• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Zeldzame Delta HF Integrale te koop bij domeinen

Auteur: willeme, gepost 15 juli 2021 om 11:01 – 29 Reacties

Zeldzame Delta HF Integrale

Zeldzame Delta HF Integrale voor ‘weinig’ te koop bij onze favoriet okaziepaleis!

Tweedehands auto’s kopen is altijd een hachelijke onderneming. In veel gevallen ben je toch op je zelf aangewezen. Er zijn natuurlijk de youngtimer-specialisten die een zorgvuldig opgebouwde naam hebben hoog te houden (in lijn met de iets hogere vraagprijs), maar bij veel reguliere universele garages is het toch een gok.

RDW-erkend betekent alleen maar dat ze een bedrijfsvoorraad hebben. De APK zegt niets over het onderhoud, enkel dat het geen rijdende doodskist is. En de BOVAG is een brancheorganisatie vóór de branche, niet zozeer voor de consumenten. Dus tenzij iemand zijn eigen naam heeft verbonden aan de toko, is en blijft het een gok.

Zeldzame Delta HF Integrale

Zeldzame Delta HF Integrale

Een gebruikte zeldzame Lancia Delta HF Integrale kopen is altijd een gok. Het is niet zozeer de vraag óf er iets aan mankeert, maar wát eraan mankeert. Het zijn immers relatief fragiele en exotische auto’s. Daarbij: wat verwacht je van een auto die op dezelfde dag tenaamgesteld is als de dag waarop rapper Travis Scott is geboren?

  • Zeldzame Delta HF Integrale

Jazeker, deze zeldzame Lancia Delta HF Integrale kwam op 30 april 1991 voor het eerst op de weg. Dat was enkele maanden voordat de Evoluzione op de markt kwam. Vandaar dat ‘ie niet zo enorm breed is, alhoewel ook deze Delta HF Integrale lekkere wielkast-verbreding heeft. De auto ziet er nog redelijk strak uit. Er is in de afgelopen 30 jaar niet meer dan 119.884 km mee gereden.

  • Zeldzame Delta HF Integrale

Duitsland

De auto komt uit Duitsland, maar in de meeste gevallen is dat het geval bij dit soort aparte auto’s. Zijn er nadelen aan deze zeldzame Delta Integrale bij Domeinen? Ja, nogal. Naast het feit dat het een dertig jaar oude Lancia is. De uitspraken van Lancia-liefhebbers die zeggen dat het meevalt zijn net zo betrouwbaar als de auto’s.

Zeldzame Delta HF Integrale

En er zijn meer ‘caveats’, zoals @jaapiyo het zo mooi zou omschrijven. Er is namelijk géén sleutel aanwezig en ook het kentekenbewijs ontbreekt. Ook is erg een CVO (Certificaat van overeenstemming) aanwezig en moet je ‘m zelf op Nederlands kenteken zetten. Gelukkig maakt Stellantis deze oude Italianen weer helemaal fris!

Bekijk het kavel op Domeinen!

Met dank aan Mitchell en @aircoooled voor de tip!

Ook interessant!

  • Delta Evo-e is elektrische Integrale. Eindelijk.
  • Delta Evo Martini Racing
    Delta Evo Martini Racing binnenkort nieuw te bestellen
  • Stellantis maakt meer oude Italianen weer helemaal fris
  • Koop deze kneiterdikke Brabus bij Domeinen

Nieuwste artikelen

  • Gespot – Een lekker gekke TVR op Nederlands kenteken
  • Audi RS6 met 1.100 pk is hypercar voor het hele gezin
  • Video: je auto verliezen door een dom ongeluk
  • Nieuwe wankelmotor komt uit onverwachte hoek
FacebookTweetPinLinkedIn

delta, domeinen, hf-integrale, Klassiekers, Lancia, occasion, turbo, youngtimer

Vorig bericht: « Vier speciale Huracans zijn níet voor Sergio Pérez
Volgend bericht: Twee politieauto’s in brand gestoken in Brabant »

Lees Interacties

Reacties

  1. Robert zegt

    15 juli 2021 om 11:24

    Potver, wat een mooie kar. Zal ondanks de tekortkomingen niet voor een koopje weg gaan, vermoed ik.

