
Toen Amar Vaya moest afstuderen aan de universiteit van Coventry leek het hem een goed idee om een concept uit te werken voor Audi. Oordeel zelf of hij daar goed aan deed.
De Axiom bevat een aantal typische stijlkenmerken van Audi, waaronder de LED verlichting, boogvormige daklijn en de scherpe lijnen die we kennen van onder meer de R8. Amar wilde een tweezits sportwagen ontwerpen voor het jaar 2015, daarbij gebruik makend van de designtaal van Audi. Dat lijkt prima gelukt. De achterkant oogt wat mij betreft iets te rommelig en vleugeldeuren zijn zó Audi TT, maar verder ziet het geheel er toch best netjes uit.



Wat denken jullie? Gaat het design van toekomstige Audi’s deze kant op of gaat het concept van Amar Vaya bij Audi rechtstreeks de papierversnipperaar in?





neeh de aston martin is mooier
Zolang het niet dezelfde grill heeft als al die andere merken vind ik het er goed uit zien! ;)
veeeeel te mooi om een audi logo op te plakken
Heel clean, dat mag ik wel.
Vooral de achterkant is nogal erg One-77. Verder is het veel te gewaagd voor Audi, hij had beter een eigen logo kunnen verzinnen want zelfs in de verre toekomst zie ik Audi niet zo gewaagd worden.
Niet echt héél mooi, de achterkant is net een gezicht, de flanken… die zijn nog enigzins mooi te noemen, maar de voorkant is echt minder dan zou moeten, maar het is nu wel zo dat die bij het huidige Audi ook niet echt super mooi zijn, dus vanaf dat feit kun je wel de keuze van de pas afgestudeerde designer begrijpen…
Hey, weer een soort R8 voor Audi… Alles is daar volgensmij ineens R8 geworden… Dit wordt niks.
Echt netjes!
Wat een lekkere dikke bak!
mooi ? ja , echt speciaal? nee , het is maar gewoontjes imo er zit te weinig lijnen in om te oordelen..
Veeeel te lelijk.
Dit is dan weer te modern, zullen we maar zeggen.
mr ferrari +1
niet doen! niet betaalbaar voor iedereen die belasting betaal!
Vraag me niet waarom, maar ik heb zo’n gevoel dat ze heel erg naar Fisker gekeken hebben. Vind meer iets voor een Fisker coupe!
hier is totaal geen sprake van niet goed geld terug
geslaagde tekeningen !
Echt lomp ding dit, ik was erg te spreken over de prototype Estoque gaat die weer niet in productie lekker dat.
Dat is pas een mooi ding
wow indrukwekkend en met een mooi clean design zoals Audi dat ook graag heeft. Een tikkeltje meer organisch dan de huidige designtaal, maar daarom niet minder interessant. Hulde voor mensen die zulks neerpennen.
Wat ook mooi gelukt is, zijn de wielen op de hoeken van de carrosserie! Erg klassiek.
Beetje mix van Aston One-77 en Citroen concepts.
Erg gaaf. Jammer dat hij compleet word verne*kt als hij ooit in productie word genomen.
een audi zonder kerstverlichting en bergen spoilers ? nee dank u
dit noemt men design.. zucht… Nee dit is wat men al 20 jaar gebruikt om autolak staaltjes te tonen
<img src="http://www.houseofkolor.com/hok/images2/hok/6NewsRed/Aquarius.jpg" width="450"
De achterkant vind ik erg mooi met die gewelfde vorm, de rest van de auto geeft een been there, done that gevoel.
Die oog meer als een Amerikaanse Steroïden Car dan een Audi.
Ik weet het niet.. bepaalde elementen kunnen mijn goedkeuring wel wegdragen.. de achterkant.. maar de zijkant en neus… hmm.. te rommelig. Denk dat Anmar nog maar eens een keer een goed gesprek moet hebben met Walter da Silva. Toch een goede poging, chapeau! Ik doe het hem niet na.
Hmmm, niet echt mooi…