Een Rolls Royce die op 22 inch velgen rolt is anno 2011 niet echt bijzonder meer te noemen. Een two-tone Rolls Royce op 22 inch velgen en voorzien van LEDjes, afzichterlijk chroomwerk en carbonfiber is dan weer compleet andere koek. Kennen we ‘m nog? De Phantom Conquistador Bicolor, nu gespot in de wildernis van Kiev.
Eigenlijk mag niemand dit weten, maar de bedrijfsfilosofie van Mansory is om zoveel mogelijk passanten die hun creaties op het netvlies krijgen minstens één wenkbrauw te laten fronsen en ze “wait, wut?” te horen uitroepen. En dit doen ze al geruime tijd. Om een paar recente voorbeelden te noemen waarbij zulks ongetwijfeld aan de orde is: de Mansory Cormeum, de Mansory SiraCusa, de Mansory Vincero d’Oro en dit hoopje rijdend plastiek dat voor een Mansory Chopster moet doorgaan.
In het geval van deze Phantom zijn ze gelukkig niet té uitbundig geweest. Oké, er zitten ander bumperlippen, sideskirts en een spoiler op. Maar het had veel erger met de Roller kunnen aflopen (voorbeeld HIER en DAAR). Het hart van de Britse bolide is ook aangepakt. Standaard is de twaalfcilinder goed voor 460 pk en 720 Nm, dankzij de fanatieke sleutelaars van Mansory levert het blok 550 pk en 810 Nm.
Foto’s van deze Conquistador Bicolor, welke werd gespot voor een McDonalds, staan op Autojunk.





En nog ogen de velgen te klein. Niet helemaal mijn smaak deze Mansory aanpak.
Velgen lijken inderdaad erg klein. Die led koplampen vind ik dan wel weer leuk, beetje drophead/coupe idee en dat geeft hem een frisser uiterlijk. De rest is walgelijk, ik zou de led koplampen nemen en de motorupgrade de rest laat ik voor wat het is.
@kraakensmaak:
ik denk dat dit gewoon echte drophead koplampen zijn (met ledjes als stadslichtjes, niet als koplamp), de toegevoegde LED’s waarover men het heeft in de tekst zitten onderaan in de bumper.
Ben ik hier bij de afdeling wansmaak-woensdag?
Vind die mat zwarte best vet eigenlijk!
deze vind ik niet zo…
Ik vind het helemaal niks. Die Audi RS4 (of is het BMW M) achtige velgen staan totaal niet onder een Roller. Dan heb je het toch niet begrepen. Er zal wel een markt voor zijn denk ik dan maar. En ik troost mij maar zo.. wansmaak is ook een smaak.
HA die spoiler! Waar is dat ding voor..? Om te zorgen dattie 0,0004617 seconden minder snel door Eau Rouge kan of wat?
Het kon nog erger, de paintjob is hier best nog wel ok.
Onderscheid gaat boven stijl in sommige nouveau riche kringen.
Ik dacht eerst dat het om phantom- bouwpakket ging.. En het lukt ze aardig om de wenkbrauwen om hoog te krijgen. Al vind ik de 458 italia nog gaan.
wow.. ik word er stil van, zo F*CKING lelijk.. snap niet dat mensen dit soort auto’s willen “tunen” (lees als verneuken)
Oh nee he! Wat een mongolen!
Wat een gedrocht. Gewoon afblijven van de Rolls en je weer houden bij je leest (lees: Honda CRX)
Dus…..
Weten we zeker dat dit een echte is? Het lijkt wel een amateuristische zelfbouw…
Haha, had toevallig alleen een mobieltje bij me vandaar deze kwaliteit van de foto´s. Maar @mariodv, ga een weekendje naar kiev daar is het alle dagen wansmaak wat betreft tuning van dure auto’s!
Vind die matzwarte Rolls anders vetter dan deze!
Hoe bestaat het dat Mansory blijft verkopen… Waarschijnlijk omwille van de namen die ze geven aan hun creaties want die klinken ongelofelijk cool.
@xilver: agreed, hun naamgeving is goed!
#fail
Dit is gewoon lelijk! Heb nog liever die dmc lambo!
In tegenstelling tot veel mensen hier, vind ik deze Rolls wel mooi. De ultieme maffiabak
Fucking harde bak