• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Video: Veyron en F40 onboard

Auteur: Wouter, gepost 28 april 2007 om 15:08 – 91 Reacties

Bugatti Veyron versus Ferrari F40

Beide auto’s vormen het summum wat er te koop is/ was in de wereld van supercars. Zowel de F40 als de Veyron danken hun kracht aan de gemonteerde turbo’s. Toch zijn er ook grote verschillen.

De Veyron is zwaar, maar ook een toonbeeld van techniek met zijn 1000 pk sterke quad-turbo W16 motor met 7-traps DSG bak. De F40 is veel puurder en lichter met een twinturbo 3 liter V8 die via een conventionele 6-bak de achterwiel aandrijft. Evo Magazine neemt ons onboard mee in deze twee iconen.

Ook interessant!

  • Video: glijden en gaan met de Ferrari F40
    Video: glijden en gaan met de Ferrari F40
  • De Ferrari F40 van Gerhard Berger
    Video - Ferrari F40 krijgt een grondige poetsbeurt
  • F40
    Zo veel geld is een blauwe Ferrari F40 waard
  • blauwe ferrari f40
    Youtuber veilt blauwe Ferrari F40

Nieuwste artikelen

  • Deze Porsche op Marktplaats is in vier jaar zestig procent afgeschreven
  • Lijst F1 coureurs 2025: wie vonden wij na Verstappen de beste?
  • BMW heeft voor iedere Nederlander een 3-Serie gemaakt
  • Mathieu van der Poel klaar voor het veldrijden met zijn Lamborghini Sterrato
FacebookTweetPinLinkedIn

Bugatti, f40, Ferrari, Supercars, veyron

Vorig bericht: « Porsche 996 Turbo van EDO Competition
Volgend bericht: Audi A8 met 22″ jetsers »

Lees Interacties

Reacties

  1. Nick zegt

    28 april 2007 om 15:16

    Jep, en de F40 heeft een turbolag van heb ik jou daar en bij de Veyron spoelen de 4 KKK’s al direct op bij het verlaten van stationair draaien als de motor een beetje warm is.

    Login om te reageren
  2. 666 zegt

    28 april 2007 om 15:31

    de f-40 is in mijn ogen een rasechte sportwagen, spartaans, zonder al die luxebenodigdheden. Geen mooie afwerking binnenin, alleen het allernoodzakelijkste. Daardoor verkies ik de f-40 boven de Veyron. Ik moet wel eerlijk zijn, de Veyron is een echt kanon, maar had ook gekund zonder al die franjes binnenin. Een beetje zoals de 993 de enige laatste echte carrera is. al de nakomelingen, zoals de 996 en 997 zijn teveel opgesmukt binnenin. Vroeger zag je dan ook veel minder vrouwen achter het stuur dan vandaag de dag.

    Login om te reageren
  3. floryn zegt

    28 april 2007 om 15:35

    ik neem toch echt de f40! en dan liefst eenlichtere uitvoering

    Login om te reageren
  4. lincoln zegt

    28 april 2007 om 15:47

    veyron kan je toch nooit vergelijken met die ouwe meuk.

    Login om te reageren
  5. Mr. Reddingius zegt

    28 april 2007 om 15:55

    “De F40 is veel puurder en lichter met een twinturbo 3 liter V8 die via een conventionele 6-bak de achterwiel aandrijft”

    Heeft een F40 niet 2 achterwielen? Ik kan me vergissen natuurlijk maar daar had het wel de schijn van.

    Login om te reageren
  6. robin zegt

    28 april 2007 om 16:09

    de f40 HEEFT een 5 BAK en GEEN 6 !!!!!!!!!!!

    Login om te reageren
  7. robin zegt

    28 april 2007 om 16:14

    en dan nog wat de veyron is gwn luxe en de ferrari is het als race bak gwn

    Login om te reageren
  8. Brecht zegt

    28 april 2007 om 16:28

    Ik ben het eens met lincoln.
    Deze zou je wel eens langs een Koenigsegg CCX zetten.
    Dat zou wat meer spektakel geven volgens mij.
    En ja, ik wil liefst doorperen zonder dat gekraak en gepiep van die F40 in dat interieur.
    Geef de fantastische veyron maar ;)

    Login om te reageren
  9. shockey zegt

    28 april 2007 om 16:47

    Das nen dubbeldekker met een straaljager vergelijken!
    Maar de ferrari f40 is wel een monster van 1987 das 20 jaar geleden!
    Dus heb ik veel respect voor de f40.

    Login om te reageren
  10. Bramzel zegt

    28 april 2007 om 16:48

    Ouwe meuk!? Ga eens heel hard je mond spoelen met zeep! ;)

    Ik zou niet eens twijfelen tussen die twee, de Veyron lekker laten staan en gaan voor de mooiste Ferrari ooit. Puur, ongeciviliseerd en bruut, die F40. Die Veyron is gewoon een lelijke vrachtwagen.

