
Voertuig parkeren op een parkeerplaats voor vergunninghouders zonder parkeervergunning: € 60.00.
De Aston Martin DBS van de Amsterdamse strafpleiter is weer gespot. Maar deze keer voorzien van een verkeersboete onder de ruitenwisser. Helaas voor Bram ontbrak een parkeervergunning achter de voorruit met als gevolg dat twee dienstdoende agenten de AM DBS op de bon slingerden. Want in Den Bosch doet men aan carnaval en niet aan klassenjustitie.
Meer foto’s van de ‘verkeersovertreding’ staan HIER en HIER.
Met dank aan Cantago voor de foto’s!
Moet hij die ook maar ff verdedigen bij de rechtbank
In de cel ermee.
als ik een aston zie gaat mijn hart sneller kloppen !!
echt geweldige auto’s !!
mja wel terecht vindk ik moet hij zijn verguning maar niet vergete.
komkommertijd!
:shock: Wát??? Een parkéérboete???
De Kriminéél…!
Nou nou nou zeg- Mag die man eigenlijk nog wel advocaat zijn…?
:-?
Zooo, lekker boeiend iemand heeft een bonnetje gekregen.. Wereldnieuws!
iets zegt mij dat Bram die 60 euri wel kan missen. sowieso mensen die een DBS hebben. als ik Bram was had ik denk ik ook niet wakker gelegen bij de keus: geen boete of voor de deur parkeren :P
@ChryslerFan
vergeten nog wel?
Maar eum, als politie-agent (of parkeerwachter) zou ik toch wel een uitzondering maken voor de mooiste auto die er rondrijdt. Wegens sublieme smaak van de eigenaar…
sorry hoor maar, wat kan mij dit nou verotten dat zijn dbs is gespot met een bon erop..Dat die DBS is gespot is schitterend maar als mijn x6 is gespot met een bon gaan jullie hier dan ook een onderwerp over aanmaken?
@bmwx6; trapauto’s krijgen toch geen bekeuring!
lijkt me trouwens niet zo slim om op de foto van deze auto behalve het kenteken ook het CHASSISNUMMER leesbaar op internet te plaatsen…
of hebben jullie een betere advocaat ? ;-)
Sorry jongens, ben niet iemand die doorgaans mekkert over de nieuwswaarde van een bericht, maar dit is toch wel van heel bedenkelijk niveau.
Als er nou nog een mooie prent van die Aston bijgepost werd, alla (voor foto’s van een AM is geen excuus nodig).
Maar een parkeerbon?
C’mon.
@ZeRoo,
Haha een SAC wel. Een gestolen fiets niet, toch?
@ BMWX6: daar ben je helaas niet interessant genoeg voor. Bovendien is een bon onder de wisser voor fout parkeren coherent aan een X6 :)
@bmwx6:Criminelen hebben vaak nog meer geld dan advocaten en betalen geen belasting , dus geen medelijden van mijn kant voor je. :)
Toevallig ook met duits kenteken?
lawl @ Jochempie.
Hij heeft zn interessant-krediet sowieso al verspeeld door ons mede te delen dat ‘ie een X6 heeft ;)
@Jochempie
U bedoelt inherent?
@ Smoke: ja dat was ‘m, thnx
Goh wat een crimineel…
Als die wel zo,n vergunning heeft, maar vergeten is, dan komt ie wel onder de boete uit. En als dat niet zo is zal ie van die 6 tientjes echt niet wakker liggen.
@ XTR
Waar zie jij een chassisnummer dan?
Wel een supergeile kleur naast zwart dit zeg!
Sorry, ik had niet zo mogen reageren. Mijn excuses.
@Benjamin:
jij noemt accountant-zilver een supergeile kleur? :-/ Bordeauxrood, das pas geil op een DBS :-)
Kabouterspermawit, da’s pas een gewaagde kleur voor een DBS!
Mijn sarcasmemeter is zonet gesneuveld.
moszkowicz krijgt er wel een maar emile ratelband niet? raar…
Ga boeven vangen! :P
Wow vette bak en schijt aan die parkeerboete!
Want ik heb even de bpm opgevraagd: BPM € 103684
Dan zijn die 6 tientjes te verwaarlozen hehe.
nice catch!
Blijft alleen een vraag over.. Vecht hij het aan of betaald hij hem gewoon. Met een beetje gevoel voor humor is optie 1 best leuk. :D
Ja Bram, dat wordt morgen avond een minuutje langer doorwerken om die kosten er weer uit te krijgen!
