• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

150 Dodge Chargers voor politie in Koeweit

Auteur: Dennis, gepost 4 september 2008 om 08:32 – 36 Reacties

Dodge Charger Politie Koeweit


Je hoeft de Dodge Charger geen mooie auto te vinden, maar als politieauto is het een stoere verschijning. In ieder geval een heel stuk stoerder dan de auto’s waar onze politie zich in mag verplaatsen. Dat vinden ze in Koeweit ook, want Chrysler mocht een order van 150 Chargers noteren, die zullen worden omgebouwd tot politieauto.

In het Midden-Oosten is de Charger het bestverkochte model voor Chrysler. Een delegatie uit Koeweit bracht een bezoek van 4 dagen aan de Verenigde Staten om het nieuwe politie speeltje goed te keuren. Er werd een bezoek gebracht aan het hoofdkantoor van Chrysler en de afgevaardigden mochten op een testcircuit zelf even los in de Charger. Over twee maanden zullen de auto’s worden afgeleverd.

Dodge Charger Politie Koeweit

Dodge Charger Politie Koeweit

Kuwait to Take Delivery of Dodge Charger Police Cars

A Kuwaiti delegation visited the U.S. to inspect and approve the upfitting of 150 Dodge Charger police vehicles purchased by the Ministry of Interior. Selection of the 2008 Dodge Chargers was a natural choice; Charger is the number one volume vehicle for Chrysler LLC in the Middle East.

“Chrysler is proud to have worked with Kuwait’s Ministry of Interior in the sale of these Dodge Charger police vehicles,” says Trent Barcroft, Managing Director – Chrysler Middle East Regional Office. “Chrysler has partnered with other countries in the sales of Charger police vehicles and we will look for additional opportunities to increase sales and expand the Dodge brand in our market.”

During their four-day trip to Detroit, the delegation officials visited the Chrysler headquarters in Auburn Hills, Mich., and experienced the performance of the Charger police units at a ride-and-drive at the Company’s Chelsea (Mich.) Proving Grounds.

“Reflecting an image of strength and power is important for our law enforcement officials and the Dodge Charger portrays this image to the Kuwaiti people,” says Deputy Ministry of Interior, Musaed S. Al-Guwainem. “The Charger police cars are being customized with the necessary equipment for three different government vehicles – traffic, security and emergency response – where speed, handling and functionality are critical to their job.”

Selection of the Dodge Charger as a national police vehicle will provide the civilian customer a sense of security and trust that the Charger meets rigorous governmental standards and will offer the private buyer excellent value and safety.

Upfitting of the 150 Dodge Chargers is being performed at Canfield Equipment Service, Inc. in Warren, Mich. Delivery of the vehicles to Kuwait is expected to be completed in the next two months.

Ook interessant!

  • Mijn Auto: Dodge Charger SRT Hellcat (717 pk) van Jan
    Mijn Auto: Dodge Charger SRT Hellcat (717 pk) van Jan
  • Video: politie Limburg achtervolgt dikke Peugeots
  • Video: Dodge-bestuurder denkt indrukwekkend te kunnen invoegen
    Video: Dodge-bestuurder denkt indrukwekkend te kunnen invoegen
  • Video: Politie Aalsmeer achtervolgt gestolen voertuig
    Video: Politie Aalsmeer achtervolgt gestolen voertuig

Nieuwste artikelen

  • Video: en daarom bezuinig je niet op banden en remmen
  • Deze optie heb je nog niet eerder gezien op een Porsche
  • Koop een Brabus SLS AMG op Marktplaats
  • Gespot – Deze Ferrari 512 TR is om te smullen
FacebookTweetPinLinkedIn

charger, Chrysler, Dodge, koeweit, politie

Vorig bericht: « Premier Pakistan overleeft aanslag dankzij S-Klasse Guard
Volgend bericht: Ontwikkeling Arash AF-10 heeft niet stilgestaan »

Lees Interacties

Reacties

  1. M Freak zegt

    4 september 2008 om 08:35

    Kijk, dat zijn nog eens dikke politie auto’s, i.p.v. die Golfjes en Zafira’s hier.

    Login om te reageren
  2. climax zegt

    4 september 2008 om 08:38

    Zo das een hele goede keus, doet me denken aan de tijd dat onze politie nog in Porches rond reed

    Login om te reageren
  3. markieanta zegt

    4 september 2008 om 08:41

    Ach, verkoopt Dodge ook eens een paar auto’s.

