• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Huh? Ferrari test Tesla Model S Plaid

Auteur: RubenPriest, gepost 6 februari 2024 om 18:57 – 8 Reacties

Ferrari test Tesla Model S Plaid

Een Tesla Model S binnen de hekken van Ferrari, wat krijgen we nou?

Autofabrikanten testen een model uitvoerig voordat deze op de markt verschijnt. Maar ze testen niet alleen hun eigen producten. Het is altijd belangrijk om naar de concurrentie te kijken. Dat is in de wereld van automotive niet anders. Iedereen kijkt naar elkaar. Dat levert soms interessante beelden op.

Vaak hoor je er maar weinig van. De automerken ontleden auto’s van concurrenten vooral in het geheim. Hier is het echter open en bloot te zien. Een Tesla Model S Plaid, met achter het stuur een testrijder, verlaat het terrein van Ferrari in Maranello.

De Tesla werd op beeld vastgelegd door YouTuber Varryx. Een videomaker die vaak bij de hekken van Ferrari en Lamborghini te vinden is om spyshots te maken van de nieuwste modellen. Soms zit daar iets opmerkelijks tussen, zoals deze Tesla Model S in de handen van Ferrari.

Ferrari heeft op dit moment nog geen volledig elektrische auto’s op de markt. Het aanbod bestaat op atmosferische, geblazen en hybride modellen. Volledig elektrisch is uiteindelijk ook in Maranello aan de orde. Vroeg of laat gaat dit gebeuren.

Hoe ze hier vorm aan willen geven? Vermoedelijk weten ze dat bij Ferrari ook nog niet helemaal. Vandaar dat ze ook auto’s testen van concurrenten, zoals de Tesla Model S Plaid met meer dan 1.000 pk. Het rijgedrag, het rijgevoel, de acceleratie. Natuurlijk analyseert Ferrari dit tot op de bodem.

Het moment dat de Tesla Model S Plaid het terrein van Ferrari verlaat zie je op 2:19. De video duurt meer dan 10 minuten en bevat nog veel meer interessante content. Zoals onder andere de opvolger van de Ferrari LaFerrari, uiteraard voorzien van hevige camouflage.

Ook interessant!

  • Mijn Auto video: Tesla Model S Plaid van Pepijn
  • Video: Tesla Model 3 zit vast in cement
  • Video: Tesla Cybertruck lichtshow voor kerst
  • Video: Tesla Model X volgt supercars en crasht

Nieuwste artikelen

  • Scoor deze ‘vergeten’ Saab op Marktplaats
  • Peugeot komt met meer GTI’s én goed nieuws
  • Audi’s grote verwarring staat binnenkort bij jou voor de deur?
  • James Bond-klassieker wordt van A tot Z opgefrist
FacebookTweetPinLinkedIn

Ferrari, model-s, Plaid, spyshot, Tesla, Video

Vorig bericht: « Video: Roodrijder veroorzaakt keiharde klapper
Volgend bericht: Steeds meer verblinding op weg door fellere koplampen »

Lees Interacties

Reacties

  1. janboel zegt

    6 februari 2024 om 19:54

    Zo te zien monitoren ze de high voltage componenten om te zien hoe Tesla het power management voor elkaar heeft. Er zit een waarschuwings sticker op de frunk. Ze hebben waarschijnlijk de voorbak en de kappen daar weggehaald en daar meetapparatuur hangen.

    Login om te reageren
  2. moveyourmind zegt

    6 februari 2024 om 19:59

    Een witte Teslarossa, net als in Miami Vice.

    Login om te reageren
    • rollingstoned zegt

      6 februari 2024 om 20:13

      😁

      Login om te reageren
  3. minimoke1984 zegt

    6 februari 2024 om 20:05

    Concurrentieonderzoek noemt men dat.. Slimme zet van Ferrari. Immers beter slim gejat dan slecht bedacht en als je t niet in huis hebt kan je t maar beter van de beste afkijken. Benieuwd waar ze straks mee op de markt komen alhoewel t ongetwijfeld een ander prijsniveau zal hebben

    Login om te reageren
  4. Exit Luminar zegt

    6 februari 2024 om 23:42

    Dit vind ik goedkope stemmingmakerij van Ferrari.

    Login om te reageren
  5. Dutchdriftking zegt

    7 februari 2024 om 09:21

    Beter goed gejat dan slecht bedacht.

    Login om te reageren
  6. ra-smit zegt

    7 februari 2024 om 10:18

    Jáááren geleden, het was de zomer van 2002, kwam ik in de Franse Vogezen een colone van Porsche testvoertuigen tegen. Voorop reden 3 Cayennes (toen nog niet op de markt!), gevolgd door een BMW X5, Mercedes ML, Range Rover en een Porsche 911. Het was heel duidelijk dat ze de voertuigen stevig met elkaar aan het vergelijken was.

    Login om te reageren
  7. sportevo zegt

    7 februari 2024 om 11:47

    Toen de McLaren F1 ontwikkeld werd is er ook een ‘vergelijkend warenonderzoek’ gedaan door de fabriek met een aantal supercars uit die tijd (Porsche 959, Ferrari F40, etc.). Een aantal waren aangeschaft, maar sommige werden ook geleend van vrienden van Gordon Murray/McLaren.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North