
En waarvoor is zo’n bespoilerde unit bij uitstek geschikt? Pikes Peak natuurlijk. En toevallig wordt deze uitgestelde hillclimb in het geplaagde Colorado op 12 augustus verreden.
‘Hoeveel heeft dit nog met een echte auto te maken’, kan je je afvragen, maar daar gaat het bij Pikes Peak niet om. Je moet zo snel mogelijk die berg op, en gigantische spoilers voor en achter helpen daar kennelijk bij. Eigenaar van deze NSX met dikke turbo is Cody Loveland, dus dan weer je meteen waar die quirky naam vandaan komt.
Het bouwproject, dat aan de voorkant nog het meest op een vogelbekdier lijkt, is uitgerust met een setje dieprode wielen van HRE, de velgfabrikant die ook leverancier van Rhys Millen en ‘Monster’ Tajima is. De Duits-Zwitserse wielenboer, ook bekend van hun Vintage retro-lijn, heeft een paar foto’s van de auto vrijgegeven, die je in de gallery hieronder ziet.
Noemenswaardig is ook het geluid van dit vehikel, dat bij het voorbijrazen meer ‘PSSSSHH’ doet dan de gemiddelde dubstepplaat. Luister maar (via autoblog.com):





Zet er maar een turbo op en het gaat wel, maar het gegrom van de motor wordt er wel door verpest.
Haha, pas toen ik de foto’s aanklikte zag ik de gigantische achterspoiler!
@dotternetta: had ik ook.
Velgen zijn wel knap! :)
die velgen zijn echt awsome
1 ding is duidelijk, om mooie auto’s te kijken hoef je niet naar Pikes Peak.
Spektakel gegarandeerd maar wat een lelijke hondehokken rijden daar toch.
@jrk68: Vorm voor functie!
@MARS: no shit Sherlock.
@jrk68: Jij mag Mars zeggen!
@jrk68: tja, als je een voor de hand liggende opmerking maakt kun je een voor de hand liggende reactie verwachten he…
@gedwongenleaser: Misschien lelijke auto’s maar het levert wel prachtige filmpjes op:
http://www.youtube.com/watch?v=_TL1At00mG4
Dat eerste plaatje lijkt net een RC autotje!
Some say: He’s produced at IKEA and eats Toyota Prius for breakfast
All we know: He’s called LoveFab……….
@zanveld: eats Toyota Prius for breakfast? Volgens mij heeft ‘ie een Acura NSX opgevreten, want die herken ik nergens meer in terug!!
Nom nom nom..
Ik mag hopen dat er voor het pikes peak “gravel” ondergrondje wat meer profiel op de banden zit… slicks lijken me hier nou niet echt geschikt voor, of wel?
@Ikke_ferrari: Sinds dit jaar is Pikes Peak volledig geasfalteerd.
@Rohrl-fan:
Een spoiler op wielen zie je ook niet zo vaak…
Tja, het ziet er niet uit maar het gaat wel hard.
Als dit hem oorspronkelijk is:
http://www.youtube.com/watch?v=NfHZ4p9-pqw
Zonde!
@integraturbo: Welnee met sportauto’s moet je sporten. Kwijlen en opsluiten is ook niet alles. Gaan!
Ik zie er geen nsx meer in terug, alleen de achterkant een beetje maar het is wel een brute bak.