very classy prince Harry.
@ citrofiel: Een klassieker is inderdaad koninklijk stijlvol. Maar ze kiezen vaak voor deze klassiekers omdat deze echt nog 100% Brits zijn plus dat ze ook veel klassiekers hebben laten ombouwen en tegenwoordig op groene brandstof laten rijden.
@jeremyclarkson: Lightning GT is ook Brits en milieuvriendelijk, en wel nieuw.
Maar ik begrijp je punt.
Het Dagblad van het Noorden (Groningen, Friesland, Drenthe) noemde de auto een Austin Martin. Heel wereldwijs, die provinciale journalisten. Hoewel, Sacha de Boer noemde het in het NOS journaal een “klein sportwagentje” ….
Met die mooie Aston en de dito kont van zus Pippa werd die koele bruiloft toch nog redelijk gezellig…
Volgens Eva Jinek was het een ‘blauw sportwagentje’. Die heeft voor straf ‘s avonds weer alles moeten doen wat Bram wilde, want manlief is immers ook al jaren een echte Astonliefhebber. Kom jij maar eens hier meisje, dan krijg je billenkoek!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot in L...
mooie auto's in St. Tropez kwaliteit van audi s8 en aston martin zijn ni...
Een compilatie van m'n spots in 2010. Ik heb niet elke spot erin kunne...
aantal spots düsseldorf
spots düsseldorf
..En scheef geparkeerd. Auto is van een oud opaatje die woont in Dord :P
Super gekke en aardige eigenaar:P die zijn eten speciaal koud liet worden v...
Een selectie van de auto's die ik deze zomer tegenkwam.
Aston Martin Volante Virage 5.3 V8 Convertible.
Koop nu voor slechts 96.000,00
Gelukkig werd het kei-harde gejank en gekreun van de motor overstemd door luidkeels gejuich van h...
De Prins van Groot-Brittannië rijdt in een 38 jaar oude Aston Martin DB6 en je hoeft dan geen ...
Godsammekrake, vandaag kijken maar liefst twee miljard naar de huwelijksvoltrekking van Prins Wil...
De Prins van Wales heeft iets met Aston Martin. Is het geen klassieke DB6 die op witte wijn zo...
In Londen lijk je alles te kunnen spotten. De meest bizarre en zeldzame creaties rijden er dageli...
Opvallend: in de afgelopen tien jaar is het aantal Audi's dat in handen van het Britse koningshuis...
Het is inmiddels bijna vier maanden geleden dat ik op "zakenreis" in Londen was. Op een...
Prins Charles is alles behalve een flamboyante persoonlijkheid. Hij komt op het eerste gezicht do...
In de ene stad is het nog beter spotten dan in de andere. Waar je in de P.C. Hooftstraat soms dag...
Min of meer op chronologische volgorde kwam Aston-Martin na de tweede wereldoorlog met zescilin...
Een limited edition van de Aston Martin DBS vormt het afscheidsmodel van dit icoon. Verkrijgbaar ...
Gouden embleempjes en pianolak. Staat het er echt en heeft niemand ze van de Aston Martin's af ge...
Achter elke auto schuilt een verhaal, zo ook achter deze one-off van Pininfarina, die ooit door e...
De Brit die het gat tussen de Aston Martin DB9 en de DBS mag dichtsmeren. Ja, hij lijkt gruweli...
Behalve de bips van de V12 Zagato en de matte Virage Volante met bagagerek was er op de Aston Mar...
Een snoepje op de stand van Aston Martin in Geneve. We schreven al over het nieuwe personalis...
Beetje feesten, beetje studeren en vooral in heel erg dikke auto's rondrijden. Je kent het wel. O...
Wat zonde zeg! Een achtertuin vol met compleet verrotte Alpine A110's, kan daar geen andere oplos...
Een verhaal over hoe één letter een groot verschil kan maken. Lichter, sterker, iet...
Een Veyron doet tweedehands doorgaans nog wel een tonnetje of zeven á acht, maar als je gr...
De jaren '80 belden, ze willen hun Mercedes terug. Austin Powers zei ooit over de jaren '70 e...
Wanneer je DBS hoort, moet je wellicht direct aan de moderne Aston Martin denken. Deze schitteren...
Wat Hyundai doet, deed Volvo heel lang geleden ook al. Expres of per ongeluk? De 30 geproduceerde...