    Login om te reageren
  11. N1k. zegt

    28 april 2007 om 16:49

    @ 666

    Niks mis met een vrouw in een 997 Turbo toch? ;-)

    Login om te reageren
  12. Poekie Lauda zegt

    28 april 2007 om 16:51

    Had een vet filmpje kunnen zijn…..

    Login om te reageren
  13. karlo zegt

    28 april 2007 om 16:53

    Geef mij toch maar het sterk staaltje techniek.

    Login om te reageren
  14. niels zegt

    28 april 2007 om 16:53

    De Veyron is echt een Duitse auto hard recht uit, op een circuit is de auto hopeloos te zwaar en word hij om zijn oren gereden door de Ferrari Enzo, de F40 is een auto uit een heel ander tijd perk.

    Zeg maar het vergelijken van een Alfa 147 GTA met een Alfa 33 1.7 16V Quadrofoligio, de 147 is veel zwaarder minder licht voetig als de 33 dat was, en dat is het het zelfde verhaal met de F40, ik zelf kies ten alle tijden oudere auto’s boven de nieuwe.

    Omdat je toen meer werd betrokken bij het echte rijden, ik werk zelf in de auto industrie en de auto’s van nu vind ik toch een stuk minder om te rijden als 20 jaar geleden in de jaren 80. Wie kent ze niet de toppers van toen: Golf GTI Wolfsburg Edition type2, Peugeot 205 1.9 GTI, Renault 5 Turbo, Clio Williams, Uno Turbo, Alfa 75 1.8 Turbo Alfa 75 2.0 Twinspark, Peugeot 405 MI 16, Audi Quatro Coupe, Audi 200 V8 (mooie auto), Lancia Delta HF intergrale.

    Ik weet niet hoe het is maar ik heb gewoon meer met die auto’s ik had vroeger ook een foto boven mijn bed hangen van de F40 en ik heb toen maanden moeten wachten op het Burago model voor dat ik hem kon kopen.

    Ik zeg niet dat huidige auto’s slecht zijn maar toen vond ik auto’s puurder mensen reden ook nog een merk, tegenwoordig word het steeds meer een eenheids worst met een aantal uitzonderingen gelukkig.

    Groeten

    Niels

    Login om te reageren
  15. Sam zegt

    28 april 2007 om 17:12

    Ik dacht ergens gelezen te hebben dat een Zonda, een Carrera GT en een Enzo de Veyron toch niet konden bijhouden op een bochtig stuk

    greetz

    Login om te reageren
  16. Ringgo zegt

    28 april 2007 om 17:33

    Die Bug is voor mensen die op feestjes willen opscheppen over hun auto.
    De F40 is voor mensen die houden van echt autorijden.

    Login om te reageren
  17. Lampredi zegt

    28 april 2007 om 17:54

    De Veyron is een Volkswagen.

    Login om te reageren
  18. shockey zegt

    28 april 2007 om 17:56

    @Sam Dat was in de Gto magazine!
    @niels dream on.

    Login om te reageren
  19. Lukas zegt

    28 april 2007 om 17:56

    Als je alleen al luistert naar dit filmpje is duidelijk welke van de twee het echte beest is :-)
    Makkelijke keus voor mij: de F40. Iedereen kan gasgeven en sturen. In een echte auto moet je werken!

    Login om te reageren
  20. lincoln zegt

    28 april 2007 om 18:02

    in een trap autootje ook

    Login om te reageren
  21. lincoln zegt

    28 april 2007 om 18:04

    @Niels….. de tweedehands auto industrie zeker!!!

    Login om te reageren
  22. TimMR2 zegt

    28 april 2007 om 18:06

    dit is inderdaad een vergelijking van niets. Ik zou de F40 ook verkiezen boven de Veyron omdat ik van autorijden houd, en niet van gereden worden. De veyron is echt een gigantisch snelle autobahn-vreter terwijl de F40 echt voor ’t circuit/bochtige weggetjes is, en ik vind de bochtige weggetjes veel leuker om te rijden, lekker zelf schakkelen en zoals eerder gezegd, werken in de auto om de beste prestaties te krijgen.

    Begrijp me niet verkeerd, ik vind de veyron een geweldige auto en een erg mooi voorbeeld van wat moderne techniek kan, maar qua rijden zou ik voor de F40 gaan (nu nog even in ’t echt allebij testen :D hehe)

    Login om te reageren
  23. Lukas zegt

    28 april 2007 om 18:09

    in een trap autootje ook
    Kun je nagaan, is een trapauto nog meer auto dan zo’n Veyron.

    Login om te reageren
  24. chilleville zegt

    28 april 2007 om 18:16

    F40 !!!!!

    Login om te reageren
  25. chris zegt

    28 april 2007 om 18:23

    heerlijk die ouderwets versnellings bak in die F40..

    Login om te reageren
  26. lincoln zegt

    28 april 2007 om 18:23

    stel… je wint een prijs… een f40 of een veyron voor je deur…. zou niemand maar dan ook niemand zeggen …mwaaa doe die rooie maar.

    Login om te reageren
  27. chilleville zegt

    28 april 2007 om 18:25

    denk t wel !

