De BMW X1 is een nutteloze niche? Of wordt het een gigantisch succes? Geen idee, maar volgens mij zijn er genoeg BMW fans die graag een sneak preview willen. Autoblog heeft dat geregeld.
Volgende week zaterdag 15 augustus staan Wouter en Ruben klaar om met ongeveer 30 bezoekers een unieke/exclusieve preview van de nieuwe BMW X1 te krijgen (in Nederland). Omdat deze preview precies 1 maand voor de wereldpremière (15 sept) op de IAA in Frankfurt plaatsvindt is het helaas niet mogelijk om foto’s of videobeelden van de auto te maken, maar je krijgt wel gratis koffie, bier en thee… ofzo… dus.
Wil je je aanmelden voor een gezellig bakkie pleur met andere autobloggers, stuur dan even een mail via [email protected] (subject “BMW X1 preview”). Vermeld daarbij je volledige naam en de username van je autoblog-profiel. Je moet minimaal 18 jaar oud zijn om mee te doen. Tot dan!
Nee dank u.
nog zo’n nutteloos model (zucht) :(
Kan dit ook als de nieuwe M5 uit komt?
Dan wil ik wel komen!
ik wil mee !
nutteloze auto vind ik
Dit model is toch enkel interne concurrentie?
Net zoals A5 Sportback is voor A4/A6 Avant ..
Kom op zeg, dit is gewoon weer een wanproduct, net als de X3 en X6.
Waarom wordt er zo voorzichtig omgegaan met BMW?
Of zijn jullie bang voor de wraak van de BMW fanboys/girls? ;-)
Lelijk !
Liever een M1
Geen aimee? dan blijf ik wel thuis.
BMW kon liever de X1 en X3 op basis van de X5 en X6 maken. Audi en Volvo hebben dat wel gedaan en verkopen aardig goed. De Q5 en XC60 lijken veel op de Q7 en XC90. Ik vind 20 duizend voor het instapmodel een redelijke prijs, als hij vanaf 25 of 30 begint dan voorspel ik weinig potentiële kopers voor BMW. Al helemaal in deze tijd.
Wanneer gaat BMW weer eens MOOIE auto’s maken…. Die achterlichten!!! Verschrikkelijk….
Ik mis de BMW’s uit de jaren 90 (en daarvoor)…..
Is dat grietje van bovenstaande foto er ook bij?
Nee niet echt, blijf gerust thuis en laat dat hondenhok voor wat het is!
Vetjes! ik doe mee!
ik bedoel, ik stuur een mail en hoop dat ik mee mag doen. ;)
Jullie zijn wel dankbaar. doen ze hier moeite om lezers exclusief ergens heen te krijgen, worden ze overladen door misnoegde bezoekers. als je niet meedoet, zwijg dan. maar heb in godsnaam het fatsoen om werk en moeite te appreciëren.
Aangemeld, maar nog niet verkozen.
Hoe laat, en waar mag dit plaats vinden? Het lijkt me wel leuk te komen.
Ik ben van de partij ;)
kijk, bij de Ferrai 458 had ik het graag gedaan, maar nu? nee, dank u ;)
Smaken verschillen. Op foto leuke auto, zal zich in het echt moeten bewijzen.
Wat een grafmodel.Lijkt wel een koreaan.
hoe zit dit dan precies? is dit dezelfde preview waarvoor je je kon aanmelden via bmw? en kunnen er sowieso 30 mensen met jullie mee of moeten die nog geloot worden via bmw?
Wie tekent dit toch? Bmw gaat de laatste tijd echt de verkeerde kant uit…
Begin vorige maand was er al zo’n preview:
http://www.youtube.com/watch?v=Rt8zC7ATFZQ
kan die mevrouw wat beter in beeld?
Eh nee…
EEEHhh neee!!! liever nie:S
als het ene koreaan was ie nu al helemaal afgekraakt
“Wil jij volgende week de BMW X1 zien?”
Ehm.. Nee. En de week daarna ook niet. En daarna eigenlijk ook liever niet.
Hij heeft maar 1 uitlaatpijpje. Is dat wel premium?
Lijkt op een “MEGA-Ibiza”
Das tog mij mening
Lijkt me tof, heb dit destijds ook voor de huidige 1 serie gehad. Gruwelijke wagens.
Foto’s zeggen niks, je moet ze zien en voelen.
Volgensmij zitten hier alleen maar mensen die supercars mooi vinden.
Get real…
van de week in de garage geweest, er waren toch al heel wat mensen die geinteresseerd waren volgens de verkoper
Voorkant lijkt op een varken
Na de Golf plus komt nu ook BMW uit met een verhoogde versie van hun instapmodel… Meerwaarde niet helemaal duidelijk, maar bon, dat is al een tijdje aan de gang met die oorlog voor steeds meer modellendiversificatie.