    Login om te reageren
  2. padoempats zegt

    15 juli 2021 om 11:33

    Vroeger gaaf, maar kan er nu totaal niet meer warm van worden, sorry.

    Login om te reageren
  3. harrie zegt

    15 juli 2021 om 11:46

    Dit is toch geen auto voor een echte petrolhead, heb je dat keihard plastic interieur wel eens gestreeld?

    Login om te reageren
    • boomhauwer zegt

      15 juli 2021 om 12:12

      @harrie: al eens mee gereden?

      Login om te reageren
    • rijnounsdoor zegt

      15 juli 2021 om 13:36

      @harrie: hahaha, want een petrolhead streelt het interieur? Dat zijn otofielen!

      Login om te reageren
      • harrie zegt

        15 juli 2021 om 16:24

        Heb je die panelgaps wel eens goed bekeken?

        Login om te reageren
    • 406_v6 zegt

      15 juli 2021 om 15:22

      @harrie: ga jij nou maar weer rustig met je e-bike naar huis, thee drinken bij mams, dan kwijlen de petrolheads wel ff verder.

      Login om te reageren
    • mpgc zegt

      15 juli 2021 om 18:49

      @harrie: veel echter komen ze niet

      Login om te reageren
  4. rollingstoned zegt

    15 juli 2021 om 11:56

    Beetje jammer van die Ferrari logo’s op de wielnaven.,,

    Login om te reageren
    • kniesoor zegt

      15 juli 2021 om 12:00

      Kom kom, een beetje ambitie kan geen kwaad !

      Login om te reageren
  5. S zegt

    15 juli 2021 om 12:08

    Het word pas zeldzaam als het een EVO II was geweest.

    Login om te reageren
  6. azuli zegt

    15 juli 2021 om 12:09

    Ziet eruit als een mooi project. Altijd al een brute auto gevonden. Lekker rauw en snel. Weet je deze in perfecte originele staat te brengen dan heb je een mooie collector item te pakken. Het verhaal achter deze Lancia is mooie (auto)geschiedenis.

    Login om te reageren
  7. cossiekiller zegt

    15 juli 2021 om 12:16

    Elke hot hatch van een paar jaar oud is op alle vlakken beter dan dit.

    Enkel over de schoonheid valt te twisten, maar buiten een EVO in een mooi kleurtje is een Delta ook maar een blokkendoos op wielen…
    Mooi dat er liefhebbers blijven om al hun centen erin te steken zodat we er nog van kunnen genieten, maar mij niet gezien.

    Login om te reageren
    • rogerzz zegt

      15 juli 2021 om 12:35

      Een E30 m3 is ook een traag hok met weinig stuurgevoel vergeleken met een F/G80. Technologie staat niet stil. James May klaagde ook over zijn Ferrari 308, dat een Golf GTI’tje sneller is.. Daar koop je hem niet voor, en het dashboard knuffelen lukt ook niet.

      Wel een mooi ding. Maar hoe ga je dit op kenteken zetten? Steek er 5k in, zet hem in je schuur en de waarde gaat wel omhoog hoor.

      Login om te reageren
    • pomoek zegt

      15 juli 2021 om 13:01

      @cossiekiller: Dat vraag ik me af. Ik heb nooit het genoegen gehad om er in te rijden maar die enkele keer dat ik er een op snelheid een klaverblad zie nemen valt me op hoe ongelofelijk strak de wegligging was. Dat gezegd hebbende: Zo zag het er uit van buiten ;-).

      Login om te reageren
  8. raoufff zegt

    15 juli 2021 om 12:33

    Gewoon starten met een schroevendraaier en lekker gaan raggen met dit ding!!

    Login om te reageren
  9. bpc zegt

    15 juli 2021 om 12:42

    Ik heb een integrale en mechanisch is er zelden iets mis mee, electronica durft echter wel eens raar te doen, zo bleven de pinkers ooit schijnen zonder te knipperen, het vervelende was dat ze ook bleven branden als de auto was afgesloten was . Maar het is een geweldige auto om mee te rijden

    Login om te reageren
    • mout zegt

      15 juli 2021 om 14:07

      “De uitspraken van Lancia-liefhebbers die zeggen dat het meevalt zijn net zo betrouwbaar als de auto’s.”
      ;-)
      Maar: Eens hoor. Het is techniek van een goed verkochte C-segmenter. Bovendien maakt de rally-verbouwing hem eerder robuuster dan fragieler.

