
Uiterst comfortabel voor de lange ritjes, denken we. Maar waar laat je de WC-rol? Aan het stuur?
Het Japanse Toto, niet te verwarren met de Amerikaanse muziekband, is een grootgrutter in toiletten, en hebben nu iets bedacht dat daadwerkelijk op poep kan rijden. Althans, het rijdt op biogas dat onder meer uit rioolwater wordt getrokken. Verder gebruiken ze dode karkassen om de brandstof uit af te vangen. De 250 cc-motor krijgt zijn pk’s dus niet direct van bolussen. Die toiletpot zit er dan ook louter voor de sier op.
Uiteindelijk is de tot Toilet Bike Neo omgedoopte trike met een range van 300 kilometer een promotiestuntje voor waterbesparende en milieuvriendelijke toiletgoederen van het merk. Toch jammer, anders hadden we de eerste klant al kunnen op de korrel gehad.






Dus, wie is er überhaupt verbaasd dat dit uit Japan komt?
Niemand?
Moving on.
Rare jongens die japanners..
Wat een lekker wijf op die 3wieler brommer;)
-edit: dank u, is inmiddels gefixt-
staat echt hééél chique op zo’n tuning event !
@fep739: op elke pot past een deksel : dus …
@fep739:
Dat zij ik vroeger ook tegen mijn chef…
@jrk68: Hello Kitty ? En nu zit je zonder werk wss of wel ben je er met getrouwd :-)
@fep739:
Nee, op elke pot past een deksel…
Maandag ga ik weer lekker aan het werk trouwens.
Je zult er maar naast staan voor een stoplicht, terwijl iemand even lekkere zware bonus uitperst.
als ik op een plee ga zitten dan krijg ik automatisch drang!
We don’t need no stinkin’ WC papier!
@sacha:
Dat heb ik echt nooit begrepen. Hoe krijg je dat zaakje ooit goed schoon met een beetje water? En dat zit dan toch door je hele toilet uiteindelijk?
Ervaringen sacha?
@MLTB: 160 bar wil wel werken hoor, alleen kijk je even moeilijk…
@autobart:
En hoe dacht meneer het water op die druk te krijgen?
Het zou mij niks verbazen als het op poep rijdt.
Als loodgieter kan ik dit wel waarderen ,lijkt me moeilijk pissen of je moet gaan zitten als een vrouw natuurlijk.
Als je hier mee rijd heb je gewoon schijt aan alles
Wat een onzin! niemand gaat hier een plezier-ritje mee maken
Kijk! Als ze die oudjes hier nou eens op zouden zetten ipv op die scootstoeltjes in vieze luiers, zou de wereld er toch een stuk interessanter uitzien.
Mad Max 4: excrement wars (of wacht, zat dat niet in waterworld?)
Japan… WTF by default
Wtf, dit slaat echt nergens op,