
Kennen we de mentos-meme uit 2002 nog? Hilarische filmpjes (toen wel) waarin colaflessen op zeer creatieve wijzen werden leeggespoten door er wat mentosjes in te gooien. De labjassen hebben nu weer iets nieuws bedacht. Want waarom zou je Coke Zero en Mentos niet gebruiken om een driewieler aan te drijven?
Internethelden Fritz Grobe en Stephen Voltz zijn terug met een een gloednieuwe YT-hit. Alles wat je nodig hebt is 216 liter Coke Zero, 648 Mentos-snoepjes en een zelfgemaakte driewieler waar je alles op kwijt kan. Meng de twee ingrediënten bij elkaar, en de spuitende colaflessen zorgen ervoor dat je 67 meter (kan verschillen per poging) ver komt.
De meest inefficiënte manier van transport, maar who cares. Check de wederopstanding van de Mentos-en Coke-hype op Autojunk!





Zonde van de cola.. :\
En dat kon niet met spa rood?
@CSL: Nee Mr. dat kon niet met spa rood.. Wel met cola-light overigens…
OT: Soms denk ik toch dat er te veel mensen zijn met te veel tijd…
@John: en geen werk..
kik um goan!!
haha da zou nog iets voor top gear zijn !!!
Mythbuster-achtig. Lekker kansloos dus…
ja even naar de tankstadion voor 108 flessen cola en 300 mentos snoepjes.
lol, das ook hybride! Mentos en cola
Hoe wordt de acceleratie uitgedrukt? van nul naar …? Of van zero naar …?:P
Alle, zo krijgen ze dubbel levenslang gratis mentos en cola?
jaja 216CK,. weer eens wat anders dan Pk’jes
binnekort telegeleide raketten op basis van colaflesjes ;) of cola-sattelieten :p
Leuk, maar totaal zinloos!
kijk ze aan het einde eens naar de maan kijken! dat zal pas een zooitje geven als ze dat gaan proberen ;-)
En.. komt Pepsi binnenkort met de mededeling dat je een paar meter verder komt met hun cola? :p Wel n dure brandstof op deze manier.. niet zo zuinig, dus geen premie jongens. Helaas.
Coca Cola Zero duidelijk in beeld lol! PR dus ;)
Haha geniaal…. Ik denk dat het nog wat beter mag uitgewerkt worden, want voor het moment ziet het er niet echt praktisch uit ;)
Verrek! Dat is nog gaaf om te zien ook:P