
Voorafgaand aan het vriendschappelijk duel met Los Angeles Galaxy, dat met 7-0 werd gewonnen, mochten de spelers, pardon, werd van de spelers geëist dat ze eerst de nodige kilometers in de koopwaar van de hoofdsponsor zouden afleggen. Wat een baan.
Voordat van Gaal en zijn mannen onder het oog van 86.000 toeschouwers in de Rose Bowl op een ontzettend Duitse manier wist te winnen, togen de vedetten naar het pittoreske Beverly Hills. Daar stond Manchester Uniteds shirtsponsor Chevrolet klaar met een arsenaal aan wielen. Onder meer de Camaro Convertible, Impala, Cruze, Silverado, Corvette Stingray, Volt en de Suburban werden ingezet voor een tourrit langs de bekende filmlocaties in de stad.
En tja, geef Chevrolet eens ongelijk. Moederbedrijf GM geeft over een periode van 7 jaar $559 miljoen dollar uit om als hoofdsponsor te mogen optreden, die willen daar uiteraard wat facetime met de spelers voor terug als ze een keer in de VS zijn. En zo geschiede het dat Darren Fletcher achter het stuur van een opengevouwen Camaro kroop, met Wayne Rooney zichtbaar opgetogen/chagrijnig (we weten het bij hem nooit) op de passagiersstoel. Smile and wave, boys! Video op Autojunk.nl.
We verwachten overigens niet dat de spelers van ManUnited allemaal een Corvette krijgen. Sir Alex Ferguson, de voorganger van trainer Louis van Gaal, verbood in 2012 dat spelers onder de 23 in de listige RWD-auto zouden gaan rijden. Een regel die we Van Gaal niet snel zien terugdraaien.
Wat is een manshester United ?
@norge:
Niet doen alsof je geen poster van Wayne Rooney boven je bedje hebt hangen. En vergeet die tattoo op je “onderrug” niet.
@JvT: Wat is waine roony ?
@norge:
Kijk maar op je poster…
@osmo: Tekst was sterker geweest als er stond: Van Gaal: ‘And you must be the diet coach !’
Haha, die gezichten echt zo van, fock, wat ben ik mijn tijd aan het verspillen.
@jordy14: Kan het me voorstellen! Lijkt me ook geen pretje om als onderdeel van je baan waarbij je enkele tonnen € per maand voor krijgt in een cabrio in Beverly Hills te moeten rijden… Gadver! En dan schijnt het zonnetje ook nog es, arme zielen!
Je zal die zaaddodende bak van een Cruze maar toegewezen krijgen…
@awesome: Niks mis met een Cruze of Volt voor jonge jongens zoals Zaha of de broertjes Keane. Stel je voor dat je ze allemaal in een Corvette of Camaro met weet ik hoeveel PK en RWD laad rijden? Ik garandeer je dat dan een van die jongens het in z’n hoofd haalt gekke dingen te doen of de auto totaal verkeerd inschat. En dan sta je er lekker op als sponsor zijnde, lekker je Man United sterretjes laten poseren bij een wrak.
@Edge: laad moet natuurlijk laat zijn. Ik wil een editknop verdorie!
@Edge: Een Ford Edge kan ook.
@Edge: Pffff, een Cruze of Volt goed ? Voor wat; je senioren- en/of muesli-imago ? Het rijdt als een dweil en ondermijnt je mannelijkheid; daar ga je vast niet beter van voetballen (macho-cultuur he; geen waardeoordeel mijnerzijds). Als een 400+ pk RWD niet mag, neem je toch lekker een 400+ pk AWD tot je 23ste ?!?
Geen Corvette? Ach een camaro zl 1 is nou ook niet direct een stakker en de z28 is er ook nog…
Er zijn mensen met mindere banen, smile like you mean it assholes
Supergoed gefilmd en gemonteerd, natuurlijk xD
Mooi ook, dat je hier en daar de aanwijzingen van de “regisseur” hoort.
Tja.. Marketing..
Lekker. Amateuristisch.
Vind je gek die gezichten. De auto’s zijn niet getuned. Te standaard voor voetballers.