
Autoreparaties vragen soms om groot geschut en als je dacht dat een Maybach repareren met een koevoet nogal heftig is (inmiddels een klassieker), dan kan ik je vertellen dat sommigen het nog bonter maken. Een 66-jarige man uit het Amerikaanse South Kitsap, 16 kilometer ten zuid-westen van Seattle, ging het rechter achterwiel van zijn Lincoln Continental met een geweer te lijf.
Hij was volkomen nuchter, maar nogal gefrustreerd dat hij van het wiel alle moeren op slechts één na los had gekregen. Hij dacht dat een schot hagel wel uitkomst zou bieden. Toen hij het schot op een armlengte afstand loste, ketste de 12 kogeltjes terug en verwondden hem vanaf zijn benen tot aan het midden van zijn buik, waarop hij is afgevoerd naar het ziekenhuis. Hij is er dan nog aardig vanaf gekomen, want het had ook heel anders af kunnen lopen.
Het is onduidelijk of de moer nu los is of niet. Ik gok van niet, dus volgende keer dan toch maar een bazooka, dan weet je zeker dat het wiel los komt. (via: bbc)





Domheid straft zichzelf ;)
Via de BBC heb ik anders wel geleerd dat als je auto vol water staat een geweerschot uitkomst biedt. :P
huh .. is er ook nog een andere manier om je bouten los te krijgen dan???
een vijs had hij toch al zeker los/kwijt
Duh, hij had kogels moeten gebruiken die door een pantser heen kunnen boren. Dan was die moet wel verdwenen.
Ooh, wacht. Hij moest alleen los.
moet=moer
wát een lul.
Wel grappig.
waar zijn de foto’s? De band was neem ik aan toch al lek? Lijkt met nniet echt de meest snuggere amerikaan
Kijk, jongens, laten we alsjeblieft hier niet weer met Amerika bashen beginnen en al helemaal niet met vooroordelen komen.
Dus niet:
Een domme Amerikaan
Een schietgrage Amerikaan
Een cowboy
Een dikke domme Amerikaan
Een Amerikaan die denkt dat een wapen een antwoord op alles is.
Nee, niks van dat alles! We hoeven met z´n allen niet zo laag te zinken.!Het woord “Amerikaan” dekt de lading meer dan genoeg….me dunkt
Dus nogmaals alsjeblieft geen vooroordelen hier….want anders hebben we hier een R te USA tierend en scheldend en dat willen we niet….. :D ;)
Doet me denken aan dat verhaal van Elvis die een schot hagel op z’n Lamborghini Miura afvuurde toen deze een keertje dienst weigerde (tja, ’t blijft Italiaans natuurlijk ;-) ).
We’re Rednecks, we’re Rednecks, we don’t know our ass from a hole in the ground…
@Solstice
U bedoelt de DeTomaso Pantera? :)
@Sir Smokalot
you’re right, thank you very much ;-) Meer dan 300 kogels waren ’t geloof ik… arme Pantera (en ’t was nog wel Amerikaanse techniek…)
Ahum.. het was maar 1 kogel, en de auto schijnt nog steeds intact te zijn. Benieuwd of ‘ie ook in 1 keer zal starten ;-)
zelfs een kogel is vies van een Lincoln :P
@ Lincoln nothing personal ;)
@ Rick Dos:
Ik citeer: “Een dikke domme Amerikaan”
Dit lijkt me toch echt een pleonasme;)
omg owned tbh ^^
Only in…………..
@BMW freak
Het zijn allemaal pleonasmen. ;)
tja .. ambachtelijk werk .. bij BMW wissel je een wiel met een laptop.
@ Lincoln: :) LOL
@ BMW Freak: Goeie tekst man,…zeker veel ervaring mee!?
@ Rick dos en BMW freak
ROFL :lol:
doet me denken aan de film the long road (oid), waarin een oude man zijn maaimachine euthanaseert, erg leuke film voor een zondagmiddag
Dus ik kan die raketwerper ook wel weer uit m’n kofferbak halen :(
Hoe stupid kun je zijn, en zo iemand laten ze straks weer in de bewoonde wereld los?
Alleen jammer dat een wiel met bouten vast zit,en niet met moeren zoals beschreven…
@DennyFR .. een oplettende kijker .. goed bezig denny
Het was trouwens helemaal niet in het dorpje South Kitsap want dat is een County (net zoals je in Nederland Noord of Zuid Holland hebt). De autoblogger die dit artikel postte is duidelijk Nederlands en heeft zijn onderzoek niet goed gedaan. :)