• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Video: Lotus neemt creatieve route op A13

Auteur: RubenPriest, gepost 18 november 2021 om 17:31 – 29 Reacties

Van voor naar achter van links naar rechts.

Ook interessant!

  • Zo klinkt Lotus Evija
    Video: zó klinkt de Lotus Evija met 2.000 pk
  • Video: vrouw neemt snelste weg naar het tankstation
    Video: vrouw neemt snelste weg naar het tankstation
  • Lotus Exige S1
  • Video: GTST voor gevorderden

Nieuwste artikelen

  • Goedkoopste Nissan GT-R R35 ter wereld heeft een nadeel
  • Huh? Keert dan alsnog deze leuke sportauto terug?
  • BMW onthult wat NOOIT achter een betaalmuur gaat komen
  • Deze auto’s worden volgend jaar helaas geen youngtimer
FacebookTweetPinLinkedIn

a16-rijksweg, elise, Lotus, Video

Vorig bericht: « Auto-inbraken in Nederland gaan door het dak
Volgend bericht: Gespot: vernieuwde BMW X7 brengt bezoekje aan Nederland »

Lees Interacties

Reacties

  1. yan1ck zegt

    18 november 2021 om 17:41

    Kom dit soort gedrag helaas vaak genoeg tegen. Meestal schieten ze er niks mee op. Trouwens, volgens mij is dit de A13 en niet de A16?

    Login om te reageren
  2. hooesi zegt

    18 november 2021 om 17:43

    Jeetje jongens…wat een spektakel

    Login om te reageren
  3. simonferrari zegt

    18 november 2021 om 17:51

    Netjes knipperlicht! Ik vind het helemaal prima. Zie het zo, als je rechts ingehaald kan worden kun je ook gewoon rechts gaan rijden. De bestuurders in de fout bind ik eerder die linksplakkers. Bloed irritant.

    Login om te reageren
    • potver7 zegt

      18 november 2021 om 19:16

      Geef die meneer in de Lotus de kans en hij blijft ook links plakken. Sorry, maar dat vind ik geen excuus voor wat hier gebeurt.

      Drie rijbanen breed wordt er 100 km/u gereden (zie snelheidsaanduiding in het filmpje), harder mag sowieso niet. En natuurlijk rijden er in verhouding weinig auto’s op de rechterbaan, en daar snap ik sowieso nooit wat van (maar ik heb doorgaans dan ook niet zo’n haast, daar schiet je namelijk helemaal niks mee op). Maar als de verdeling andersom was geweest (meeste auto’s rechts, minder links) dan had hij geen kilometer harder kunnen rijden als wat hij nu doet, behalve dan als hij (net als nu) in gaatjes duikt die er eigenlijk niet zijn en mensen alsnog rechts inhaalt.

      Los daarvan: als ik zo’n malloot in m’n spiegels aan de gang zie, dan blijf ik ook wel even rijden waar ik rij. Geen zin om ‘m tegen te komen bij het wisselen van rijbaan.

      Wat deze Lotus doet is gewoon compleet mesjogge. Hij is zo druk aan het zoeken naar gaatjes dat hij geen idee heeft wat er twee auto’s voor ‘m gebeurt. Hij is de enige in het filmpje die bijna een ongeluk veroorzaakt, hoe zou dat nou komen?

      Login om te reageren
      • tortuga zegt

        18 november 2021 om 21:06

        @potver7: wie ben jij om te beslissen dat je links mag blijven rijden want je mag toch maar 100? Sorry maar dit doe ik ook in het verkeer, en telkens zijn er malloten bij die het zelfde doen als die Trafic. Ineens veel gas geven. Het is niet omdat je 100 mag, dat je anderen moet hi deren die het wat vlotter doen… dat is hun keus. Rechts houden is er met een reden verplicht. Dus eigenlijk is de dashcammer de Trafic en de zovele middenplakkers en de Lotus rijder allemaal in fout. Ow ja, diegene die met smoesjes als voorsorteren komen, die zijn de ergste. Meestal staat er duidelijk bij hoe ver nog voor de splitsing.

        Login om te reageren
      • fapfap zegt

        19 november 2021 om 22:19

        @potver7: Klopt helemaal wat je schrijft. Als de Lotusrijder thuis komt, heeft hij waarschijnlijk niet eens 2 minuten gewonnen. Het probleem waarom niet iedereen rechts rijdt: er zijn gewoon te veel auto’s onderweg. Maar ik begrijp de Lotusrijder ook wel.

        Login om te reageren
  4. mashell zegt

    18 november 2021 om 17:53

    Wat is hier vreemd aan? Rijstijl met veel rechts inhalen past wel bij het Britse karakter van de auto. En met een sportwagen moet je gewoon voor een busje rijden, die busjes hebben sowieso niets op de linkerrijstrook te zoeken.

    Login om te reageren
  5. ponnie zegt

    18 november 2021 om 18:10

    Hij doet het opzich netjes, maar het is wel lijp om dit met zo’n kleine wagen te doen, want geen hond ziet je.

    Login om te reageren
  6. bmw318i zegt

    18 november 2021 om 18:11

    Ik heb ook vaak de drang om rechts in te halen met al die @#&*-linker-baan-plakkers.
    Lotus rijder kon zich niet meer inhouden. Mag niet, ik snap ‘m wel.

