
Als je iets heel vaak ziet, kan je het op een gegeven moment zelf ook. Dat maakt het dus belangrijk om veel naar driftvideo’s te kijken, zodat jullie je achterwielaandrijver ook nog een beetje onder controle kunnen houden. Bij gladde omstandigheden, of gewoon op een parkeerplaats.
Lukt een drift namelijk niet, dan mond dat al snel uit in schade. Schade aan je voorbumper, je achterbumper, de lantaarnpaal op de ‘parking’ bij de Mac, enzovoort. Onderstaande video laat zien dat het ook kan met simpeler auto’s. Belangrijker nog: het kan ook op gewoon een willekeurige locatie. Circuit’s zijn voor racewagens.
Nu is het niet de bedoeling dat iedereen straks een lege parkeerplaats op gaat zoeken en het rubber van zijn banden rijdt. Het verschilt heel erg per persoon hoeveel uur je daadwerkelijk moet kijken voor je het kan proberen, en gezien de duur van een internetfilmpje kan je beter nog even de archieven in duiken. Bij de uiteindelijke eerste praktijktest niet vergeten de bijtschildpad even aan de kant te schuiven! FILMPJE!





Dit zal niet gaan met m’n Ford Fiesta ;)
mooie beelden en lol@ einde
doet ie netjes!
of ewen boom die niet opzij sprong…
een assertieve schildpad, die denkt er het zijne van.
Z’n voorbanden lopen aan!!
@Stephan: Ik heb niet meer plaatjes eigenlijk van dit apparaat maar moet je maar eens op http://www.stanceworks.com kijken daar kan je zien waarom dit ding zo laag is. Veel meer van dit soort goeds daaro.
Low is a lifestyle.
Oude volvo en een pak sneeuw.En dan lukken zulke dingen wel.
lekker filmpje
en haha “bijtschildpad”
oke.. ik schrok wel ff van die schildpad:P
mooi filmpje
leuk om die turbo te horen ^^
Zo…die bomen kunnen er weer ff tegenaan ! ;-)…zou leuk zijn als je er een kleuterschoolgebouwtje bijdenkt, en een aantal moeders met ‘rokerige-hoofdjes’ meewarig ziet ‘nee-schudden’….ghi…
vet gaaf en dat eine is echt meestelijk !! :P
Is een alligatorschildpad, google d´r maar eens op, heet niet voor niets zo ;)
Leuk filmpje, erg gaaf om te zien hoe ´ie zelfs in een smal weggetje dwars durft te gaan, en dat negatieve camber v/d voorwielen zal vast bijdragen aan een stabieler driftgedrag, lijkt me?
Ja hoor heel erg simpele auto dit.
Ik verwachte een Daihatsu Cuore of zo iets.
Deze is ook wel aardig vind ik.
Gewoon ergens in NL op de openbare weg, herkent iemand de locatie en/of bestuurder?
http://www.mercedesforum.nl/forum/viewtopic.php?p=280660#p280660
Welke auto is dit??
cool
Lekker geluid weer jongens! De 200sx blijft een gruwelijke bak
mooi filmpje ik schrok ook van die schildpad, hebben ook een enorme bijtkracht. Hoop dat ze nog meer filmpjes kunnen maken met die camera.
@ Marco
een Nissan 240SX geloof ik
Mooie video, alleen jammer dat telkens als hij gas geeft dat er een meerkoet door de motor heen wordt gejaagd.
1 van de 2 ja, vet filmpje iig :)
Kutschildpad. Kreeg bijna een hartverzakking van dat ding op het einde. Zou die camera het nog doen?
@RenesisHP:
ik ook!
Wel vet hoor die nissan
Is die spatbord door de wiel weggeschuurd of … ? xD
@Bmwfreak68:
Dat is door de gefrustreerde schildpad bewerkt.
Turtle tuning. Gaan we zeker nog meer van zien. ;)
@Bmwfreak68: idd heb ik ook last van in een van m`n verlaagde benzjes
http://www.youtube.com/watch?v=a34EIcULnEI
http://www.youtube.com/watch?v=FHRjOqEurJ8
Zeau, die is goed met dit lelijke driftapparaat
Meesterlijke auto , vet om die turbo te horen
Wat een verschrikkelijk onbeschofte auto is dit eigenlijk. Ding laat constant scheten. :P
en dat doet een “datsun” silvatje nou :D
S13’s blijven kick ass bakken, afgelegen plekken ook, maar die hebben we bijna niet in Nederland.
Nice nice nice! Nissan 200SX S13!! Zo’n auto heb ik een aantal jaartjes terug ook nog gehad. Gaan heerlijk dwars en daarom ook vrij populair in de D1 Grand Prix!
Ook een prachtige locatie voor een fotoshoot.
Tof filmpje!
heerlijk filmpje dit….
heerlijk dat blow-off geluid!! ;)
Mooi gefilmd !
Hij had alleen eens even vlug de grasmaaier ofzo mogen nemen LOL.
En dat BOV-geluid is een streling voor het oor natuurlijk.
hmmm, niet zo’n beste wegligging… hij heeft haast geen grip. geef mij maar vierwielaandrijving, dan zal dit soort dingen je niet snel gebeuren.
Ge-wel-dig filmpje, en :lol: @ bijtschildpad!!
Overigens niet bepaald standaart dit autootje hoor. Zo’n 200SX is nog wel betaalbaar, maar check ook ff dat camber op die voorwielen, en die lel van een intercooler… daar is voor heel wat eurie’s of wat dan ook aan verspijkerd :)
Ooit wil ik zelf nog een Silvia, m’n Celica is leuk, maar ik wil toch RWD :)
Zo simpel is deze auto volgens mij niet, wat camber op de voorwielen enzo? Niet standaard. En die schilpad is gewoon geniaal!
Slik… schrok me te pletter op het laatst.. rotbeest.. wel mooie actie van die Nissan. Ik vind eigenlijk die Corolla in het filmpje van JDM helemaal vet.. wat een mooi ding.
Lekker filmpje, en gave 200sx! Net gedrift ook! En leuk einde natuurlijk.
Zo echt een lekker filmpje dit, ook erg mooi camera en montage werk!