Ok, niet helemaal auto-gerelateerd, maar dit is wellicht een aardig alternatief voor stadsvervoer. Zeker nu bekend is geworden dat we de komende maanden nog meer gaan filerijden, terwijl de Nederlanders er in 2006 reeds 44 miljoen uur file op hadden zitten… Heel het land “rijdt” in de eerste versnelling over de snelweg en het kabinet maar zeiken over CO2 uitstoot. Anyway, de Segway is geflopt in Nederland dus misschien zijn gemotoriseerde skateboards een optie?
Het idee van een gemotoriseerd skateboard is niet nieuw, maar wel in deze vorm. Het design komt van Tal Ofir en hij heeft een centraal geplaatst wiel gebruikt in plaats van 2×2 wieltjes. Om te zorgen dat je blijft staan maakt de Islide gebruik van een “computerized weight balance unit“, vergelijkbaar met de Segway (via engadget).
Zal hoogstwss ook floppen, jammer maar helaas
Kostprijs?
De Segway is niet geflopt, hij is door het ministerie van verkeer verboden. Da’s heel wat anders.
@dekster: het is een prototype maar volgens mij gaat ie wel in productie…
@little: ok, verboden en toen geflopt
Maar is de Segway sowieso niet geflopt (wereldwijd)? Er was toen enorm veel media-aandacht voor en de makers dachten dat het ding ons leven ging veranderen. Dat hebben ze niet echt kunnen waarmaken volgens mij.
Dit word ook verboden hoor. We zijn inmiddels toch op de hoogte van de regels in nederland. Je hebt al een rijbewijs nodig om op zo’n gemotoriseerde fiets te rijden.
segway geflopt….. waar hebben jullie je info vandaan???
en dit zal ook wel verboden worden .. veelste leuk o,nee leeeeeevensgevaarlijk natuurlijk.
ik wil wel eens een filmpje zien van dit ding in werking
Lijkt vast leuk, een zakenman die keihard op z’n bek gaat met zo’n ding
@lincoln: waar heb jij je info vandaan???
Je ziet nooit segways in het straatbeeld dus flop want je verkoopt er dus geen omdat het verboden is
Niet lachen maar de Segway is meen ik verboden omdat er geen klassieke rem op zit. Remmen doe je door wat naar achteren te leunen en de wet dekt zo’n nieuwe techniek niet. Grote kans dat dit skateboard om een zelfde reden verboden wordt, alhoewel minister van verkeer Camiel Eurlings maanden geleden beloofde te zullen proberen de Segway weer op de weg toe te laten.
Hoe bepaal je snelheid? Of is er maar een snelheid?
Filmpje van een soort gelijk board:
En dus moet je je balans zien te houden………weet je wel hoe moe je daar van wordt?!
ik ben een redelijk goede skater maar geef mij maar een gewoon skateboard hier kun je hooguit een shove-it bij. en een gwonn skateboard gaat sneller denk ik
Ollie kickflip to fakie, vergeet het maar.
Het is wel wat voor Japanners.
Segway geflopt … Dat komt vooral door de prijs.. Een jaar geleden dacht ik
er ff 1 te scoren maar die dingen kosten toen rond de 4 a 5000 euri, ja dat vind ik zelfs te gortig voor een geintje.
@dekster .. ik had ook mijn bedenkingen .. maar na het zien van je clips weet ik zeker .. segway = fun.
Zullen we die Segway dan toch maar toestaan?
http://www.telegraaf.nl/binnenland/74068931/Eurlings_wil_Segway_toelaten_op_de_weg.html?p=1,1
Q. What’s brown and half eaten? – A. The Queen Mothers Easter egg.
This company (HL Direct Marketing) is a known scammer selling products which do not work. Just keep an eye out for their marketing campaigns. I’ll be hosting and posting their new scams when they do new releases.
No offense to anyone on here, but it is funny how new users like myself trust everything that they read hear. Just because youve been a member longer than me does not mean that you are smarter. Please heed all advice before taking
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Sta je in de file. Je zit rustig je tijd uit. Schuift een dikke SUV ...
Geen sneeuwschuiver, maar een fileschuiver. Weer eens wat anders.
Zo pakken we zondagsrijders aan.
Vaughn Gittin Jr. en Rob Dyrdek leven zich uit met een Mustang op een skate...
Daar krijg je file van...
Beetje twijfelachtige reclame, maar het geluid is wel lekker.
Vlakbij het Kremlin opgenomen... van twee kanten gaat men met zn allen invo...
Doe je over het spoor, de trambaan en de stoep natuurlijk!
Voor het nageslacht. Toen in het voorjaar van 2008 in Nederland 3cm sneeuw ...
En Tony Hawk mag 'm binnenkort gaan bedwingen
Nu de sneeuwval boven Nederland toeneemt kruipen we langzaam richting een filerecord van iconi...
Nederland heeft Koning Winter dit jaar erg lang buiten de deur weten te houden, maar nu, op de va...
En uiteraard heeft het kabinet dat niet bedacht om mensen meer te laten betalen, ze hebben dit be...
Ja, ik weet het, we roepen het al jaren, maar in Nederland procedureland gaat de besluitvorming nou...
Aan veel drukke trajecten mag dan nog volop gesleuteld worden qua snelwegverbreding, wat de no...
Dikke vuurbal vlakbij Bunnik, op de A12 richting Arnhem. Texaco in de hens, dan weet je het wel. ...
Niet raar opkijken als de vrachtwagencombinatie die voor je rijdt tussen 11:00 en 12:00 uur ev...
Sliep uit, Rijkswaterstaat. Met je gezeur over dat we steeds meer rode kruizen op matrixborden ...
Heeft minister Schultz net toch weer even 1 miljard euro extra aan filebestrijdingsmiddelen afgep...
Goedemorgen. Hoewel deze week met alle rottige mist waarschijnlijk geen positieve bijdrage zal le...
Als tijdens de spits de wegen vol staan rijden trams en treinen meestal nog wel. Waar rij je dus ...
Lekker met zijn allen op maandagochtend volgas de erwtensoep in. Dichte mist teistert het land to...
Ja, we weten dat het beroemde boscircuit het financieel gezien ietwat moeilijk heeft, maar dat...
Logisch toch, ze nemen minder plek in. Noem het een open deuren-onderzoek, maar in Belgi&eu...
Is die matige non-zomer toch nog ergens goed voor geweest. Normaalgesproken staan de toegangswege...
Dat was even een knap staaltje burgerlijke ongehoorzaamheid gisteren op de Duitse snelweg. E&e...
Keer op keer een moeilijke beslissing: tussen het hopeloos zenuwachtige gepeupel links aansluiten...
In 2008 introduceerde Google Maps live verkeersinformatie. Dit was aanvankelijk alleen beschikb...
Hulde voor mokkel minister Schultz van Haegen! Ze heeft namelijk in al haar wijsheid besloten om...
"Alleen in Amsterdam?" vraagt de filmer zich terecht af. Op klaarlichte dag spotte hij ...
TomTom verzamelt via zijn routehulpapparaatjes allerlei informatie van onder andere waar automo...
Je herkent het verschijnsel vast wel. Uit het niets sta je ineens in een file en op een gegeven...