• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Max Verstappen geeft Ivo Niehe de koude douche

Auteur: RubenPriest, gepost 2 februari 2016 om 09:52 – 56 Reacties

Ivo Niehe


De jonge coureur had niet zoveel zin in media-aandacht.

De met de TV-vergroeide 69-jarige Ivo Niehe wilde een programma wijden aan Max Verstappen. Voor een speciale uitzending zou Niehe hem overal volgen met een cameraploeg. Aanleiding was de FIA-prijsuitreiking die de Adriaan look-a-like wilde bijwonen en filmen.

Verstappen had hier helemaal geen zin in. Dat zegt vader Jos in een interview met het tijdschrift Helden, volgens Nu.nl. Uiteindelijk wist Max op die avond drie prijzen binnen te slepen. De familie gaat coulant om met de media, maar heeft niet altijd behoefte aan interviews of reportages. Resultaat was een belachelijk slechte tv-show op 13 december 2015, met commentaar van Tim en Tom (…) en alleen maar recyclede videobeelden van Max.

Maar goed, de aandacht voor Max zal het komende jaar waarschijnlijk alleen maar gaan toenemen. Het nieuwe F1-seizoen komt eraan en Verstappen zal zich natuurlijk willen bewijzen in zijn nieuwe bolide. Volgens Jos valt het qua media-aandacht in Nederland wel mee en weet de familie Verstappen er dusver goed mee om te gaan.

Ook interessant!

  • Max Verstappen gaat je Viaplay aansmeren
    Max Verstappen gaat je Viaplay aansmeren
  • Video: Max Verstappen Track Guide van Bahrein
  • FIA boos op Max Verstappen vanwege burn-out
  • Video: Max Verstappen laat de GP van Frankrijk zien
    Video: Max Verstappen doet alvast de GP van Frankrijk

Nieuwste artikelen

  • Hoeveel zakelijke youngtimers zijn er eigenlijk?
  • Duurste Nissan van Marktplaats kan er maar eentje zijn
  • WTF: Invalidenplek rondom auto geverfd, parkeerder krijgt toch boete
  • Autoblog-lezer bezoekt prachtige verzameling
FacebookTweetPinLinkedIn

fia, Formule 1, interview, Max Verstappen

Vorig bericht: « Designer maakt supercar met V10 voor zichzelf
Volgend bericht: Grijp je kans: Nissan Skyline GT-R Nismo Z-Tune zoekt baasje »

Lees Interacties

Reacties

  1. mcaa zegt

    2 februari 2016 om 09:58

    Drommels

    Login om te reageren
  2. 87sandyd zegt

    2 februari 2016 om 09:58

    Prima. Moet lekker doen wat hij zelf wil. Bovendien, die Ivo Niehe is ook een kwal eerste klas. Vond zichzelf helemaal te gek. Loopt hij mooi ff een blauwtje dat stuk verdriet

    Login om te reageren
    • 87sandyd zegt

      2 februari 2016 om 09:59

      @87sandyd: *vind

      Login om te reageren
      • baasbas zegt

        2 februari 2016 om 10:08

        @87sandyd: *vindt

        Login om te reageren
    • martinus zegt

      2 februari 2016 om 10:26

      @87sandyd: Ivo is juist een amicabele vent.
      Groothartig,correct, geïnteresseerd in anderen en hij weet bijna onnederlands grotesk profielen te schetsen van de gasten in zijn TV-show.

      Fijne man.

      Tegelijkertijd snap ik dat sportheld Verstappen, ook gewoon een limiet heeft dat tijd die hij voor de media wilt spenderen. De Nederlandse TV-show heeft ook maar weinig bereik natuurlijk.

      Het interview dat McKinzie deed met en voor de BBC was daarnaast wel bewonderenswaardig. [url=http://m.bbc.com/sport/formula1/34027380]Linkje[/url] [url=https://m.youtube.com/watch?v=qdv3jMQWXE0]video[/url]

      Login om te reageren
      • ikbenmnzus zegt

        2 februari 2016 om 10:32

        @martinus: Amicabele is geen woord.

        Login om te reageren
      • aj26sc zegt

        2 februari 2016 om 11:20

        @martinus: groteske profielen? Wat zijn dat?

        De weinige keren dat ik een programma van deze man heb uitgezeten vond ik zijn manier van profielen schetsen (behalve bloedirritant) erg kruiperig en zonder woord van kritiek.
        In ieder geval allesbehalve “grotesk”. Je weet wat het betekent, toch?

        Login om te reageren
        • dawwg zegt

          2 februari 2016 om 14:20

          @aj26sc: Volgens mij schets je nou exact de definitie van ‘groteske profielen’ hoor … misschien moet je de definitie zelf even opzoeken ?