    Login om te reageren
  28. Lukas zegt

    28 april 2007 om 18:26

    Dat is kiezen tussen een droom auto en een VW. Tuurlijk die rode voor m’n deur!

    Login om te reageren
  29. autoblogger zegt

    28 april 2007 om 18:31

    @lincoln: dat zou ziek zijn!

    Login om te reageren
  30. D.D.B. zegt

    28 april 2007 om 18:45

    Doe mij de F40 maar. Veel puurder.

    Login om te reageren
  31. marex zegt

    28 april 2007 om 18:50

    kijk al die schandjes nou zeggen geef mij maar een F40 maar als de bugatti voor komt rijden loopt het pis langs jullie benen zo onder de indruk zullen jullie zijn.

    Login om te reageren
  32. erik zegt

    28 april 2007 om 18:54

    Wat is er mis met de technologie van VW (VAG), volgens mij lopen ze bijna overal in voor of gelijk met BMW. Dat de Bugatti zo zwaar is wat hem dan volgens sommige mensen langzaam door de bochten moeten laten gaan (grote onzin) komt puur omdat de hele aandrijflaan op 1000pk is berekend. Dus elke aandrijsas naar elke wiel kan 1000pk verdragen, mocht de tractioncontrol al het vermogen naar 1 wiel willen sturen door het gebrek aan grip op de andere. Denk hier maar eens over na en dan is de Bugatti zo zwaar nog niet eens.

    Login om te reageren
  33. Nick zegt

    28 april 2007 om 19:07

    @Bramzel: Als de Veyron een vrachtwagen is.

    Even kijken hoor, nu moet een technische vergelijking maken … ah ik heb het!

    Dan is de F40 een bergskelter! :D

    Login om te reageren
  34. TimMR2 zegt

    28 april 2007 om 19:09

    nou is de veyron wel veel makkelijker om mee te leven hehe

    Login om te reageren
  35. Markus zegt

    28 april 2007 om 19:15

    F40 baby! Veel en veel mooier. Wel jammer dat ie bagger is om te rijden in het dagelijks verkeer (want daarvoor is ie veel te veel racewagen) maar dat luxeprobleem heb ik helaas zelf nog niet ondervonden.

    Login om te reageren
  36. Markus zegt

    28 april 2007 om 19:15

    @ Marex: voordat er pis langs mijn benen stroomt moet er heel wat meer gebeuren.

    Login om te reageren
  37. stefan zegt

    28 april 2007 om 19:22

    ja de veyron is een beetje een vrouwe bak en niet een pure ras hypercar want ik weet zeker dat geen vrouw een f-40 heeft en al zeker geen roze.
    Daar in tegen is er wel een vrouw met een veyron en ook nog eens in het roze doen mij maar de f-40

    Login om te reageren
  38. Nick zegt

    28 april 2007 om 19:26

    Je weet wel, zoiets:

    Login om te reageren
  39. marex zegt

    28 april 2007 om 19:27

    @ stefan:

    Vind je het gek dat er geen vrouwen een F40 rijden omdat die niks is vergelijken met een Veyron.

    Login om te reageren
  40. Nick zegt

    28 april 2007 om 19:27

    @stefan: Omdat de Veyron ook vrouwvriendelijk is, wil niet zeggen dat het een vrouwenbak is! :P

    De SLR, Enzo en Carrera GT zijn dus volgens jouw beredenering ook vrouwenbakken?

    En er is weldegelijk een vrouwelijke F40 bestuurder, Jodie Kidd perhaps? ^^
    Ik weet alleen niet meer of ze hem nog heeft.

    Login om te reageren
  41. JP zegt

    28 april 2007 om 19:30

    geef mij maar een veyron en dan verkoop ik uhm :P genoeg andere nice bakkies te koop

    Login om te reageren
  42. Nick zegt

    28 april 2007 om 19:30

    @Markus, 7 m/s² versnelling (3,8s/0-100) (F40) is iets wat alles behalve de pis langs je benen laat lopen.

    Mocht het carbon carroserie dat wel doen, gaarne langs een psychiater langs gaan. :P

    Login om te reageren
  43. mwoaap zegt

    28 april 2007 om 19:44

    wie herrinert zich het filmpje van het blondje in de veyron nog….

    ja nou doe mij daarom maar de F40 aub

    Login om te reageren
  44. Jordey zegt

    28 april 2007 om 19:44

    punt is gewoon:

    FERRARI F40:

    -Snel!
    -Snelle bochten
    -Meer sportbloed
    -Puur Vermaak!

    BUGATTI VEYRON 16:4:

    -Snelst!
    -Begin niet aan bochten met 100 kmh!
    -Acceleratie koning, verder geen echte sportwagen
    -Alleen leuk voor als je naar je schooldisco word gebracht door je vader (rijke shit)

    het is maar net waar je van houd. Het is of een pure brunette waar je veel lol aan kan besteden, of een ´´klasse weif´´ die leuk is tijdens een diner met koningin beatrix

    Login om te reageren
  45. kees zegt

    28 april 2007 om 19:56

    @ Lukas (en Lampredi)

    Dan is het dus kiezen tussen een Volkswagen en een Fiat…

    Persoonlijk vind ik ze allebei mooi… om iemand ander er in te zien rijden… of misschien leuk voor in het weekend op het circuit… voor de rest heb ik liever een auto waar je *normaal* in kan rijden.

