
Op autoverkoopsites kom je soms rare creaties tegen. Smaak is tenslotte persoonlijk en sommige mensen laten hun creativiteit de vrije loop wanneer ze los gaan op hun heilige koe. Zo ook een tweetal BMW’s die we via de tiplijn binnenkregen.
De eerste BMW is in de basis een 740i, maar we kunnen hier wel een alternatieve autoblog-quiz van maken: “herken de verschillende onderdelen op de 7-serie”. Roept u maar!




De tweede Bimmer komt van iemand die op het idee kwam een 5-serie (‘M 535i’) tot pick-up om te bouwen. Wat met een Audi kan, kan per slot van rekening ook met een BMW, nietwaar?


Met dank aan G. de Groot en Rick voor de tips!





tjesus… geen woorden voor…. belachelijk gewoon
check de tape in het midden van de bumper voor!
als het gaat om maken of kraken… naja, laat maar…
ach ja bij de eerste is het duidelijk. Hij had gewoon spijt van zijn miskoop van bmw en bouwde de achterkant om tot een lexus gelijkt heeft ie
idd geen woorden voor!
die 1e valt binnenkort uit elkaar…
Hoe kom je erop om dat te doen???
De achterkant lijkt wel een Opel Monaro
kijk heb nog meer gevonden
die voor bumper :D whahahaha en wat kijkt ie sneu zo…
Ik zie het al … De Grote Beurt is weer bezig.
die eigenaar van de bmw 740i heeft het begrip ”lexus-achterlichten” wel heel serieus genomen zeg xD
die 1e is echt supermooi!!!
waarom maakt BMW deze niet?
ik zou m meteen kopen, of is deze te koop?
http://www.jimmy540i.com/bmwnightmare3.htm
whahaha gwoon te lelijk voor woorden dit!!
En die eerste, volgens mij kan je er een prijsvraag van maken wanneer die bumper doormidden breekt tijdens het rijden…
@besaram: http://www.autoblog.nl/archive/2006/03/05/bmw_nightmare_page ;)
Waarom moet er toch altijd aan gesleuteld en verneukt worden? Afgelopen zatedag zag ik in de parkeer garage een BMW E34 M 535i.. Gewoon helemaal origineel, niet dat gekut om hem er nieuwer uit te laten zien. Dat is toch zo ongelofelijk veel mooier?
@laurens .. gelukkig zijn er mensen die er anders over denken .. dat soort mensen zorgen namelijk dat de wereld draait.
@autoblogger
oops sorry niet naar gekeken ging na deze blog ff googlen kwam het tegen wel grappig trouwens heb ze allemaal gezien maar echt waanzig wat ze doen met hun auto’s.
http://www.autoblog.nl/archive/2006/03/17/winnaar_in_de_pimp_my_bmw_cate
http://www.autoblog.nl/archive/2006/08/16/bmw-7-serie-pickup
dacht al dit eens gezien te hebben…
@ Lincoln
Godzijdank wel ja. Moet toch niet gebeuren dat iedereen DGB-aspiraties krijgt, erger nog, en er ook iets mee doet!
Laat alle ouwe BMW’s/Audi’s/Opel’s/Mercedessen toch gewoon met rust..! Geen asociale velgen, verknipte koplampen, doorzichtige achterlichten en bumperkitjes en ditjes.. Hoogstens sportief verlagen and that’s it!
@besaram Das een testmule van de nieuwe X5,en geen knutselprojectje ;-)
Zonde van die M535i…
@Laurens .. velgen zijn niet asociaal .. velgen zijn ehhh?? rond ..
tja .. en deze jongens dachten er echt goed aan te doen .. het idee was er wel .. maar de uitwerking pakte minder goed uit ..
maarja .. van alle uitvindingen/verbeteringen gaat misschien maar 1% door naar de volgende ronde .. en als je je kwaad of druk wil maken over de 99% die stagneerd of mislukt ???? dan ben je verlopig nog wel effe bezig.