    Login om te reageren
  4. W!d zegt

    4 september 2008 om 08:42

    @climax toen sex nog vies was en god nog herman heette?

    Login om te reageren
  5. Rob USA zegt

    4 september 2008 om 08:47

    Who the f*ck is Toyota! Kijk dat is weer eens een bewijs dat als mensen niet op geld,verbruik en afschrijving hoeven te letten maar meer op uiterlijk en power dat er iets leuks uit kan komen! :)

    Login om te reageren
  6. babbaloerie zegt

    4 september 2008 om 08:54

    Zijn die Chargers eigenlijk niet even duur als onze Volvo’s? Dan kunnen we er in Nederland ook wel een aantal aanschaffen, dan zit je eigenlijk alleen met benzineverbruik.

    Login om te reageren
  7. tuurlijk zegt

    4 september 2008 om 09:00

    EN CO2 uitstoot!

    Login om te reageren
  8. sjazz zegt

    4 september 2008 om 09:13

    geloof me als je de hele dag op de weg zit, dan zit je liever in een volvo dan in een amerikaan. degelijkheid en kwaliteitsniveau hebben we dan niet eens besproken! groeten

    Login om te reageren
  9. Endlezz zegt

    4 september 2008 om 09:24

    met zo’n charger kan je lekker preventief mensen van de baan rammen (zoals de gewoonte is in de States)…

    leuke auto, dat wel

    Login om te reageren
  10. Altron zegt

    4 september 2008 om 09:53

    Kijk dat straalt tenminste nog eens wat uit…

    Login om te reageren
  11. Jesper zegt

    4 september 2008 om 09:57

    Dan vind ik onze V70’s en Landcruiser V8’s van de rijkspolitie toch een stuk gaver hoor…

    Login om te reageren
  12. Félix zegt

    4 september 2008 om 09:58

    van de andere kant, als dat model daar zo vaak verkocht wordt stelt het voor die mensen misschien daar net zoveel voor als een golfje tdi voor ons voorstelt :)

    Login om te reageren
  13. SjoerdV zegt

    4 september 2008 om 10:05

    sorry hoor, maar jullie hebben het er alleen maar over wat een mooie auto het wel niet is. Ik vind het eerlijk gezegd een kwalijke zaak. Er wordt op een zeer slordige manier tonnen geld over de balk gegooid. Laat ze eerst hun bevolking maar fatsoenlijk voorzien in hun behoefte dan hun eigen heilheid

    Login om te reageren
  14. The Bear zegt

    4 september 2008 om 10:11

    Lopen wij hier maar te tobben met een VW Touran 1.9 tdi (100 pk geloof ik)
    Die is niet vooruit te branden,veel te klein enz enz…

    Login om te reageren
  15. Benjamin1 zegt

    4 september 2008 om 10:19

    Stop de NL politie lekker hier in Priussen, en Den Haag ook meteen. Het moet toch groen. Moet de popo ook niet meer in Volvo T/D5’jes te rijden….Of in VW Golf R32’jes…

    Login om te reageren
  16. Joris zegt

    4 september 2008 om 10:33

    W Benjamin
    Dan kan het eerste beste petje in de standaard GTI al ontkomen van de politie.. Is ook niet de bedoeling denk ik..

    Login om te reageren
  17. Appieflappie zegt

    4 september 2008 om 10:44

    @SjoerdV

    Mss is het je niet opgevallen, maar Koeweit is net zon rijk land als de Emiraten. De originele bewoners zijn dan ook stinkend rijk. Of er veel buitenlanders daar wonen zoals in de emiraten dat weet ik niet. Die zullen vast niet zo rijk zijn, maar genoeg om normaal te kunnen leven.

    Verdiep je eerst in de shizzle.

    Login om te reageren
  18. Motophobia zegt

    4 september 2008 om 10:59

    Laat ze maar dit soort bakken aanschijven, kun je nog makkelijker de Politie kwijtrijden daar deze bakken onmogelijk door een bocht kunnen….:’)

    Login om te reageren
  19. Motophobia zegt

    4 september 2008 om 11:26

    Ik bedoel natuurlijk: aanschaffen…

    Login om te reageren
  20. w0o0dy zegt

    4 september 2008 om 11:47

    Ivm de hoofdruimte achterin ligt een 300c eigenlijk meer voor de hand. Of hebben ze daarom juist de charger gekozen? Dan kunnen ze altijd nog beweren dat de blauwe plekken van de arrestant komen door de haastige rit en de beperkte ruimte achter…

    Login om te reageren
  21. corvettez06 zegt

    4 september 2008 om 12:42

    soeey hoor sjazzzzzz maar je kom relaxer uit een amerikaan als een volvo , heb 3500 km gereden met een yank heerlijk en luxe , geen euro voor mij .