    Login om te reageren
  46. Markus zegt

    28 april 2007 om 20:07

    @ Nick: met die versnelling stroomt het pis naar boven… ook geen pretje.

    Ik zeg het nog een keertje. F40 baby! Schitterende auto, die spreekt echt meer tot de verbeelding. Ook al heeft ie het interieur het niveau van een Panda 45 uit 1980.
    Eerlijk, als ze beide langsrijden dan gaat mijn aandacht naar die Ferrari.

    Login om te reageren
  47. joris zegt

    28 april 2007 om 20:29

    @ JP ben het met je eens dan koop ik gewoon een lp 640, f430, f40 natuurlijk, gt3 rs en een audi s6 mischien ook nog een donkervoort d8 270 rs.
    bugatti kan de pot op!

    Login om te reageren
  48. DAT zegt

    28 april 2007 om 20:32

    Dan kan je in een Veyron rijden en dan maak je zo’n een saai filmpje?

    Dat doet onze autoblog/vlamfilm/ruben toch wel heeeeel veel beter.

    Login om te reageren
  49. Rick dos zegt

    28 april 2007 om 20:47

    Horen jullie het verschil jongens en meisjes? Tussen een èchte supercar (de F40) en een VW (de Veyron).

    “maar ook een toonbeeld van techniek met zijn 1000 pk sterke quad-turbo W16 motor met 7-traps DSG bak”

    Als je naar Parijs wilt en je TomTom stuurt je eerst naar Moskou om vervolgens via Kiev naar Parijs te rijden. Is dat dan ook een toonbeeld van techniek? Of zijn er gewoon (laten we het vriendelijk houden) niet heeeele slimme mensen met de programmatuur bezig geweest?

    Login om te reageren
  50. Nnnnnnnnnjesseh zegt

    28 april 2007 om 21:15

    Ik denk dat men massaal F40 roept omdat Ferrari de Idols van de auto’s is, iedereen was er vroeger leip over, vet commerciëel. Als je een F40 naast een Ariel Atom zou zetten zouden er nog lui zijn die beweren dat de F40 meer racewagen is, simpelweg omdat het ze van kind af aan mee is gegeven dat Ferrari snel is. Denk ik.

    Login om te reageren
  51. Markus zegt

    28 april 2007 om 21:28

    @ Nnnnnjesseh (?) : denk je dat wij niet weten dat die VW sneller is dan een F40?
    Verder vind ik Idols een stompzinnig concept, en ook vind ik een Ferrari niet al bij voorbaat geweldig omdat er Ferrari op staat. De F40 en de 365 GTB/4 ofwel Daytona zijn in mijn ogen schitterend, een Enzo vind ik bijvoorbeeld geen ruk aan en ook de F50 ziet er niet uit.

    Kortom: ik denk van niet. Een Ariel Atom vind ik trouwens ook geen gezicht.

    Login om te reageren
  52. Rick dos zegt

    28 april 2007 om 21:53

    @Nnnnnnnnnjesseh

    Ik kan je zeggen dat ik één van de eerste in Nederland was die een F40 had. Dit ding heeft een wegligging daar zeg je U tegen! Het uiterlijk is zò bruut! Alles aan dat ding was zo spartaans. Dè ultieme supercar.

    Ik had er altijd veel plezier van. Ik vond het dan ook altijd hèèl vervelend als mijn moeder naar me scheeuwde: “Doe die auto weer terug in de vitrinekast en kom eten!” ;) :D

    “Ik denk dat men massaal F40 roept omdat Ferrari de Idols van de auto’s is,”

    Nee, helaas. Dat heb je toch verkeerd gedacht (in ieder geval wat mij betreft). De F40 was juist een auto voor mij in zijn meest pure vorm met daarbij een body waar het kwijl van mijn lippen liep. Ariel is idd een stapje verder in zijn puurheid, maar een schoonheid is het niet omdat er niet veel is om naar te kijken. :)

    Login om te reageren
  53. Chief_S5 zegt

    28 april 2007 om 21:57

    Nog altijd de Veyron.

    Login om te reageren
  54. stiggie zegt

    28 april 2007 om 22:17

    de veyron is mischien niet zo puur als de f40 maar als ik moet geloven wat er in gto stond is de veyron helemaal niet zo slecht in bochten maar juist heel goed en NIELS hoe kom je er bij dat een enzo een veyron eruit rijd in de bochten om dat hij 1365 kilo weegt en de bijna 2 ton weegt maar wel 4 wiel aadrijving een hele grote spoiler en er is volgens mij veel meer techniek in de veyron verwerkt dan in de enzo. ze hebben niet voor niets er zo lang over gedaan om dat ding op de markt te brengen (veyron)

    Login om te reageren
  55. clijde zegt

    29 april 2007 om 00:01

    wat een onzin om deze 2 wagens te vergelijken, is als appels met peren vergelijken…

