
Ah, de bekende rotonde bij de Nürburgring. R33 Skylines klapten er al in de bebording, en andere R33’s kregen er al een vette bekeuring. Hoe zal het deze Italiaan vergaan?
Een stukje common sense: als je nog niet echt driftskills hebt, of de weersomstandigheden verhinderen het neerleggen van een lekkere powerslide, oefen dan eventjes op een plek waar wat minder volk (met camera’s) aanwezig is.
Voor de bestuurder van deze grijze Ferrari 360 Spider was de lokroep van eeuwige roem en status als algehele badass echter te groot, en dus probeerde hij ook eens een rondje rotonde al glijdend af te leggen. Hoe dit afliep bekijk je op Poserjunk!
Hij houdt de auto niet en toen?? Ik vind het niet echt bijzonder of spectaculair.
@rufctr01: Zie het punt van dit artikel ook niet helemaal…. meneer is gewoon zuinig op zijn mooie bolide waar hij ongetwijfeld hard voor heeft gespaard….
Als het een richboy was geweest had hij vast wel een wat recenter model gehad ;-)
@gertjan2012: Bestuurder was niet ouder dan 23 jaar :)
@gertjan2012: dat heeft er niets mee te maken miss is ie wel multi-miljonair maar is hij gewoon een grote fan van de 360….
Wat blijft die 3,6L V8 toch een rauw geluidje hebben!
Laat dat weet maar lekker daar blijven… :-)
Mooie rotonde om te oefenen
Moet je ook niet in zn 1 doen
verder oefenen
Wouter deed dat toch ietsjes beter met de F-Type.
Ultra lame !, echt een gevalletje rustig doorlopen er valt hier niets te zien
Het niveau van deze site blijft maar dalen… Worden jullie per item betaald ofzo? Kwaliteit aub en geen kwantiteit…
@mbfanatic: dan bouw je toch lekker je eigen site?
Haha, Ferrari rijder: Oei, ik sta een beetje voor lul dus HEEL gauw wegwezen.
Moraal van het verhaal… Doe het goed of doe het niet!
Is dat filmpje al een paar maanden oud of sneeuwt het daar nog een maand voor de zomer moet beginnen?
@smoke: “bekijk de beelden op Poserjunk” LOL
Heel gezond, net de parkeergarage buitenrijden en dan met koude motor vol op je gaspedaal gaan staan. Dat zal hij graag hebben.
@Hupke: zet volgende x je geluid even aan, meneer gaat lang niet vol op het gas…
@lambo4all: en een parkeergarage rijdt ie ook ni uit. Dit is de rotonde waar hij zelf van de Ring afreed en dan richting nurburg-centrum rijdt. Als hij rechtdoor reed dan ging hij de parking op…
@saxoke:
De rotonde is toch wanneer je van het F1 circuit afkomt? De ring is namelijk 1 kruising verderop, de T-splitsing net voorbij het tankstation wat aan de rechterkant staat.
@jack_abarth: nu je t zegt. K had t begin ni goed gezien en halfweg afgezet haha.
Mijn excuses.
Daar heb ik toch een veel vettere drift neergezet vorige maand :-)
Wat n gezemel weer… Kerel heeft de ruimte en probeert wat, faalt, so what? 90% van de reageerders hier heeft geen auto met achterwielaandrijving, de overige 9,5% durft niks te proberen. Maar wel zeuren als iemand t met n auto die iedereen hier kan waarderen probeert!!
@davelepeef: op zich een punt, zelf ook nog nooit met een mr rondjes gedaan, Met een FR E30 blijf ik gaan. Those Who know me know it !!
@davelepeef: amen.
Dat gebeurd iedereen die het probeerd te leren……niks aan de hand
Als je met een Modena hebt gereden weet je dat het zeer lastig is om zulke grappen uit te halen. Niet iets wat lukt zonder stevige oefening. En gezien dat zo’n ding op nat wegdek echt wegdrijft en het vermogen op de achterwielen uiterst gemeen tevoorschijn komt wannneer je iets teveel gas geeft, vind ik dat deze kerel het aardig goed doet.
Vind het geluid eigenlijk gewoon lelijk. Lawaai. Een corvette klinkt zo veel beter
Probeerde een rotondedrift uit ??
Ik denk eerder dat hij gewoon linksaf (3kwart v/d rotonde) wilde.
Zonder driften dus, want het was te glad op de weg voor hem.