@ Fout: Ik zou het juist omdraaien. Een bon geven omdat hij die auto heeft gekocht.
@Benjamin: de VIN zie je naast de bekeuring staan, op de voorruit.
ik vond m parelmoerlichtblauw ofzo en dat is toch wel een geile kleur. Of komt dat door de foto’s?
Wat zou je kunnen met de VIN van een DBS? Afgezien van fappen natuurlijk….
@RX-8 Owner
Hij is een keer aangehouden met meer dan 50 km te hard, toen moest hij theoretisch zijn rijbewijs inleveren. Dat heeft hij toen wel aangevochten en met succes ook nog. Hij had zijn auto nodig voor zijn werk. Grappig aangezien ze dat allemaal zeggen bij de kabouter.
Sorry voor de triple(!) post
is dit nou zo bijzonder?!?..
toen ik twee weken geleden in Amsterdam was heb ik zijn dbs ook al met parkeerboete op de foto genomen.. het zal vast niet de eerste keer zijn dat hij een parkeerboete krijgt.
@XTR, dat chassisnummer is toch gewoon voor iedereen zichtbaar? Waarom zou je er dan geen foto van mogen maken. Sue me!
@Benjamin.
Hoezo klassejustitie?
Of zou hij gewoon een mooi gaatje in het wetboek hebben gevonden?
@ mx5/rx8owner
Hij zal wel wat hebben gevonden op z’n Mr. Loophole’s…
Pff, lekker aso parkeren op vergunninghoudersplekken (waarschijnlijk was het op een werkdag overdag, dus nog niet zo’n ramp). Van die 60 euro ligt hij vast niet wakker, werkt hij een paar minuten voor.
Volgens de tekst op de bon had hij het volste recht om daar te staan: “voertuig parkeren op een parkeerplaats voor vergunninghouders zonder vergunning”. De parkeerplaats was dus duidelijk bedoeld voor vergunninghouders zonder vergunning (die had hij thuis laten liggen).
@Synecdoche,
Je stelling is correct, wanneer ook daadwerkelijk blijkt dat Mr. Moszkowicz houder is van een vergunning.
Eenzelfde bekeuring heb ik ook gehad afgelopen donderdag.
Bord lekker onduidelijk neerzetten zodat het nauwelijks opvalt; naaiers…
Mijn beroep tegen de bon zal nutteloos zijn, die van hem daarentegen… ;-)
@Chris
Dat is toch de moeite niet om daar tegen te gaan beroepen.
Zo’n man vangt wat? 1000€ per uur?
En dan een uurtje uitgeven om 60€ terug te halen?
Niet heel erg effectief. Ik denk dat Brammetje gewoon betaalt.
Ik las in eerste instantie €60.000,-
Vervolgens 60.00, en dacht dat het een typo betrof en alsnog 60k moest zijn :P
Moest ook meteen denken aan dat zakenmannetje dat in Scandinavie laatst een godsvermogen moest betalen omdat hij geflitst was met 30km/u teveel ofzo, kon het betreffende artikeltje zo gauw ff niet vinden :)
Zag hem afgelopen zaterdag nog staan op Noordeinde in Den Haag. Sublieme wagen.
Joop Punt kwam ook nog even langs met 2 Phantom’s, lekker asociaal.
Lekker boeiend, ik zie hem elke week rijden, soms in z’n DBS en soms in andere auto’s, en natuurlijk overtreedt hij alle regels, hij kan het toch betalen. Als mijn auto met bekeuring wordt gespot vindt niemand het interessant.
Het zal inderdaad geen probleem zijn, het is voor hem denk ik effectiever om zn auto voor de deur parkeren en een boete van 60 euro betalen, dan 10 min naar een plek zoeken. Met zijn uurloon kost dit waarschijnlijk meer.
Hij heeft geluk dat ie geen Fin is;)
ten hemelschreiend ..
Echt kansloos die Parkeerwachters! : )
Way to go Moszkowicz…
60 euro, dat is onderhand ongeveer 3 uur standaard parkeertarief in amsterdam, toch? :p
6o euro Dat geeft hij vast wel uit per dag aan eten ofzo. hij ligt er niet wakker van
het zal wel met reden zijn
dikke nekken met veel poespas, ze zijn gewoon geen aandacht waard. Dit is ook waa