          Login om te reageren
          • aj26sc zegt

            2 februari 2016 om 15:09

            @dawwg: Ik ben mij volledig bewust van de betekenis van het woord “groteske”.
            Onze waarde vriend @martinus daarentegen… Ik denk dat zijn bewonderde Ivo zijn eigen werk liever niet als “grotesk” zou omschrijven.

            Login om te reageren
      • 87sandyd zegt

        2 februari 2016 om 12:12

        @martinus: nou sorry hoor maar die man vindT zichzelf helemaal te gek. Past in het rijtje met Peter R. De Vries. Die is ook nogal vol van zichzelf.

        Ik kan me dat interview met hem nog herrinneren met rtl boulevard (??) waar hij verteld dat hij Frankrijk helemaal de man is, gadverdamme…

        Ik heb met dit soort mensen niet zoveel. Daarom vind ik het ook leuk dat de Verstappens nee zeggen tegen deze “grootheid”

        Login om te reageren
    • olivier420 zegt

      2 februari 2016 om 10:27

      @87sandyd: ik raad de facebook pagina Ivo Niehe – Ubermensch aan. Een prachtige parodie op Niehe de grote, een glimlach gegarandeerd.

      Login om te reageren
      • martinus zegt

        2 februari 2016 om 10:32

        @olivier420: afgunst komt in vele vormen.

        Login om te reageren
        • desjonnies zegt

          2 februari 2016 om 10:57

          @martinus:

          Simplicity ook !

          Als’ie maar ‘amicabel’ is niet ?

          Login om te reageren
        • olivier420 zegt

          2 februari 2016 om 11:52

          @martinus: Absoluut. Ik vind Ivo Niehe een geweldig persoonlijkheid, meen ik oprecht. Er zijn weinig mensen die zo verfijnd en met oprechte interesse personen (grootheden) kunnen interviewen en daar ook goede tv van kunnen maken.

          Neemt niet weg dat een beetje humor / satire best prima is. Of vindt u Lucky Tv ook onsmakelijk omdat Willem zo’n vriendelijk persoon is?

          Login om te reageren
      • pomoek zegt

        2 februari 2016 om 11:27

        @olivier420: Niet op de link klikken lieve mensen! Je bent zo een halve werkdag kwijt! Geweldig!

        Login om te reageren
        • olivier420 zegt

          2 februari 2016 om 11:46

          @pomoek: Wat een belachelijk succes!

          Login om te reageren
    • gallardogt zegt

      2 februari 2016 om 23:16

      @87sandyd: Heb ik hier nog niet terug gezien:
      https://twitter.com/ironiehe

      Login om te reageren
      • ikbenmnzus zegt

        3 februari 2016 om 17:34

        @gallardogt: Briljant!

        Login om te reageren
  3. premiumduitser zegt

    2 februari 2016 om 10:00

    Slimme zet van Max en Jos. Dat programma zou namelijk niet over Max gaan maar over Ivo (en de laatste 5 min. even snel naar Max) want we hebben het hier wel over Ivo Niehe hé…

    Login om te reageren
  4. viezefreddyw zegt

    2 februari 2016 om 10:02

    Dit vind ik eigenlijk wel mooi. Lekker met de beide benen op de grond blijven Max, dan komt het goed! En laten we wel wezen. De TV-Show laat altijd zien hoe welvarend de mensen zijn, wat voor huizen ze hebben en hoeveel dikke auto’s ze op de oprit hebben staan. Dat is niks voor Max. Veel leuker is een item als bij de BBC, of zoals gister bij Ziggo Sport.

    Login om te reageren
    • martinus zegt

      2 februari 2016 om 10:31

      @viezefreddyw: Kracht van de TV show is juist de diepte interviews. En juist die huiselijke sfeer voegt wat toe. Vaak spreken gasten echt op hun gemak, en dat is toch wel de kracht van Ivo, ook van Lee Mckinzie die voor de BBC verstappen deed.

      Login om te reageren
      • viezefreddyw zegt

        2 februari 2016 om 10:46

        @martinus: Wat een geluksvogel die Max he? Gewoon Lee Mckenzie doen voor de BBC.

        Login om te reageren
        • baasbas zegt

          2 februari 2016 om 12:21

          @viezefreddyw: vieze freddy

          Login om te reageren
  5. clarkson zegt

    2 februari 2016 om 10:06

    Ze doen het goed hoor zo. Laat hem maar rustig aan leren omgaan met alle aandacht. Al doet hij dat al bijzonder goed. Toch is het veel wat er allemaal op hem af komt.

