Tien Ferrari’s in beslag genomen bij vastgoedbedrijf Eurocommerce in Deventer
Gepost op 22-06-2012 om 13:01 door ricardo - 46 Reacties »
Tien Ferrari’s. Minstens tien Ferrari’s. Whatever, de details zijn nog niet helemaal bekend. Er ging gisteravond in ieder geval een hele rits aan Maranello’s finest op een autotransporter. Ze waren van Ger Visser, directeur van Eurocommerce Beleggingen BV.
En dat bedrijf uit Deventer staat al maanden in een financieel belabberde positie. Een aantal weken geleden werd uitstel van betaling verleend, en dat is zuur, want een aantal grote banken hebben samen in totaal 650 miljoen euro uitgeleend aan de stenenschuiver. (Duiding bij Quote.)
Een snelle blik op Faillissementsdossier.nl laat zien dat er op 21 mei voor drie bedrijven van Eurocommerce surceance is aangevraagd. RTV Oost meldt echter dat Ger Visser alle reddingsplan voor zijn bedrijven frustreert, hij wil namelijk niet persoonlijk garant staan, en dan zit er voor de bewindvoerders natuurlijk maar één ding op: pakken wat er nog te pakken valt. En laat mijnheer Visser nu net een groot Ferrarist zijn. Minstens tien Steigerende Paarden troffen ze gisteren aan in een loods aan de Arnsbergstraat, Deventer. En dan hebben we het niet over zijn olympische paarden van renstal Eurocommerce.
We weten dat er tenminste één F40 bij de verzameling zit (foto), wat ongetwijfeld de grootste cashcow zal zijn voor de banken bewindvoerders. Welke modellen er nog meer tussen de verzameling zat is nog niet bekend. Foto’s bij RTV Oost.
Developing…










Deze gaan gewoon het reguliere traject in van executieveilingen, dus je maakt een betere kans bij bijvoorbeeld http://www.bva-auctions.com
Hij zal zich wel onaantastbaar hebben gewaand.
Ook een trekje van vastgoedboys dat de laatste paar jaar steeds vaker uitkomt.
De Ferrari’s zullen overigens wel in één van de bedrijfspanden gestaan hebben = confisqueren.
vastgoed is constant onderhoud ..
stratenmakers hoveniers schilders schoonmakers enz ..
allemaal kleine toko,s die het niet erg vinden 2 maanden te wachten op hun centjes omdat een reus toch niet snel valt ..
Als particuliere investeerder heb je overigens direkt de poppen aan het dansen; veelal privé gefinancierde maatschapjes, waarbij de banken hun claims gaan uitoefenen. Dat is het andere sneeuwbaleffectje.