
In het altijd wervelende Boxtel (Brabant) was het feest vanavond.
Op de A2 vanuit Utrecht richting Bois le Duc (Den Bosch) vond vanavond een uit de kluiten gewassen politieachtervolging plaats, waarbij zelfs een heuse helikopter werd ingezet. De achtervolging zou overigens al zijn begonnen in de buurt van Uitgeest (Noord-Holland).
Getuigen meldden zich in de loop van de avond op twitter. Volgens sommigen zouden er maar liefst 30 politieauto’s voorbij zijn gesjeesd. Uiteindelijk werden drie mensen aangehouden, ze worden verdacht van een inbraak in Uitgeest. Nu kan het aan mij liggen, maar als ik het zo zit te tikken lijkt 30 politieauto’s wat overdreven voor drie inbrekers, al heb ik natuurlijk geen politiepet op.
Foto via 112vandaag




Ze hebben ook wel eens mensen als de mensen hier en ikzelf ingezet als menselijk schild voor niks meer dan een benzine dief. Verbaast me niks als het er echt 30 waren.
30 politieauto’s voor 3 mensen? Oké….
@skylinefan: stukkie PR, en blijkbaar werkt het, gezien het artikel dat ik net gelezen heb ;-)
@skylinefan: Tuurlijk! Iedere agent in de omgeving wil wel mee doen. Logisch toch?
@skylinefan: En het meest komische is nog wel dat de daders met een truttig Opel Astra’tje toch van Uitgeest naar Boxtel hebben kunnen hobbelen ?
@skylinefan: het waren dan ook de Blues Brothers!
Dat was een illegale (politie) straatrace!
In NFS en GTA zou het mij ook wel lukken, maar je bent gewoon een enorme baas als je irl aan 30 politiewagens weet te ontsnappen. Een helikopter inzetten vind ik gewoonweg zwak (vals spelen), maar doet geen afbreuk aan de prestatie imo.
Wtf haha, was net op de A44 bij Oegstgeest het zelfde gezeik. Stond helemaal vast ivm arrestatie op de snelweg
Ok. Verder nog wat nieuws?
Ik heb niks gehoord in Assendelft
https://twitter.com/POL_Hoofdwegen/status/677936363161956354
Blijkbaar rij je met zo’n oude Astra sedan de popo’s in hun snelle Volvo’s er zo uit… Maar ja, zo mochten niet harder dan 100 tussen 020 en 030 natuurlijk.
Zeker, boxtel!
Pliesiecopter
@allesmetturbo: gea wael
Wow de politie deed iets nuttigs? Het moet niet veel gekker worden.
Hij zal wel laat zijn voor het eten
Ja en als ze met 2 auto’s waren geweest waren het er weer te weinig….Jonge jonge jonge. Niveautje weer hoor……
@e34m5touring: ik ben naar mijn mening niet heel oud maar ik krijg hier het gevoel alsof ik de 80 al gepasseerd ben. Wat een stel kleuters lopen hier rond zeg….
@E34M5Touring: Ja maar 30 is toch wel heel veel.
Het komt voor de criminelen toch een beetje falend over.
Het niveau van de politie is met deze actie ook niet zo hoog.
Kom op man. Dit is toch een artikel voor NOS, NU of de Telegraaf. Heeft niets, maar dan ook niets met auto’s te maken. Haal dit er toch af..
@baap: Je kan er natuurlijk ook voor kiezen om het artikel niet aan te klikken en lekker verder te scrollen…
@motoragent: Dan nog is dit een bullshit bericht en wordt er verder geen specifiek autonieuws verteld. Dit gaat om een achtervolging in een ‘auto’! Zowat.. onzinbericht.
@baap: Dit heeft alles met auto’s te maken. Dat het niet met auto’s te maken heeft op de manier die jij prefereert, dat is jammer voor je. Maar dan klik je gewoon niet.
@jipino: Ik zal niet meer klikken op een onzinautonieuwswatgeenautonieuwsberichtis klikken! Mijn excuses..
@baap: idd zou het beter en cleaner vinden als AB alleen echt autogerelateerde artikelen zou plaatsen (zoals autotechniek en autonieuws) en lekkere kalenders zijn natuurlijk ook altijd welkom! Maarja t is gratis dus ik vind dat we niet te veel mogen bashen
@baap: AUTO achtervolging….
Volgens ‘sommigen’… typisch uitgangspunt waar http://www.telegraav.nl (ja echt, het werkt) hun headliner op zouden baseren… need I say more ?
@bietje: Hahahaha! Dat je netjes terecht komt op de juiste site. Ze hebben wel kennis over het niveau van hun lezers.
Plus een tweede heli, plus motoren. Voor twee woning(?)inbraken best wel veel, maar als de politie een mooie videoreportage op Autojunk plempt zijn de productiekosten misschien wel aanvaardbaar.
Lijkt de Unaait Me Steeds wel joh. Moet niet veel gekker worden…
Wat een suffe reacties; wees blij dat men alles op alles zet om stelende hufters te pakken! Vaak wordt hier gedreigd met afhakken van het eea omdat men van andersmans spullen af moet blijven en nu de politie beserk gaat om drie criminelen te pakken is het weer niet goed… Vreemd
van Uitgeest naar Boxtel is meer dan 100 kilometer; hadden ze die gasten niet wat eerder van de weg kunnen drukken dan…?!
@ehnl: nee was een dikke astra, gaat veel te snel allemaal
Ik kwam er langs, de andere kant op. Vond het al vreemd dat er een gedeukte Astra achterstevoren stond. Daarna een hele vloot politie auto’s en motoren met dik 150 op de klok weer richting Amsterdam, waren natuurlijk ver van huis geraakt.
Op Twitter melden er mensen dat er 30 politieauto’s voorbij reden! Ja, en daar is ook alles mee gezegd… sensatie molen Twitter ?
39 politieautos.. er stonden dus 30 flitsers tussen uitgeest en den bosch..
Om de boel onder de pet en rustig te houden wordt er niet gezegd dat het terroristen waren
Lachwekkend en treurig tegelijk dit. De achtervolging is dus begonnen in Uitgeest en geëindigd in Best bij Eindhoven. De Nederlandse politie krijgt een paar inbrekers in een oude Opel Astra dus met 30 politieauto’s van 4 korpsen en een helikopter, pas na 140 km te pakken… Je zou bijna respect krijgen voor die inbrekers.
In Zweden is de policy dat als het te gevaarlijk is – de dieven rijden heel roekeloos*, dan houdt de politie afstand zodat ze niet te wanhopig worden en crashen en evt zo meerdere onschuldigen het leven ontnemen. Dan is het wel handig om bij elke afrit en kruising dekking te hebben om ze niet kwijt te spelen tot wanneer er een gepast moment komt om ze in te boxen. Misschien idem in NL?
Voor de rest, ik was er niet bij…
*daarvoor hoef je geen oh die RS
Was het geen polonaise omdat ze er geld bij krijgen? :-)
Titel zou moeten zijn: Ho shit! Wilde achtervolging A2 inclusief punk ass ghetto bird