      Login om te reageren
  10. MarcoM zegt

    15 juli 2021 om 14:10

    Blijft gewoon zeldzaam en mooi, het risico best wel waard om te kopen.

    Login om te reageren
  11. fulvia1967 zegt

    15 juli 2021 om 17:32

    Met de 200pk van de Integrale reed je in de jaren ‘90 iedereen naar huis op een bochtig parcours. Geen BMW of Porsche die konden volgen. De niet gekataliseerde versie is vandaag nog steeds erg snel. Alleen het verbruik…

    Login om te reageren
  12. RogierS zegt

    15 juli 2021 om 17:32

    Dit is een HF Integrale 16V, verschilt tov de 8V door de ‘bulge’ op de motorkap en is de voorloper vd evo versies. Ik heb zelf een Integrale 8V uit ’89, fantastische machine om te rijden en qua betrouwbaarheid onderschrijf ik niet dat het alleen maar ellende is. Feit is wel dat het een 30 jaar oud Italiaanse schone is, en die moet je voldoende aandacht geven en daar hoort onderhoud bij (blijft techniek he).
    Dit is echt old skool rijden, tot 3500 toeren een mooi turbo gat, en daarboven gaat hij blazen en krijg je de bekende serieuze duw in je rug inclu sissen en blazen, heerlijk! Ga je met al die nieuwerwetse gebakjes nooit meer krijgen (en ja ik weet waar ik het over heb, ben oprechte petrolhead, rijdt nog 996 4S erbij en voor woon/werk een Tesla M3 dus kan het vergelijk uitstekend maken. En ja EV en dit kan uitstekend naast elkaar bestaan :-) )

    Login om te reageren
  13. Cuprafan123 zegt

    15 juli 2021 om 18:14

    @willeme luister jij Travis Scott?

    Login om te reageren
    • willeme zegt

      15 juli 2021 om 20:01

      @Cuprafan123: Niet echt. Zijn laatste album was op zich niet verkeerd. Ben zelf meer een fan van MF Doom ;-)

      Login om te reageren
      • Cuprafan123 zegt

        15 juli 2021 om 20:30

        Nooit van gehoord. Ik luister zelf veel Franse rap en met name van die rappers die goed zijn in het rijmen in de autotune. Het liefst ook onbekend want die maken nog muziek voor hun lol en niet om de platenbaas te pleasen. Vooral de periode 2009-2016 vind ik erg goed.

        Login om te reageren
  14. mark383 zegt

    15 juli 2021 om 20:49

    Iemand enig idee waar deze auto vandaan komt?

    Login om te reageren
    • tmenges zegt

      15 juli 2021 om 21:56

      @mark383: Italië

      Login om te reageren
  15. vaakbenjetebang zegt

    15 juli 2021 om 21:20

    Verkoop bij inschriving, dat vind ik altijd naar. Heb het wel eens geprobeerd bij Domeinen maar nooit gewonnen. De pest is dat je eigenlijk in één keer een bedrag moet prikken dat hoog genoeg is om te winnen en het gegund te krijgen, maar laag genoeg dat het nog interessant is. Heel lastig.

    Dat gezegd hebbende: zonder papieren en CVO is dit wel lastige handel. Althans, ik weet niet of een CVO bij dit bouwjaar boeiend is (voor Nederland geloof ik niet tot en met 1996), maar het kan wel lastig zijn anders. Eigenlijk alleen bruikbaar op het circuit of voor de onderdelen of je moet zin hebben in een berg papierwerk.

    Login om te reageren
    • geelbarrel zegt

      16 juli 2021 om 16:39

      @vaakbenjetebang: CVO is alleen bij Europese Typegoedkeuring vanaf 1997, daarvoor nationaal (makkelijker)

      Login om te reageren
      • vaakbenjetebang zegt

        16 juli 2021 om 19:13

        @geelbarrel: Ja, zoiets stond me wel bij maar was te lui om het op te zoeken. Heb ergens in de vroege jaren 2000 nog eens bij de RDW staan steggelen over een CVO bij het importeren van een auto uit 1990. De ambtenaar van dienst stond er op dat ik dat zou aanleveren, ik bleef erbij dat dat niet kon. Vermoeiend was dat.

        Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North