    Login om te reageren
  6. gertjan2012 zegt

    2 februari 2016 om 10:15

    Ivo spreekt overigens wel perfect Frans….

    Login om te reageren
    • RubenPriest zegt

      2 februari 2016 om 10:16

      @gertjan2012: Philip Freriks ook

      Login om te reageren
    • desjonnies zegt

      2 februari 2016 om 11:08

      @gertjan2012:

      Dat heeft de man ook gestudeerd dus lijkt me dat vrij logisch…….

      Non, rien de rien……..
      Non, je ne regrette rien

      https://www.youtube.com/watch?v=Q3Kvu6Kgp88

      Login om te reageren
      • awesome zegt

        2 februari 2016 om 13:44

        @desjonnies: Edith Piaf altijd +1!
        Goeie whiskey, lampjes gedimd en genieten.

        Login om te reageren
    • osmo zegt

      2 februari 2016 om 11:37

      @gertjan2012: In een interview met een Fransman heeft hij ooit apotheker vertaald als “apothécaire” terwijl dit pharmacien is …

      Login om te reageren
  7. Dutchdriftking zegt

    2 februari 2016 om 10:15

    Doet Max goed, of het daadwerkelijk zijn mening was, of die van zijn pa dat weten we natuurlijk nooit. In beide gevallen word hij in ieder geval goed opgevoed.

    Login om te reageren
    • martinus zegt

      2 februari 2016 om 10:35

      @dutchdriftking: volgens mij is er nog nooit iemand slechter geworden van de potretering van Ivo Niehe.

      Waar veel Nederlanders juist afgunstig zijn naar successen van een ander, weet hij als geen ander het talent en goede karakter van iemand uit te lichten.

      Login om te reageren
      • Dutchdriftking zegt

        2 februari 2016 om 11:11

        @martinus: Jawel, maar Max heeft er nu gewoon geen behoefte aan. En hij heeft meer dan voldoende positieve media aandacht. Ik denk dat Jos meer gebaad zou zijn met een interview.

        Login om te reageren
      • olivier420 zegt

        2 februari 2016 om 11:57

        @martinus: Calmez-vous mon ami. Wist niet dat je boos werd.

        Login om te reageren
  8. hight96 zegt

    2 februari 2016 om 10:26

    Huppa, met het zweepje erover. Werd tijd

    Login om te reageren
  9. Capibaro zegt

    2 februari 2016 om 10:46

    -edit: offtopic inderdaad-

    Login om te reageren
  10. pomoek zegt

    2 februari 2016 om 10:59

    Ivo Niehe is geen interviewer. Hij stelt een vraag maar reageert vervolgens niet op het antwoord. Hij heeft een prima redactie die hem goed instrueert. Maar ik ken geen Nederlander die beter Frans spreekt als Ivo. Dat moet ik dan wel zeggen. On topic: Wat voor auto rijdt hij eigenlijk?

    Login om te reageren
    • jack_abarth zegt

      2 februari 2016 om 13:15

      @pomoek:

      Wagon R+

      Login om te reageren
  11. lekbak zegt

    2 februari 2016 om 11:15

    Ik ben gepast trots op mezelf dat ik nog nooit van zowel de tv-show als die ivo niehe heb gehoord. Dat betekent dat ik naast autoblog niet ook nog mijn tijd verspil aan de tv…

    Login om te reageren
  12. desjonnies zegt

    2 februari 2016 om 11:22

    Maar ja, wat wil je, als je uit een gezin komt waar pa de grindbak regelmatig opzocht in zijn F1 carrière en moeder Sophie regelmatig het schaamrood op de kaken van haar tegenstanders reed, dan moet er wel een groot coureur in je schuilen.

    Tegenwoordig woont’ie hier, de jonge Max, in het mondaine Monaco waar de familie Verstappen resideert in een heuse villa die 24 miljoen heeft gekost met uitzicht op de jachthaven waar ’s avonds de beau monde paradeert aan boord van de megalomane zeewaardige jachten.

    Ondanks alle faam en druk die op Max’ schouders liggen is hij gewoon een gezonde 18 jarige jongeman met een interesse in de mooie dingen van het leven, die onder streng toezicht van Pa Verstappen heel gewoon gebleven is en gewoon dubbelzijdig Page toilet papier gebruikt naast een toilet dat met Perrier water wordt doorgespoeld, iets wat dan weer heel normaal is in deze kringen !

