
DaimlerChrysler wil een moderne versie van de Imperial sedan uitbrengen! Imperial was een naam die Chrysler gedurende 1926 tot 1993 gebruikte voor luxe sedans. De Imperial zou als premium sedan een positie krijgen boven de 300C en moeten concurreren met Cadillac.
Productiestart van deze retrobak wordt geschat rond 2008, eerst is namelijk de Dodge Challenger aan de beurt (via motorpasion.com).
Tja, alle oude merken worden weer uit de kast getrokken, dus waarom Imperial niet. Een serieuze concurrent voor Cadillac en Lincoln zijn ze in het verleden nooit geweest, maar nu met de hulp van Benz zal het ze wel iets makkelijker vergaan.
Zie een impressie op http://www.leftlanenews.com/wp-images/media/dec28imp_3.jpg
Duidelijkere afbeeldingen op http://www.autoweek.com/apps/pbcs.dll/article?AID=/20060102/FREE/51229003/1008
Wanneer komt de retro-versie van de T-Ford?
Zodra het gelukt is wat meer pk in die aaglander te stoppen;) http://www.autoblog.nl/archive/2005/05/21/weird_voor_paardenliefhebbers
Turbootje erop?
Dit is de nieuwe studie van de Imperial:
http://msn.autoweek.nl/newsdisp.php?cache=no&ref=msn&ID=4386
Lijkt veel op de Rolls-Royce Phantom, maar dan nog erger (ik wist niet dat het erger kon)
Hi Autoliefhebber, Hoe groot is denk je de kans dat deze auto ooit in produktie komt? Ik vind hem namelijk ontzettend mooi. Die nieuwe studie, hoe recent is deze? Ik heb de laatste tijd niks meer gehoord over het mogelijk in de produktie nemen van deze auto?