• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Max Verstappen wint Formule 3-race Hockenheim

Auteur: sir_smokalot, gepost 4 mei 2014 om 22:37 – 20 Reacties

RACE DAN!


Max Verstappen kan ook met een Formule 3-auto prima uit de voeten, zo veel was al duidelijk. Vandaag onderstreepte hij zijn talent door een zege te boeken op Hockenheim.

De 16-jarige Limburger, die uitkomt voor het Van Amersfoort-team maakte na een mindere zaterdag geen fout in de zesde race van het seizoen, en reed van pole-position tot aan de finish vooraan. Zelfs een safety car-situatie kon hem niet van slag brengen.

Na dit fraaie resultaat staat Verstappen vijfde in het kampioenschap, en bovendien schijnt hij met zijn 16 lentes de jongste winnaar ooit te zijn in de Formule 3. De volgende race zal op het stratencircuit van het franse Pau verreden worden.

Foto via van Amersfoort racing

Ook interessant!

  • Video: Max Verstappen stelt Monaco aan je voor
    Video: Max Verstappen stelt Monaco aan je voor
  • Max Verstappen wereldkampioen
    Hoe kan Max Verstappen wereldkampioen worden?
  • Video: Verstappen owneert Bottas
  • Video: Verstappen en Hamilton vechten het uit

Nieuwste artikelen

  • Goedkoopste 997 van Marktplaats is ook de opvallendste
  • Autosalon van Brussel 2026: dit zijn de primeurs
  • Kia viert 80-jarig bestaan met dit bijzondere apparaat
  • Scoor deze ‘vergeten’ Saab op Marktplaats
FacebookTweetPinLinkedIn

Formule 3, Max Verstappen, Racing

Vorig bericht: « Video: Russische Drempel des Doods sloopt schokbrekers
Volgend bericht: Een coolere selfie dan Nico Rosberg ga jij niet maken [video] »

Lees Interacties

Reacties

  1. awesome zegt

    4 mei 2014 om 22:44

    Die Max gaat nog eens een hele grote worden! Mits hij over het juiste management beschikt…

    Login om te reageren
    • motoragent zegt

      4 mei 2014 om 22:55

      @awesome: Ik denk dat zijn pa hem wel kan helpen bij wat hij wel, en vooral niet moet doen.

      Ik vind het wel absurd dat een knul als van de Laar een grote sponsor als Randstad achter zich krijgt (hij kan prima sturen, daar niet van), maar de echt grote talenten als Max en Frijns het nog altijd zonder moeten doen.

      Login om te reageren
      • awesome zegt

        4 mei 2014 om 23:33

        @motoragent: wat je zegt: Jos is door schade en schande wijzer geworden. Ik hoop dan ook dat Max (nog) meer bereikt dan papa.

        Over die randstad-sponsoring: eerst maar eens kijken wat het vd Laar werkelijk brengt, maar het blijft raar dat iemand als Frijns geen sponsors kan vinden.

        Login om te reageren
      • thierryvth zegt

        5 mei 2014 om 13:17

        @motoragent: max schijnt aanbiedingen van Ferrari en Mclaren geha te hebben (voor de toekomst) maar ze willen onafhankelijk blijven en straks zelf een keuze maken.

        Login om te reageren
  2. pindakoning zegt

    4 mei 2014 om 23:20

    Hij kan het erg ver gaan schoppen

    Login om te reageren
    • norge zegt

      4 mei 2014 om 23:41

      @pinda koning: Als tie maar niet gaat slaan..

      Login om te reageren
  3. Arnoud zegt

    5 mei 2014 om 00:42

    En weer dat typisch Hollandse gezeik als er iemand met zijn kop boven het maaiveld uitsteekt. We vinden altijd wel iets om de prestaties van een ander te relativeren.

    Wat heeft Max van doen met de incidenten van zijn vader? Op wat voor manier doen die incidenten iets af van de prestaties van Max?

    Het is allemaal zagen aan de stoelpoten van een ander zodat onze eigen prestaties maar niet marginaal lijken t.o.v. die ander.

    Login om te reageren
    • jack_abarth zegt

      5 mei 2014 om 07:42

      @Original_Arnoud:

      +1

      Login om te reageren
  4. rob5nismo zegt

    5 mei 2014 om 05:59

    @sir_smokealot meer van dit soort artikelen

    Login om te reageren
  5. Gulli zegt

    5 mei 2014 om 07:39

    -=edit:check!=-

    Heel prettig als je een kruiwagen hebt zoals zijn vader zal zijn voor hem, maar dan moet je het zelf ook nog waarmaken. Zo te zien gaat dat wel lukken!

