
Ergens in de sneeuw, in de U-S-of-A is een wel heel apart uitgemonsterde Subaru Impreza gespot. De auto is volledig gehuld in de race-kleuren van Ken Block, dus wie weet zien we er binnenkort meer van.
In plaats van wielen zitten er rupsbanden onder! Serieus terreingerij voor het rijden door bossen waar écht geen paden zijn. Als je ergens een moeras tegen komt blijft dit tenminste nog een beetje drijven. Bovendien heb je altijd en overal grip en rij je niet zo snel lek.
De rijdbare snelheid valt echter vaak tegen met dit soort constructies. Waarschijnlijk de reden waarom ik dit alleen ooit op een hele oude Landrover heb zien zitten. Zolang het voertuig rechtdoor gaat, werkt het. Zeer geringe zijwaardse krachten kunnen er echter al voor zorgen dat de band van de wieltjes loopt. Een rally-kampioenschap zal er dan ook niet mee gewonnen worden. Er wordt echter stevig getest en bij de moderne rupsen lijkt de maximum snelheid nauwelijks meer een probleem.
Misschien neemt het team gewoon ook een service/takel Subaru mee. Of ze hebben lekker met de ski’s achter de Scubi gehangen. Lijkt me spannender dan altijd maar dat downhillen. Klik op het plaatje voor de video! (via autoblog.com)





Only in..
vind het erg gaaf :)
net al Ken Block gozer heeft echt skills :)
die gast kan zo onwijs hard en goed Driften dat is Niet te geloofen…
@jappeflap
Taxi 3 ;)
Hey Alwood, u bent in het bezit van een Defender? Of was het bij wijze van spreken?
Street legal in de VS. Kijk maar eens op http://www.Mattracks.com … maar volgens mij heb ik die link al wat keren eerder door gegeven.
Zo te zien heeft ie de 105 series er onder zitten.
oh nog over het stuk zelf, je rijd ze misschien niet lek maar ze schijnen er wel regelmatig af te lopen, lijkt me ook niet al te prettig.
@ Thijs; Hij heeft een oude Land Rover gezien die rupsbanden had. ;) Jij begreep zeker dat hij rupsbanden op zijn Land Rover zou zien zitten?
heb die ook wel eens op een “Full Size” pick-up gezien. Ze zijn in allerlij verschillende maten te krijgen. Werk erg goed in de off road parken en duinen in zuid Califirnia
Misschien nog een 1 april grap?
Rally? Driften? Ken Block deed toch Gymkhana?
ken block is een rallyrijder, maar hij doet ook Gymkhana! Tenminste hij heeft die training gedaan,waarvan iedereen dat filmpje wel kent.
@Citrofiel,
Ik dacht, even checken ;) Ik rijd zelf regelmatig in een Defender (TD5) en tjsah ik vind mensen in Defenders gewoon verstandig. Tweedehands zijn ze niet heel erg duur meer en ik kan me geen auto voorstellen in die prijsklasse waar je zoveel lol mee kan hebben in hebt en zoveel jaloers wordt nagekeken. ;)
He getsie.
Die nieuwe Impreza is wel een behooooorlijk stuk lelijker geworden.
Nou heeft Subaru er zooo veel tijd voor genomen en hebben ze die lexusstyle achterlichtunits gewoon laten zitten…
ik wil ook wel zo’n auto om mee te gaan skieen. lekker ergens offpiste een berg op kachelen en nu zit je lekker droog ipv van op een snowscoot.
zit er best nep uit imo.
Voor de mensen die het nog nooit gezien hebben:
http://www.youtube.com/watch?v=wB4RSKvufak
Ken Block is de eigenaar van DC, het skateboardschoenen merk dat tegenwoordig ook snowboards probeert te maken.
Hier gaat hij los met z’n Subaru in een snowboardfilm van 2 seizoenen terug.
Vet gefilmd en mooie dubbels met de snowboarders.
De muziek van Primus (“Jerry was a racecardriver”) eronder maakt het geheel nog beter!
Enjoy!