    Login om te reageren
  56. niek18 zegt

    29 april 2007 om 01:01

    @ iedereen
    De veyron is leuk maar veel te duur om aan te schaffen en hij moet per se in onderhoud in franrijk omdat bugatti dat wil
    Persoonlijk vind ik Ferrari niet veel aan maar de oudere modellen zoals de f40 en de daytona en alle modellen die in smaenwerking met Zagato hebben gewouwd wel….
    Ik heb ook nog een poster van een F40 boven mijn bed hangen en ik kies persoonlijk ook liever de f40 als de bugatti omdat je in de bugatti een cheklist van 30 minuten af moet lopen om op topsnelheid te rijden.
    Ik had ook het schaalmodel van de f40 maar die heeft mijn neefje op de grond gegooid toen hij en ik klein waren en ik heb het hem nooit vergeven.

    PS: De f40 maakt ook veel bruter geluid als de veyron als die voorbij komt rijden…heb het geluk gehad om ze allebei in het wild mogen te zien voorbij scheuren met NL kenteken

    Login om te reageren
  57. niels zegt

    29 april 2007 om 01:08

    Het is leuk om te zien hoe mensen reageren smaken verschillen, Maar ik denk als je kijkt naar wat een Veyron kost en wat de F40 toen koste!! is al een gigantisch verschil.

    Het is wel leuk omdat het een droom was van 2 heren de ene van Enzo Ferrari en de andere van meneer Piech. De F40 is een door ontwikkeling van de nog veel byzondere Ferrari 288 Evoluzioni, die auto is zelfs gesloopt om als test te voldoen voor de Ferrari F40, de F40 is een super precisie wapen zeg maar een tandarts boortje waarbij de Veyron een heimachine is.

    Ik heb respect voor de Veyron en zeker wat Volkswagen gemaakt heeft het is gigantisch wat ze bereikt hebben met de hedendaagse techniek, het duurde wel lang en de ontwikkelings tijd was erg lang en koste heel erg veel geld, maar als ik persoonlijk zou moeten kiezen als ze allebei voor mijn neus zouden staan was de keuze toch makkelijk.

    Ik ken beide auto’s in het echt heb ze allebei gezien en ik kreeg knikkende knieen nog steeds bij de 20 jaar oude Ferrari F40, en bij de Veyron heb ik op een of andere manier dat Volkswagen gevoel.

    Ik zal de stelling anders doen, als ik mocht kiezen tussen een Bugatti EB110 Supersport of de Veyron nam ik ook de eerste, Ik vind de EB 110 eigenlijk nog mooier als de Veyron.

    Het is zo jammer alleen dat het project deels mislukte, de auto die door B engenering werd ontwikkeld uit Modena kreeg standaard 3 jaar garantie en 3 jaar gratis onderhoud bij de koop van de auto. Het ontwerp deels gemaakt door Marcello Gandini vind ik nog steeds heel erg mooi.

    Het enige probleem voor de Bugatti toen was het monster van Gordon Murray de MCLaren F1 die niet veel later op de markt kwam.

    Waarbij de auto werd ingezet in het BPR GT racen en een gigantisch succes werd met een overwinning op Lemans, er was alleen een klein dorpje in Italie dat weer stand bood Ferrari met de F40 LM special omgebouwd en gemoderniceerd voor het GT racen, ik kan nog herinneren dat de Geel blauwe Ferrari F40’s de MClarens pakte inAnderstorp in Zweden.

    Toen was de F40 ook al bijna 10 jaar oud ik heb diep respect voor de F40 en zijn byzondere geschiedenis, de Veyron mist nog die emotie de auto word vooral bekeken omdat hij die 1000 PK heeft.

    Nee ik vind de F40 en de Bugatti EB110 persoonlijk mooier

    Groeten

    Niels

    Login om te reageren
  58. jan zegt

    29 april 2007 om 01:55

    WIE JULLIE HEEFT EIGENLIJK WEL EENS IN EEN VAN DEZE AUTOS GEREDEN. OF MISSCHIEN ALLEBIJ . IK DENK ZELF GEEN EEN VAN ALLEN

    Login om te reageren
  59. Bramzel zegt

    29 april 2007 om 03:29

    D’r zit links op je toetsenbord een knop, die heet ‘Caps Lock’. Probeer daar eens op te drukken ;)

    Verder snap ik niet wat je met je opmerking wilt zeggen? Je mag alleen je mening geven over auto’s als je er in gereden hebt? Je mag niet je mening geven op smaak of harde feiten zoals technische data? Volgens mij snap je de bedoeling van comments niet helemaal :P

    Login om te reageren
  60. Hansie! zegt

    29 april 2007 om 09:13

    Vette wagens

    maar waarom komt er nou nooit een tuner die de Veyron stript
    en flink wat kilo’s er af haald

    of zouden ze daar geen toestemming voor krijgen?