    Login om te reageren
    • tupperware zegt

      5 mei 2014 om 08:27

      @Gulli:
      In de karts won hij al alles wat er maar te winnen valt, dat lukt je echt niet gezegend bent met een overdosis talent. Op dat niveau rijden meer kids met heel goed gevulde “kruiwagens”.
      Wat we vooral niet moeten vergeten is dat Max slechts 16 jaar is en nu al van voren meerijdt in de F3. Dat hij dan zo nu en dan een missertje maakt zij hem vergeven.
      Race 2 had hij ook kunnen winnen ware het niet dat zijn auto er mee kapte in de opwarmronde.
      Ook die race mocht hij van pole starten.

      Login om te reageren
  6. Alfarobert zegt

    5 mei 2014 om 08:12

    Z’n pa de grindbakspecialist.Max de asfaltspecialist? Toekomst zal het uitwijzen.

    Login om te reageren
    • ramshoek zegt

      5 mei 2014 om 10:40

      @Alfarobert:
      Goh, een grindbak grapje..
      Leuk en ook erg origineel !
      Lang over nagedacht?

      Login om te reageren
  7. FB_100008289720323 zegt

    5 mei 2014 om 08:49

    Verstappen en van de Laar zijn sinds de Florida Winter Series Florida goed bevriend met elkaar, van de Laar was dan ook de eerste die Verstappen kwam feliciteren met zijn overwinning nadat hij vanuit de pitsstraat moest starten omdat zijn auto niet wilde starten en van P28 was opgeklommen naar P13. De mulitinationals die van de Laar steunen heeft hij vooral te danken aan zijn positieve uitstraling en academische studie. Met dat proces is Max nog bezig. Dat heeft tijd nodig. Over Robin Frijns hoeven we het hier niet te hebben, die zal het nooit leren en het zal ook nooit lukken.

    Login om te reageren
    • motoragent zegt

      5 mei 2014 om 10:57

      @Roberto Sales: “Over Robin Frijns hoeven we het hier niet te hebben, die zal het nooit leren en het zal ook nooit lukken.”

      Hij heeft het anders al verder geschopt dan menig ander coureur, dus blijkbaar doet hij toch iets goed…

      Login om te reageren
      • Edge zegt

        5 mei 2014 om 11:51

        @motoragent: Roberto Sales heeft het volgens mij meer over het vak ‘binnenhalen en behouden van Sponsors’. We weten allemaal dat Frijns nogal een grote mond heeft gehad tegen Red Bull, Had hij dat niet gedaan, dan had hij misschien nu in plaats van Kvyat in die Toro Rosso gereden. Talent heeft hij genoeg, maar geld bij lange na niet.

        Login om te reageren
  8. Edge zegt

    5 mei 2014 om 11:56

    Ik hoop aar dat papa Jos genoeg centjes heeft om de carrière van Max te ondersteunen tot een écht grote sponsor of F1 team hem oppikt. Dat zal denk ik cruciaal worden voor zijn carrière, want dat hij retesnel is weten we onderhand wel. Het is nu enkel nog de vraag of hij de bijbehorende financiële achtergrond op orde kan houden.

    Login om te reageren
    • thierryvth zegt

      5 mei 2014 om 13:23

      @Edge: Finnen laten zien dat het niet altijd om een grote thuis markt gaat of een grote sponsor, je kan er ook met exceptioneel veel talent komen. Hopen dan ook dat hij dit kan voortzetten en we misschien mogen dromen van een NL GP winnaar (nog verder dromen durf ik (nog) niet)

      Login om te reageren
      • Edge zegt

        5 mei 2014 om 13:36

        @thierryvth: Bottas is daar een prima voorbeeld van, maar hij heeft gewoon het geluk dat jonge coureurs een kans geven onderdeel van de filosofie van Frank Williams is. Toen jongens als Kovalainen, Raikkonen, en Hakkinen debuteerden werd er nog meer naar talent dan geld gekeken. Tegenwoordig is het echter alleen maar geld dat de boventoon voert. Eerlijk zeggen: zou jij als je teambaas was Maldonado of Gutierrez nemen puur op talent?

        Login om te reageren
        • tupperware zegt

          5 mei 2014 om 18:47

          @Edge:
          Gutiérrez wel, Perez en Maldonado (of was het nou MOLdonado) op zeker niet.
          Williams hield aan het oprotten van Maldonado’s sponsor PDVSA nog $25miljoen extra over.

          Kennelijk loont het om uit een door en door verrot land te komen..

          Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North