
Wie dacht dat de agressiviteit op de weg in Nederland af en toe de spuigaten uitloopt, kent onze Russische vrienden nog niet.
We zagen al eerder hoe verkeersirritaties in Rusland opgelost worden, maar het kan altijd erger. Zelfs als je alle verkeersregels opvolgt. De bestuurder van onderstaande auto wilde zijn vrouw naar het vliegveld brengen en had een beetje haast. Hij nadert echter een snelheidscontrole en moet dus even van zijn gas af.
Dat viel klaarblijkelijk niet helemaal goed bij de bumperklever, die meteen maar even verhaal kwam halen. Midden op de openbare weg, maar daar doen ze in Rusland niet zo moeilijk over. De echte verrassing komt pas als hij voor de tweede keer zijn SUV induikt en terugkomt met een pistool.
Ik dacht dat hij zich wel de ****** in geschrokken zal zijn… maar nee hij ramt gewoon z’n deur.
Daarna had ik, schijterd dat ik ben, niet stil gaan staan maar toch behoorlijk doorgereden
Net op het moment dat je de popcorn erbij wil pakken houdt het filmpje op…
@jaapiyo: Ja, inderdaad! Ik wil weten hoe het verder gaat..
Ie rijdt er namelijk zijn deur af en blijft dan staan…!
Ik zou zelfs die kerel erbij rammen
@isobmw: je hebt wel een punt. Zodra je een boos iemand voor de 2e keer uit ziet stappen en nu met een gun in zn handen; wat ga je dan doen? Vertrouw je jouw leven en je vrouw’s leven erop dat deze gek bekeerd en niet gaat schieten? Ik denk dat ik ook het gas erop zet en de eerste volgende 10 minuten het ook er niet vanaf haal.
Thuisgekomen zorg ik voor een nieuwe nummerplaat.
Zijn dat ook Homo sapiens?
@norge: nee, Homo Erectussen…
@marussia: Aha..
@marussia: cerebellum parvus
Bij dit soort situaties zou je het beste 2 dingen doen:
1.geschrokken in je auto blijven zitten
2. Snel wegrijden en als nodig is een deur rammen (met kans op een wilde Russische achtervolging als gevolg)
Toch knap dat deze man een combinatie van beide heeft gedaan.
Toch mooi dat ze het bijgelegd hebben en laten zien dat ze best samen door één deur kunnen.
@moveyourmind: Stelt niet zo veel voor, hoor!
Flesje vodka uit het dashboard kastje halen (blaffer er terug in leggen) en…Nazdrovje!
Tja, dat is een open deur. Wel lef door zo te doen dat ie geen blauwe boon achter zich aan krijgt.
Wat een josti. Zo zie je maar weer: nooit uitsluitend dreigen met een pistool.
Binnenkort, in het oostblok, is er naast een grote vraag aan Porsche koplampen ook een grote vraag aan niet kapot gereden voordeuren.
Sterk.
Wat een actie, rijdt hij een tweedehands 7 serie van Balkenende. Beetje pansering word je niet bang meer…
@peterpan72: Ik denk ook dat die wagen gepantserd is. Laat maar komen
Hij reed wel een beetje te laat die deur eraf. Had ie moeten doen toen die blaffer er voor de tweede keer met 1 been uit kwam
Ik zie een grote markt voor Googles zelfrijdende auto’s
Zal ergens nog wel wel een AK in zijn auto hebben liggen of hij rijd in een gepantserde auto. Je bent anders wel levensmoe als je zonder iets extra’s in zo’n situatie stil blijft staan.
Blijft apart iemand zijn deur eraf rijden terwijl die wil gaan schieten. Damn.. Best een boss ben je dan.
Ik wacht op deel twee
Hahah hij rijdt gewooon ze deur er af ……wat ik heb hard gelachen zeg :)