    Login om te reageren
  61. Summer Sky zegt

    29 april 2007 om 09:39

    Wat opvalt in het filmpje is hoe ontzettend geweldig die DSG-bak schakelt!! Zo snel…wanneer krijgen we die bakken nou eens in normale auto’s????? Nou ben ik erg beperkt in m’n keuze, alleen A3/TT/Octavia/Golf/Touran

    Login om te reageren
  62. Albert zegt

    29 april 2007 om 09:59

    Als je van zeer snelle en tevens comfortabele auto’s houd is de Veyron uitermate geschikt.
    Vooropgesteld als je de keus, lees: het geld hebt natuurlijk.
    Maar wil je een pure sportwagen is dat de F40.
    In een sportwagen hoort géén vloerbedekking of andere interieur opsmuk.
    En zéker geen radio!

    Login om te reageren
  63. arjan zegt

    29 april 2007 om 11:53

    F40 blijft mijn droom..

    Login om te reageren
  64. GTR2 Driver zegt

    29 april 2007 om 12:06

    @ Niels, nog meer wat we moeten weten over je fascinerende gedachten?

    Anyway, twee fantastiche auto’s natuurlijk, het is maar net wat je wil lekker hard en luxe of lekker hard en puur :P.

    Login om te reageren
  65. lincoln zegt

    29 april 2007 om 12:06

    @ajan…. als het daar blij blijft…… mag jij je gelukkig prijzen.

    Login om te reageren
  66. Bramzel zegt

    29 april 2007 om 12:29

    Wat heb jij tegen F40’s lincoln? En wat me irriteert, waarom moet je zo raar reageren tegen mensen die hem wél mooi vinden?

    Login om te reageren
  67. jag xj220 rijder zegt

    29 april 2007 om 13:37

    lincoln wat ben jij kinderachtig zeg jij rijd waarschijnlijk in een mercedes e klasse, 5serie of audi a6 zodat je helemaal niks kan gebeuren. naja……
    trouwens ik denk dat de koenigsegg ccx sneller is op een circuit dan een veyron want de koenigsegg heeft een betere pk gewichtsverhouding en bugatti wil geen veyron geven aan topgear om op het circuit mee te rijden………zegt genoeg volgens mij

    Login om te reageren
  68. bestiun zegt

    29 april 2007 om 13:37

    ze mogen allebei eerst een cursus film maken volgen je ziet namelijk geen ene kloot!

    Login om te reageren
  69. jag xj220 rijder zegt

    29 april 2007 om 13:43

    @ lincoln een oude amerikaanse lincoln dat is pas oude meuk………

    Login om te reageren
  70. Stephan zegt

    29 april 2007 om 15:43

    Ik heb zelfs nog liever een poster van een F40 dan een Veyron.

    Veyron is gewoon het bewijs van wansmaak en het uithangen van de proleet.
    Snelheidservaring is in een F40 denk ik ook veeeeel groter.

    En de Veyron is ‘omgekeerd’ gemaakt, eerst design en daar techniek op aanpassen. Echte race auto’s doen dat andersom, en dat maakt de F40 geweldig en de Veyron een proleten auto.

    Login om te reageren
  71. Jela zegt

    29 april 2007 om 16:28

    @ albert
    en iets ertussenin een koenigsegg?

    Login om te reageren
  72. Albert zegt

    29 april 2007 om 17:28

    @ Jela

    Ja, doe die maar..
    Maar echt, een pure auto heeft wat.
    Ik heb ooit eens enkele rondjes op Zandvoort mogen rijden met een gestripte BMW m3 (E-30.)
    Om die zo licht mogelijk te krijgen was echt alles wat niet nodig was uit het interieur gesloopt.
    Wát een feest! Ongelofelijke herrie, je hoort ook alle losse steentjes tegen de carrosserie slaan, en een enorme hitte vanwege het ontbreken van de isolatie.
    Daarom kies ik in deze toch voor de F40..

    Login om te reageren
  73. marcel zegt

    29 april 2007 om 17:39

    doe mij ze maar allebij de veyron voor door de weeks en in het weekend de f40 die is echt de baas in auto land niet de snelste of de meest luxe maar wel super gruwelijk en dat geluid neem je op voor als je in de bugatti rijd

    Login om te reageren
  74. niek18 zegt

    29 april 2007 om 18:57

    @marcel

    een veyron is misschien wat lastig voor doordeweeks in ons door drempel begeven kikkerlandje….
    rijd je zo heel het onderstel de tering in.
    en voor een 22inch wiel met een high power band van michelin volgens mij kost al 23.000 euro dus laat staan wat je voor een opgeblazen motor en of onderstel moet betalen..
    ik blijf er nog steeds bij dat ik zelf voor de f40 zou gaan omdat dat de meest pure is van allemaal en ik vind het het meest mooie met die vierkante lijnen….