Hoh waarom moet je 18 zijn :o waarom mag ik niet meedoen.
En hoe kunnen jullie trouwens onze leeftijd checken ?
Waarom is de foto zo raar bewerkt?
bOz4
We vragen toch niet hoe jij er uit ziet? Maar het gaat hier om de auto!
Nou die meid is anders mooier dan die ugly X1 ;-)
Bovendien is die auto erin geshopped en de dame niet…
@slappehap
Omdat Autoblogger zich liever concentreert op vrouwen? ;)
Ben ik eindelijk op vakantie. Lijkt me wel eens gezellig ;)
ik heb er 2 gespot op de spaanse grens;)
Tip: als je nog op vakantie gaat en door zuid Duitsland komt, rij even door München daar rijden er volop met weinig camouflage rond.
Er is ook een kleine Dubai invasie, dus genoeg echt leuk speelgoed om te bekijken. Recent gespot: SLR, RR Drophead.
@Jesper zaterdagmiddag in Rijswijk
Uit het filmpje van TDI blijkt dat de auto vooral voor mensen met roze poloshirts is.
LOL @ slappehap!
@TDI: yep, alleen wij gaan er niet zo’n slecht filmpje van maken. We gaan er zelfs helemaal geen filmpje van maken, zie het als een soort get-together.
@Peej: er kunnen ongeveer 30 mensen mee, wij zullen bepalen wie dat zijn.
@Pieter: dank je, maar het staat iedereen vrij om een mening te hebben, die hebben wij ook vaak genoeg;) Maar ik ben blij dat je het kan waarderen!
Ik vind de X1 wel mooi! Iedreen lachte ook met de X6 maar heel veel zijn al op hun mening moeten terugkomen. De verkoopcijfers van de X6 draaien bovendien zeer goed. Ik twijfel er dus niet aan dat deze X1 ook gaat scoren!!! Bmw is voor mij het enige merk dat “gek” durft doen. Kijk nu bijvoorbeeld naar audi, alle modellen trekken enorm hard op elkaar. Het is hun volste recht om op veilig te spelen, maar ik hou net van BMW omdat zij durven afwijken en durven ontwikkelen. Bovendien doen zij dat naar mijn smaak schitterend en daar is deze X1 een mooi voorbeeld van!!!
Dames en heren die zich aangemeld hebben: als het goed is hebben jullie een mail van mij ontvangen met de details. Mocht dat niet zo zijn, mail ajb even dan.
En anders tot zaterdag! :)
Dank voor je mail Wouter! Ik heb er zin in :-)
Ben van de Parij :)
*edit* Van de Partij!
Yep, ben d’r bij, toevallig nog meer mensen uit Brabant…? Heb een 2-zitter dus er kan iemand meerijden.
Oh ja, goeie tip zesinlijn! Ik kom niet vanuit Brabant, maar als er mensen willen meerijden tussen Deventer -> Rijswijk, heb ik ook nog wel een drietal plekken over.
-edit: de prijzen staan van de X1 staan hier–
@all: bedankt voor jullie komst, was leuk om even wat gezichten te zien!
Bedankt autoblog! Leuk georganiseerd en leuk om ook jullie in het het echt te zien ;-)
Heej dit is dus een event! Haha!! Had ik volledig over het hoofd gezien! :mrgreen:
Ik dacht bij die tietel “NEE!”, dus ik las ook niet verder. :P
Heb weer een computer weten te confisceren….
Het was mooi, hij ziet er in het echt een stuk lager uit. En de gratis koffie, bier en thee… ofzo… was ook echt allemaal aanwezig. Aardige mensen van BMW ook. Geen kouwe kak, gewoon leuk en gezellig volk (en heerlijk down to earth, dat zie je bij de dealers wel eens anders).
Autoblog bedankt, graag tot de volgende preview!
Was inderdaad erg leuk geregeld, mogen jullie zeker vaker doen! Vond de X1 zeker een mooie neus hebben, lekker agressief. Vind het ook erg leuk dat ze weer een beetje teruggaan naar de wat rechtere neus, als de oude BMW’s. Maar ik snap toch niet helemaal waarom je een auto zou willen die er compleet uitziet als een terreinwagen, maar die geen terrein op kan… Beetje middle-of-the-road concept.
Vond het geluid van de R8 V10 trouwens wel erg tegenvallen… :-)
yep, leuk geregeld en leuke ontvangst. Het was voor mij zeker een ritje uit België waard. vond hem inderdaad wat lager dan hij op de foto’s leek, maar hij ziet er wel goed uit. Ook de koffer kunnen nameten en hij is bijna even groot als mijn Antara, iets minder breed (2cm) maar wel hoger met de hoedenplank erop (7 cm).
Hij wordt normaal volgende week besteld als mijn nieuwe leasewagen :-).
Thx Autoblog