    Login om te reageren
    • brammetjedeb zegt

      18 november 2021 om 18:23

      @bmw318i: dus jij rijdt links, wilt inhalen. De mensen die voor jou rijden willen ook graag wat harder, maar kunnen er niet langs. Blijven echter netjes links wachten totdat er plek wordt gemaakt. Dus dat zijn dan linksklevers en jij bent een echte inhaler? Aparte manier van denken vind ik dat…

      Login om te reageren
    • Johanneke zegt

      18 november 2021 om 19:28

      Ik haal dagelijks mensen rechts in. Is de linker en middenbaan bezet, rijdt er rechts niemand. Ja ik gebruik dag asfalt gewoon. Linksplakkers heb ik niet zoveel last van, middenplakkers dat zijn de ergsten. Die zorgen ervoor dat teveel mensen links rijden, want ja, er rijden sukkels met 95 op de middelste baan, zodat ze af en toe een vrachtwagen die 90 gaat inhalen.

      Login om te reageren
      • tortuga zegt

        18 november 2021 om 21:09

        @Johanneke: ik zie heel vaak. Lees altijd! Mensen op de 2de linkse rijstrook rijden op een 4 rijstroken breed stuk en GEEN ander verkeer de 1ste 300m voor hun (alle 4 rijstroken)

        Login om te reageren
        • samasama zegt

          18 november 2021 om 22:15

          @tortuga: Dan kan je er alsnog links langs toch

          Login om te reageren
  7. Dutchdriftking zegt

    18 november 2021 om 18:21

    Het is niet heel netjes, maar met idiote linksrijders wel begrijpelijk.

    Login om te reageren
    • potver7 zegt

      18 november 2021 om 19:17

      Zie je waar die Lotus heen wil? Juist, de linkerbaan…

      Login om te reageren
      • tortuga zegt

        18 november 2021 om 21:09

        @potver7: ja voorbij de linksplakkers

        Login om te reageren
  8. kalesander zegt

    18 november 2021 om 18:49

    Ik snap m ook wel, iedereen had op ieder moment naar rechts kunnen gaan. Zweeft blijkbaar gewoon heel de lengte van de A13 op de linkerbaan, dat is ook bloedirritant. Iets met doorn in het oog van de ander…

    Login om te reageren
  9. elemento zegt

    18 november 2021 om 18:57

    Ik kan lotus begrijpen. Als die busjes links

    Login om te reageren
  10. Remon zegt

    18 november 2021 om 19:17

    De bestuurder heeft hem als ik het goed heb net een weekje, dus ik snap hem wel 😀

    Login om te reageren
  11. rogerzz zegt

    18 november 2021 om 19:23

    Mwah, niet heel sjiek misschien. Maar de whatsappende-selfienemende vrouwen die op de middelste baan 90 km/u stuiteren tussen de witte lijnen zijn potentieel gevaarlijker, als die de PLING PLONG van Flitsmeister horen trappen ze de rem tot 50 in van de trajectcontrole die daarachter begint van 80 km/u.

    Ik denk wel dat ie beide handen op het stuur had en zat op te letten, dat dan weer wel.

    Login om te reageren
  12. samasama zegt

    18 november 2021 om 19:28

    Stoere praat. Links plakkers zijn irritant, maar hier is het gewoon te druk. Iedereen hier houdt van autorijden maar als je dit normaal vind heb je nog wel een artikel 5 in het verschiet.

    Login om te reageren
  13. 50mchljn zegt

    18 november 2021 om 19:47

    Gebruikt in ieder geval de richtingaanwijzers. Maar wat een eikel!

    Login om te reageren
  14. schwedenkreutz zegt

    18 november 2021 om 21:43

    Win win, linksplakkers kunnen lekker blijven waar ze zijn.

    Login om te reageren
  15. Rick-dos zegt

    18 november 2021 om 21:45

    Nice. Op 0.37 bijna zijn dag, de dag van de bestuurder van dat busje en nog zoveel anderen hun dag verkloten omdat meneertje of mevrouwtje lekker links wil doorrijden.

    Goed over nagedacht, dipshit.

    Login om te reageren
  16. MarcoM zegt

    18 november 2021 om 21:48

    Ik snap de logica hiervan niet, wat zou zo iemand hiermee willen bereiken.

    Login om te reageren
  17. flyerbunch zegt

    18 november 2021 om 22:50

    Beiden geïrriteerd en proberen haantje de voorste te zijn. Kan de volgende keer wel eens fout aflopen!

    Login om te reageren
  18. Ot92 zegt

    19 november 2021 om 01:09

    Ik verwijt dit aan de overheid. Als het daar gewoon 130 was, dan had je hier geen last van. Degene die niet 130 wilden rijden bleven destijds vaker rechts rijden. Tegenwoordig zie je dat volk constant linksplakken.
    Ook ik ga er op een gegeven moment gewoon rechts voorbij. Nee, dat is geen rechts inhalen, want ik houd rechts aan en blijf daar dan ook paar minuten rijden voordat ik weer een baan naar links opschuif. :)

    Login om te reageren
    • heckblende zegt

      19 november 2021 om 09:07

      ik verwijt dit aan de losers die zich niet aan de regels kunnen houden 100=100

      Login om te reageren
  19. B00G1E zegt

    19 november 2021 om 16:47

    Ik doe niet anders, maar goed ik woon dan ook in een land waar dat mag.
    Overigens is dat wel weer lastig als ik in NL rondrij, de verleiding om rechts in te halen is behoorlijk

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North