    Login om te reageren
  75. lincoln zegt

    29 april 2007 om 19:14

    sorry dat ik mensen voor het hoofd heb gestoten….. mijn welgemeende excusses daarvoor maarrrrrrr…. “het hebben van de zaak is het einde van het vermaak” en ik spreek uit ervaring…. ook italiaans engels en duits zijn mij niet onbekend … de jaren 80 is veel geexperimenteerd met alles maar te vervangen door plastics en daar word je niet vrolijk van… alsn

    Login om te reageren
  76. Wally zegt

    29 april 2007 om 19:56

    Niels heeft het over de 288 GTO Evoluzione … het prototype van de F40.
    De motor van de F40 is gereduceerd om er mee op de weg te kunnen rijden. Voor mij is de GTO Evoluzione een van de bruutste Ferrari’s.
    Maar in het geval van het fimpje: toch maar de F40. Van het geluid van de Veyron word ik niet warm of koud. F40 spiegel zit overigens ‘lelijk in de weg’.

    Login om te reageren
  77. Alfa GT V6 zegt

    29 april 2007 om 20:00

    Er rijden geen vrouwen in de F40, want die heeft volgens de traditie van toen, geen make-up spiegel aan de bestuurderskant!

    maar zonder dollen: tuurlijk is die italiaan mooier en puurder en tijdlozer, en nu gebruikt ook nog waardevast. Maar hoe kan je als journalist gaan vergelijken met 2 auto’s die zo veel jaren verschillen? dan ben je sowieso een prutjournalist die ik geen van beide auto’s zou toevertrouwen!

    Doe een joungtimer vergelijk, of pak een ferrari ffx.

    Blijft zo dat het gewicht de lol van vele pk’s aardig temt. Ik ken een gast met een sleepboot die heeft 23.000pK maar snel? nee dus. Respect voor de F40 en respect voor Lotus die met weinig pk’s een giftig snel dingetje neerzetten met perfecte handling.

    Login om te reageren
  78. FOne zegt

    29 april 2007 om 20:42

    Doe mij maar een Veyron, die zet ik in de verkoop en daarna koop ik dan wel een leuke Ferrari en hou dan nog geld over voor andere zaken…

    Login om te reageren
  79. phantom zegt

    29 april 2007 om 20:51

    @ Rick Dos
    1:18 is tie ook wel leuk ja, ik heb er 1=P
    @ Hansie!
    Dat klopt ja, bij aanschaf van de veyron moet je geloof ik een bewijs tekenen dat je de veyron nooit zult tunen anders krijg je hem niet mee,(zeker heiligschennis ofzo).

    Login om te reageren
  80. cuore sportivo zegt

    29 april 2007 om 23:27

    @ alfa gt v6 ; het is een FXX en niet ffx (typfoutje, kan ik inkomen)
    @ niels : prachtige post (beide zelfs) vooral je vergelijking, ik heb ook met een 33 1.7 16v QV gereden, vinnig bochtenmachien !! Maar zelf prefereer ik de 75 turbo met transaxle. Waarom maakt alfa dat niet meer ? Te hoge kost, of gewoon omdat er niet iedereen kan mee schakelen ?

    Ik vind het een nutteloze vergelijking van de F40 tegen de Bug…
    Maar persoonlijk vind ik de F40 beter aansluitend aan mijn eisen hoe een wagen moet zijn. Sportief, stug, de chauffeur moet alles voelen en horen en er moet zo weinig mogelijk brol en “bling bling” op of in het dashboard verwerkt zitten.

    Als je met je auto rijdt moet je jezelf op een smile op je gezicht kunnen betrappen. De keren dat ik mezelf erop betrapt heb was achter het stuur van een Alfa Romeo (Spider1.6 – GTV6 – 33Q4&QV -75TS – 164TS&QV) en dit alleen omdat ze de sensatie van het autorijden rechtstreeks naar de chauffeur zenden.

    Maar we moeten ons erbij neerleggen dat met even comfortabel achter het stuur wil zitten dan dat we thuis in onze luie zetel liggen. Knopje hier knopje daar, electronica hier electronica daar …. alles kan beter en sneller, totdat het misgaat, dan komt er veeeeel schade bij kijken en meestal komt de lijkwagen een lading ophalen.
    Het is verboden om plezier te hebben achter het stuur van de fabrikanten deze dagen, vandaar dat alles weggefilterd wordt zodat je geen last hebt van rolgeluiden, makkelijk met 1vinger kan sturen, 1 vinger om te schakelen, ff naar de gps kijken, beetje aan knopkes draaien, gsm erbij nemen. De teller gaat al over de 120 waar je maar 70 mag. Even die cd hier zoeken en die naderende scherpe bocht veel te overmoedig indraaien ….

    Login om te reageren
  81. niels zegt

    30 april 2007 om 01:31

    Cuoro Sportivo,

    Ik kan je melden dat ik nog steeds een 33 bezit uit 1994 een 1.7 16V QV ik rijd er alleen zomers mee gebruik hem als young timer. De auto verkeerd in een betere staat als toen hij de fabriek verliet volgens de taxatie van de verzekering.

    Tja de 75 als ik het model zie van de 75 vind ik de auto nog steeds niet oud heel mooi tijd loos. Maar de 33 is toch mijn auto met ze Boxer motor.

    Ontwikkeling Alfa Sud, zo kan je zien waar Alfa Romeo voor staat maar veel mensen weten dingen niet.