echt niet normaal
@wally .. wat prettig dat jij je allerintiemste gevoel met ons wil delen .. dank je
De eerste is sowieso geen 740i. Het is de basis van een E34 (5 serie) of E32 (7 serie). Welke van de 2 durf ik niet te zeggen aangezien het interieur van beide exact hetzelfde is. Ik zie een E34, maar de beenruimte is wel erg groot. De E32 is nooit geleverd met de 4 liter V8, enkel de E34 ;)
@ lincoln
True, niet alle velgen zijn asociaal. Een mooi setje kan heel veel doen met een auto. Maar ik denk dat je wel weet wat ik bedoel, veel te groot of gewoon ontzettend fout. Het helpt dan vaak ook niet als ze onder een zwaar verlaagde, bebumperde, gootsteen als uitlaat, bijvoorbeeld BMW E30 liggen.. liefst cabrio ook nog!
Ik bedoel dus zoiets: http://www.michaelseidel.com/tmp/pics/p1010067.jpg
@ Lincoln..
Ohja.. Kwaad ben ik natuurlijk niet. ;) Tis gewoon zonde, en ieder z’n ding natuurlijk.
En wie heeft niet dat het idee beter is dan de uitvoering? Maar dan zouden deze heren misschien in de toekomst beter hun energie kunnen steken in het onderhouden van hun originele Beamers? Kijkend naar het resultaat..
@Laurens .. tja .. verspilde moeite .. of projecten die werkelijk nergens toe leiden .. breek me de bek niet open .. i,m one of them …..
jij denkt veel lincoln
vern*ukt
Wat bezielt zulke mensen toch?
@Tombnolz ..
wat bezielt een bergbeklimmer?
wat bezielt een hengelaar?
wat bezielt een autoblog reageerselaar?
bezieling is waar het om draait tombnolz .. vraag me niet waarom.
Ieder zijn hobby natuurlijk. Hou alleen zelf niet zo van Two Tone :) .
Geen dank ;)
Voor wie hem wilt kopen: (lijkt me stug)
http://autoscout24.de/Details.aspx?id=llwinstsvel3
Ook nog bellagelijk duur!!
is die sjaak gestoord ofzow kijk dan
Wat me wel opvalt is dat dat geval vrij weinig gelopen heeft!!
wahaha Omg
@ Hugo Het is wel degelijk een e32 740i,met de 4l V8 van 286pk. Daarvoor was er de 730i en 735i met zescilinder en de 750i V12. De zescilinders zijn dan later vervangen door de 730i V8 en de 740i V8 ;-)
personelijk vind ik dat 2e, dus die e30 is best vet:) (die motorkap na), dit model zou best vet in DRIFT gebruikt kunnen worden..
zie je ZE ZIJN ER NOG!!!
mensen die geen leven hebben en dan maar auto’s gaan verpesten
Tijd geleden zeg
@mark .. ze zijn er nog .. mensen die werkelijk geen leven hebben en dan maar andermans creativiteit (poging) gaan afzeiken.
HEIDENEN!
Klopt…ik heb ook geen leven…want oh mijn god wat zou ik ze graag afzeiken. De eerste van de twee althans. De laatste is inderdaad wel creatief…tenminste…dat is als ie Boere Mest Wagen serieus heeft genomen want de strond ligt nog in de bak :)
M535i heeft echt bestaan.
En wat jammer dat ze een BMW aan die lexuslichten gehangen hebben.
Zouden ze dan verwisseld hebben en BMW 7-achterlichten op een Lexus IS gezet hebben? Dat wil ik dan ook wel eens zien :D.
haha.jammer van al dit werk aan die 7 serie.
de koplampen zijn nog meer waard dan de auto zelf.
De eerste lijkt gewoon op een Lexus IS200, de tweede is cool.
hoe lelijk is dat… de eerste is wel netjes gedaan maar ohw wat lelijk. 2e is gwn zonde
:)
:oops: schaam wat lelijk zeg