Zo, die automobilist heeft wel heel erg veel haast. Maar of dit nu de juiste manier is om iemand in te halen.. Goeiedag zeg!
Nieuwste artikelen
-
Autoverkoper bouwt zelf een Sport quattro S1-eerbetoon met deze extra dikke RS3!
-
Brabants bedrijf verkoopt 911 schadebak, moet aankoop terugdraaien
-
Ford geeft Explorer en Capri meer actieradius, bestempelt ze als ”goede caravantrekkers”
-
Ferrari-PHEV-rijders laden nooit op, maar zouden dat wel moeten doen





Ghostrider has rised again. Now he is called Mirrordestroyer.
Gas is alles!
Dit is gefilmd vanuit een lesauto? Met die slow down instructie?
En doorrr …
Netjes, netjes
Als ik mij hiermee vergelijk dan rij ik nog best netjes :P.
Zijn dit beelden van de nieuwe Burnout game?
De enigszins haastige bestuurder is al 200 meter verder…. bestuurder/ster rechts schrikt wakker, en geeft een onnodige ruk aan het stuur en crasht…..
Goed bezig zeg….
@misterpepper: en crasht uiteindelijk door volkomen versleten schokdempers achter. Anders was er niets aan de hand geweest. Behalve die idiote inhaalactie natuurlijk.
haha, daar had ik niet zo opgelet, maar die schitterende sedan kruist inderdaad als een versleten hobbelpaard beide rijbanen!
Kijk eens hoe scheef dat linkerachterwiel op die auto zit, dat ze daarmee überhaupt de weg op gaat :/
Dit is precies wat Verstappen bij de vorige race wel had moeten doen en dan iets netter en wie weet ….
@petitelima: kon gemakkelijk, ja. Bij een F1 auto steken de zijspiegels namelijk niet zo ver naar buiten uit.
Maar wat voor auto was ’t? een Mercedes?
Wat maar weer eens het belang van deugdelijke schokdempers onderstreept.
Als je goed kijkt zie je dat de inhalende auto de linker achterband van de blauwe auto lek rijdt. Die deuk in de bumper zit er ook al in voordat hij de vangrail raakt.