    De Sud is ontwikkeld door Rudolf Hurska een ex Porsche ingeneur samen met Carlo Chiti van Autodelta het desing is van Giogaro, de Sud moest een soort sportwagen in gezins verpakking worden, helaas werd het project door heel veel factoren tegen gewerkt, Vakbonden in Italie Fiat die toen nog een concurent zag in de nieuwe Alfa Sud en de mensen in het zuiden die niet gewend waren 5 dagen te werken. En de auto’s zeg maar heel slordig in elkaar zette.
    De 33 werd de opvolger van deze auto en deelt nog steeds veel techniek met de Sud ook mijn 1994er heeft nog veel Sud techniek alleen dan wel heel veel beter mijn 33 roest ook niet bijvoorbeeld. Stukje Alfa geschiedenis.

    Dan de 288 GTO Evoluzioni, Het project begon begin jaren 80 toen de Fia een nieuwe Race klasse wilde oprichten groepB, Er zijn in totaal 5 Evoluzioni’s gemaakt waarbij er 2 zijn gesloopt voor de F40 de motor ook een V8 ook weer met Turbo’s leverde 650 PK op speciale race bezine. Ik heb de auto een keer aan het werk gezien op Spa in Belgie en de Sound die die auto maakte was om doof van te worden wat een geluid.

    Italie is toch wel het supercar land zeker de moeite waard om een keer heen te rijden en zeker als je dan met eigen Italiaan richting Italie gaat kan je soms op leuke reactie rekenen.

    Groeten

    Niels

    Login om te reageren
  82. robin zegt

    30 april 2007 om 11:30

    de f40 is het gewoon wat is er nou niet vetter dan je deur met een touwtje open te doen en als je uhm op een dyno zet dan komen de vlammen er uit nou wat wil je nog meer plus dat ferrari er nogsteeds op floriano mee test ofsoiets :)

    en veyron is gwn voor mensen die het meeste van het meeste willen.

    Login om te reageren
  83. Zalman zegt

    1 mei 2007 om 11:13

    Oftewel,
    niemand hier kan the bugatti of f40 betalen. Degene die ze kunnen betalen, kan ze ook alle 2 kopen. Dus geen gezeik over welke de beste is.

    Login om te reageren
  84. deplosa3 zegt

    1 mei 2007 om 14:01

    lekker blijven zeiken dat men liever de f40 zou nemen. en al die andere shit over die goede oude tijd met al oude klote bakken. mensen wees eerlijk iedereen kijkt en kwijlt als men een EB voorbij ziet rijden. een f40 treft men eerder aan en kan qua prestaties, uiterlijk niet tippen aan de EB. heerlijk hoor als men over een weg rijdt en je hoort alles kraken en piepen. nee geef mij maar de EB.

    gegroet uw allen

    Login om te reageren
  85. E320 cdi zegt

    1 mei 2007 om 20:17

    @ jag xj220 rijder:

    WTF is er mis met een BMW 5-serie, een Audi A6 of een Mercedes E-klasse? snap niet waarom je die er nou bij betrekt…

    O-T:

    Allebij mooi, allebij een droom.

    Login om te reageren
  86. Rick dos zegt

    1 mei 2007 om 20:26

    Begrijp ff niet wat bijen ermee te maken hebben……….

    Login om te reageren
  87. noble m400 rijder zegt

    2 mei 2007 om 22:33

    @ e320cdi

    zijn prima auto’s daarom maar voor mensen die gewoon relaxed willen auto rijden zonder gevoel en problemen en zonder fun( op amg.mmetjes en sjes na)

    Login om te reageren
  88. Veyron zegt

    3 mei 2007 om 15:34

    De F40 is gewoon een echte sportauto in zijn tijd, nu willen we snel maar wel comfortable en met alle luxe vandien.

    Deze twee auto’s is een vergelijking van oud en nieuw.

    F40 is zeer bekend en dat is en zal de bugatti zeker worden.

    Over 10 jaar heeft de bugatti vast wel een concurrent bij, maar wie dat zal zijn is even afwachten!

    Login om te reageren
  89. Stephan zegt

    4 mei 2007 om 21:33

    Een concurrent hoeft niet per se heven hard te gaan hoor. Of evenveel te kosten. Weet niet waar jullie dat vandaan hebben…

    Login om te reageren
  90. glenne zegt

    5 juni 2007 om 21:58

    geef mij maar de veyron , die tipt toch wel nog in mijn lijstje hoor

    Login om te reageren
  91. doe mij maar een veyron zegt

    25 juni 2007 om 09:23

    Hoe kun je in godsnaam een vw-gevoel hebben in een veyron. Die auto is met niks te vergelijken wat betreft brute kracht gecombineerd met een luxeus interieur. Nou dat is ook weet niet helemaal waar, die veyron heeft dus vw-techniek en gaat dus niet zo snel kapot als een ferrari haha. Petje af voor de volkswagen-audi-groep. Seat en skoda opkrikken oke, maar merken als lamborghine, bugatti en bently nog beter maken (betrouwbaarder, mooier en krachtiger) is knap.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North