    Login om te reageren
  22. Richard Brunsveld zegt

    4 september 2008 om 13:39

    Netjes, is inderdaad stuk beter als die Focus en Zafira’s hier.

    Login om te reageren
  23. marbbk zegt

    4 september 2008 om 13:41

    In de film “The Island” rijd de politie ook rond in van dit soort wagens. Alleen dan een beetje futuristisch gemaakt van de voorkant :P

    Login om te reageren
  24. SJ zegt

    4 september 2008 om 13:57

    Blijken die Arabieren toch nog iets van smaak te hebben. :)
    Overigens hebben de Nederlandse politie-auto’s vaak wel een fikse chiptuning ondergaan, en bovendien kunnen (vooral van de rijkspolitie) agenten aardig bochtjes rijden. En later we eerlijk wezen, een Charger in NL-politietrim? Volgens mij gaat dat er niet uitzien en zal er ook misplaatst uitzien in het NL landschap.

    Login om te reageren
  25. Dennis zegt

    4 september 2008 om 14:03

    Haha net Gran Theft Auto 4 :-)

    Login om te reageren
  26. AlexS zegt

    4 september 2008 om 15:21

    @Dennis
    Ja dat wilde ik ook zeggen :P
    De ‘FIB Buffalo’ :)

    Login om te reageren
  27. Stephan Tast zegt

    4 september 2008 om 16:17

    Dodge verslaat “premium” Audi.

    Login om te reageren
  28. Jordi zegt

    4 september 2008 om 17:42

    Het is echt niet zo dat een Volvo luxer en lekkerder rijd als een Amerikaan hoor. Amerikanen staan juist bekend omdat ze zo lekker rijden en luxe zijn.

    Login om te reageren
  29. Nebb zegt

    4 september 2008 om 17:59

    @marbbk

    Nee, dat zijn Dodge Magnums die een gestript zijn van chroom etc. Broertjes van de Crysler 300C.

    Login om te reageren
  30. Job zegt

    4 september 2008 om 19:11

    Leuk om in koeweit in een charger achter een lambootje aan te rijden, omdat ie door rood rijdt… Zou die copper dan die lambo in kunnen halen?

    Login om te reageren
  31. FabianVTR16V zegt

    4 september 2008 om 21:18

    @SjoerdV,
    ik hoor hier iemand spreken die totaal niet weet wat hij zegt……
    Ga eerst zelf maar eens een kijkje nemen in Koeweit, dan babbel je wel anders.
    Ik heb er een half jaar stage gelopen en armoede is er ver te zoeken.
    Zelfs de “import” mensen (voornamelijk van indiase afkomst) worden er netjes behandeld.

    Als ik de kans zou krijgen zou ik het zo inruilen voor Nederland !!

    Wat betreft de Dodge Chargers.
    Het gehele politiekorps reed er al in amerikaanse bakken dus dit is een best logisch vervolg.
    Mooie auto / stoere verschijning / aardig snel

    Login om te reageren
  32. Citrofiel zegt

    4 september 2008 om 22:25

    Dit zijn nou echt typische ouderwetse Amerikaanse copcars. Fantastisch dat ze ook nog echt gebruikt worden.

    Login om te reageren
  33. jeroen zegt

    5 september 2008 om 08:08

    fuckkkk nu moet ik op passen hier in koeweit (woon er namelijk) ik rij nu al met de leeftijd van 15 in een ferrariXD maar voorheen hadde ze aleen maar bmw M5’s dus krege ze me niet te pakken, nu denk ik well :S kuuttt

    Login om te reageren
  34. FlorisFerrari zegt

    7 september 2008 om 16:11

    @Jeroen

    Echt denk je nou dat iemand je geloofd hier?
    Je bent maximaal 12

    Login om te reageren
  35. mike zegt

    13 oktober 2008 om 20:28

    de fbi buffalo van gta 4.

    Login om te reageren
  36. Jules zegt

    28 december 2008 om 21:44

    @Endlezz; Ze worden toch allemaal stuk gereden ;)

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North