• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Achtervolging van BMW 3-serie op video

Auteur: Wouter, gepost 19 januari 2006 om 21:54 – 7 Reacties

" align=

CNN heeft een mooie achtervolging van het nieuwe model BMW 3-serie (E90) op video gezet. De gloednieuwe BMW was urenlang de politie te snel af op de snelwegen rond Houston.

De achtervolging eindigde toen de bestuurder tegen het verkeer in reed en daarbij in botsing kwam met een tegenligger. De dame in de Chrysler die geramd werd, was “not amused” en probeerde het raam van de BMW in te slaan om de bestuurder te pakken te krijgen. De vrouw was nogal pissig omdat haar baby op de achterbank zat. Zowel de vrouw als de baby zijn ter observatie naar het ziekenhuis vervoerd, terwijl de bestuurder van de Chrysler wel gestrekt in een ambulance werd afgevoerd. De BMW brokkenpiloot had niks, maar is uiteraard wel gearresteerd.

Ook interessant!

  • Video: politieachtervolging met een BMW i8
    Video: politieachtervolging met een BMW i8
  • Video - Politie achtervolgt BMW 3 Serie op de A10
  • Video: BMW bestuurder gebruikt knipperlicht
  • Video: nieuwe BMW 7 Serie gesnapt
    Video: nieuwe BMW 7 Serie gesnapt

Nieuwste artikelen

  • Deze iconische auto’s brachten dit weekend miljoenen op
  • Heeft deze occasion het record ‘snel kilometers maken’ in de pocket?
  • Staat de toekomst van de eigen auto op het spel?
  • Max Verstappen staat er voortaan alleen voor
FacebookTweetPinLinkedIn

3-serie, achtervolging, BMW, politie, Video

Vorig bericht: « Meer boetes in 2005
Volgend bericht: BMW Nightvision ook voor 5 en 6serie »

Lees Interacties

Reacties

  1. SamSam zegt

    19 januari 2006 om 22:21

    Daar zijn die bmw s goed voor…echt voor het raggen alleen!
    En dan stuk maken, whahaha

    Login om te reageren
  2. Sir Smokalot zegt

    19 januari 2006 om 23:06

    Lekkere dumbass met zijn pick-up zeg, hij rijdt bijna achterop een andere auto. Fucking cowboys….
    Strakke actie van die vrouw, volgens mij mag die dief van geluk spreken dat de politie er vlot bij was, anders had ze ongetwijfeld zijn ogen uit zijn kop gekrabd :-)
    Ik heb wel medelijden met de politie in de VS, omdat er altijd wel een camera(helikopter) in de buurt is, dus ze kunnen nooit eens iemand goed Rodney King’en…

    Login om te reageren
  3. Stefan zegt

    20 januari 2006 om 14:37

    MOoi he, dat die kerel gewoon kan uitstappen, weer een mooi bewijsje hoe ver de techniek al is :-)

    Login om te reageren
  4. Jan zegt

    20 januari 2006 om 18:42

    Snap toch wel niet waarom hij moest spook rijden, of doe dat dan maar rij dan toch wat rustiger. Enkel de helikopter volgde nog, hij had net een voorsprong.

    Login om te reageren
  5. Atze zegt

    24 januari 2006 om 13:23

    jah die kerel kon wel rijden maar wat wilje ook in je dikke bmw:D k zou het ook ronduit prachtig vinden om daar keihard achteraan te knallen en al helemaal in een duitse politie porsche of een politie corvette ofzo(soms als mensen te snel zijn komen er agenten in hun prive auto meehelpen) ik denk dat als ik ooit nog eens schijt aan de rest van de wereld heb ik een dikke bak neem en me zo kapot rijd. Goede keuze’s zijn mitsi bishi lancer 8 met 400 pk 3.5 naar hondert betaalbaar en met een top van 280 sneller als de politie. de m5 erg duur en snel. Een porsche cayenne turbo een soort van 911 die je liever uit de weg gaat:P of alsje helemaal lijp bent koop je een honda atom ariel racer.

    k vond die kerel trouwens idd dom bezig ofje bent aan het auhoeren ofje wil doodt maar als je de politie kwijt wil zijn er echt wel betere manieren. 1 zorg dat je de politie op de weg kwijtraakt 2 onderzoek wat de beste plek is om de politie helicopter te verneuken een tunnel (geen bos nightvision is onverbiddenlijk). of rij zo ontieglijk snel ergens over de 300 en zorg dat de helicopter niet snel genoeg is. en 3 zorg dan datje als de fuck ergens wegsneakt want politie is binnen enkele seconden terplaatse. Allemaal erg onwaarscheinlijk wees ook zeker van de tankinhoud want al isje sportwagen nog zo snel de lege tank achterhaald em wel. ik geef de beste kansen aan het verneuken van de heli door tankinhoud of het tricken door te verdwijnen in een winkelcentrum. Politie helicopters worden trouwens ook afgewisselt dus de kans datje dat ding ontloopt is klein. Misschien datje naar het vliegveld kunt omdat daar toestemming nodig is om met een helicopter rond te vliegen.

    Mja stel ik ben in amerika en ik zie daar een dikke bmw wegknallen politie is te langzaam ik kan hem misschien klemrijden in mijn mustang word de schade aan mijn auto dan vergoed want ik ben dan wel mijn auto kwijt maar heb de politie geholpen. Iemand meer kennis hierover?:P

    ps: wou nog ff kwijt dat dit mijn favoriete autoblog is. lekker compact en interessant, en weet nu ook waar ik top gear voor opme ipod kan downen:D

    Login om te reageren
  6. wout zegt

    16 februari 2006 om 23:20

    Jongen, jij hebt duidelijk veel te veel films gekeken, of eigenlijk: één film. Al je opmerkingen komen regelrecht uit gone in 60 seconds. Realiteit ho maar. Droom lekker verder, slaap nog een paar jaar veilig in je bedje tot je 18 bent, haal dan je rijbewijs en begin met een suzuki alto als eerste auto. Een BMW valt nog lang niet binnen jouw budget.

    Login om te reageren
  7. RB zegt

    11 april 2006 om 16:31

    mooi man . blijkt maar weer dat bmw’s goed zijn :D

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North