
Push it to the limit. The limiiiit!
Liefhebbers van Scarface zullen bovenstaande tekst direct herkennen, maar het was ook het motto van deze Zweed in zijn extreem gekietelde Audi 80 Quattro, met 800+ pk en WRC-bandjes. Helaas gaat spul dat onder zware belasting staat nog wel eens stuk, zo ook hier. Zeg maar dag tegen je koppakking..
Gelukkig neemt de laconieke Erik Martinsson zijn verlies als een man, wat heet… Bekijk de korte sneeuwpret in de (K)Audi (condenswolkjes alom) op autojunk! (via)
Van buiten ziet de oude 80 er uit als een General Lee, en hij brengt de meeste tijd door op de dragstrip, want hard rechtdoor rijden, dat kan de vijfpitter ook. Hier haalt hij bijvoorbeeld op zijn slofjes 344 km/u.
toch behoorlijk ballen als je op zulke wegen zo op je gas gaat staan!
inderdaad shit happens, Wil ook wel zo’n parcour in mijn tuin!
@toroloco: zo’n parcour? Lijkt me eerder een openbare weg aan dat mens gezien wat langs de weg loopt…
Haha wat een bazenauto! best geluidje :)
sarcasm modus on : Oh wat zullen die groenen dit graag zien :p
@fep739: Er staan daar genoeg bomen om lucht te zuiveren!
Rijden als een baas, verlies nemen als een baas. Zo hoort het :)
http://www.youtube.com/watch?v=95SYdjRVCR0
-edit: nutteloze bijdrage-
Leuke auto, alleen had ik een alfa 75 als basis genomen. En dan een DTM bodykit erop.
@ferrari94tr: die had een hoog toerige v8 middenmotor. Lijkt me onhaalbaar voor een normaal budget.
Jullie waren vandaag toch klaar met VAG?? ;). Bruut! Kan niet wachte tot er hier sneeuw ligt! De spike’s voor onder de ktm en de qaud liggen al te wachten!
@bartjuh: qua cijfertjes.
Its overrr! hahaha..
Geen gordel om, geen helm, geen airbags, +800pk, lekker driften tussen die bomen…. wat een debiel!!!!
@bennyweisz: Zeker wel gordel om, alleen in het begin niet (let maar op, als hij uitstapt aan het einde). Maar een airbag richt weinig uit als je een boompje meepakt. En daarbij, nooit airbags gezien in zo’n oude auto.
Die Zweden zijn geboren met benzine in hun bloed!!
@Pica: Alcohol bedoel je?
@norge: alcohol gaat ook snel.
Push it to the limit. The limiiiit! –> Flashback FM :)
Blijft een prachtige audi en die rijder is held
zo is dat
Wel veel FUN gehad….
Geen rolkooi?