    Waar Verstappen senior de grindbak regelmatig wist op te zoeken in zijn carrière, daar weet de jonge Max zijn tegenstanders één voor één te verschalken en ze sportief op hun nummer te zetten.
    De baas van de Formule 1, Bernie Ecclestone ziet dan ook een terecht groot talent in deze bescheiden jongeling.

    Gloeiende gloeiende , ik kan de autocue zo schrijven voor Ivo, ik lig nu al drie kletspraatjes voor !

    Ivo Niehe

    Login om te reageren
    • TomvanH zegt

      2 februari 2016 om 13:05

      @desjonnies: alleen nog even het woord pa vervangen door pappá voor de heuse Ivoswag ;)

      Login om te reageren
    • jack_abarth zegt

      2 februari 2016 om 13:16

      @desjonnies:

      “Tegenwoordig woont’ie hier, de jonge Max, in het mondaine Monaco waar de familie Verstappen resideert in een heuse villa die 24 miljoen heeft gekost met uitzicht op de jachthaven waar ‘s avonds de beau monde paradeert aan boord van de megalomane zeewaardige jachten. ”

      Ik moest nu eerder aan Paul Jambers denken dan aan Ivo Niehe, haha.

      Login om te reageren
    • viezefreddyw zegt

      2 februari 2016 om 13:16

      @desjonnies: Weet je wat eigenlijk best erg is? Toen ik jouw (top) reactie aan het lezen was, deed ik dat in mijn hoofd met de stem van Ivo Niehe. Ja, het had zo op televisie gekund. Chapeau!

      Login om te reageren
      • 87sandyd zegt

        2 februari 2016 om 14:28

        @viezefreddyw: +1

        Login om te reageren
      • rovadepo zegt

        2 februari 2016 om 15:44

        @viezefreddyw: ik ook haha

        Login om te reageren
    • Dutchdriftking zegt

      2 februari 2016 om 18:48

      @desjonnies: tjonge, ik geloofde het echt!

      Login om te reageren
  13. bart_m zegt

    2 februari 2016 om 11:35

    Aandacht van de media lijkt me part of the job voor een F1-coureur. Neemt niet weg dat je selectief mag zijn/moet zijn in de aanvragen, maar ik kan me vervelendere interviewers voorstellen dan Ivo Niehe, die, met, iets teveel, komma’s in zijn verhaal, toch leuke, boeiende, televisie maakt (imo). Iets zegt me dat senior en Ivo niet goed door 1 deur kunnen…

    Login om te reageren
  14. gtwillem zegt

    2 februari 2016 om 12:43

    Gelukkig is de autosport in Nederland niet echt populair. Maar als Max goede races weet te rijden dit jaar, dan zou er nog wel eens massale gekte kunnen ontstaan. NL is toch een kikkerlandje dat in vooral in de zomer redenen nodig hebben om even lekker flink te feesten, en aangezien we niet mee doen met het EK, zal Max wel eens ‘The Next Big Thing’ kunnen zijn.

    Login om te reageren
  15. ahs1979 zegt

    2 februari 2016 om 13:05

    Laat Ivo lekker een portret van Max maken als hij zijn derde F1 titel heeft binnen gehaald ofzo. Volgens mij komt Ivo namelijk pas langs als je een glansrijke carrière hebt gehad en de afdaling richting de vergetelheid langzaam met het oog zichtbaar wordt…. Nu dus veel te vroeg om bij Max op bezoek te gaan.

    Login om te reageren
  16. cla220 zegt

    2 februari 2016 om 13:22

    Tja dat werkt Nie(t)he

    Login om te reageren
  17. awesome zegt

    2 februari 2016 om 13:41

    Ivo Niehe, dat is toch niet goed voor het imago van een 18 jarige knul?
    Bij Peptalk kwam Max beter tot zijn recht.

    Login om te reageren
  18. nicolasr zegt

    2 februari 2016 om 13:50

    Ivo wilde Max helemaal niet volgen. Hij wilde hem inhalen en daar was Max niet van gediend.

    Login om te reageren
  19. josxkrs zegt

    2 februari 2016 om 18:16

    Nu Jos nog, Max…

    Login om te reageren
  20. 730ld zegt

    2 februari 2016 om 20:43

    Ivo niehe laat mensen niet eens uitpraten dus prima zet

    Login om te reageren
  21. baardmijt zegt

    2 februari 2016 om 21:25

    Een interview geven aan Ivo? Dacht het nie he?

    Login om te reageren
  22. baardmijt zegt

    2 februari 2016 om 21:25

    …of was die al gemaakt?

    Login om te reageren
  23. neo1 zegt

    3 februari 2016 om 07:48

    Hahahhaha Adriaan-look-a-like hahahahhaa

    heeerlijk :)

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North