Lexus GS Hybride zwaar gepimpt door Job Design

Gepost op 26-10-2008 om 21:29 door Dennis in Lexus, Tuning | 55 Reacties »

Lexus GS Hybrid Job Design
Hier ga ik niets over zeggen, want dit is puur een kwestie van zwijgzaam toekijken en je verbazen terwijl je met je hoofd schudt en je achter je oor krabbelt.

Nou vooruit dan maar, een klein beetje info kan geen kwaad. Job Design is de Japanse tuner die deze Lexus GS Hybride cosmetisch om zeep heeft geholpen. Dat ze hier heer en meester in zijn, hebben zal al een keer aangetoond met de Lexus LS600h die een vergelijkbare behandeling kreeg en ook een Mercedes CLS werd eerder niet gespaard.

Het moge duidelijk zijn dat Job Design met deze ingreep weer zwaar over the top is gegaan. Maar wie weet, smaak is heel persoonlijk en de diversiteit van ons publiek kent geen grenzen, dus wellicht zijn er mensen te vinden die deze lading tupperware wel kunnen waarderen. Ik zou het zelf alleen niet hardop zeggen.

Lexus GS Hybrid Job Design

Job_Design_Hybrid_Neo_Lexus_GS_MC_350_460_01.jpg Job_Design_Hybrid_Neo_Lexus_GS_MC_350_460_02.JPG Job_Design_Hybrid_Neo_Lexus_GS_MC_350_460_03.JPG Job_Design_Hybrid_Neo_Lexus_GS_MC_350_460_04.JPG
Job_Design_Hybrid_Neo_Lexus_GS_MC_350_460_05.JPG Job_Design_Hybrid_Neo_Lexus_GS_MC_350_460_06.JPG Job_Design_Hybrid_Neo_Lexus_GS_MC_350_460_07.JPG Job_Design_Hybrid_Neo_Lexus_GS_MC_350_460_08.JPG

55 REACTIES

uhhhh….. speedbumb grinding!!!!!

euh.. nee doe maar niet

pimps en rapperts gaan hybrid tegenwoordig????

HA-HA-HA

Ligt (…) goed op de weg denk ik…

jammer van die vieze vijfspaaks…

Dat die accu’s zwaar zijn, is te merken O.o

Mooi !
Doet me denken aan een oude 5 die ik op mijn vakantie tegen kwam.

Net zo smaakvol als deze Lexus vind je niet !

Ik vind het wel dik, Japanse Tuning FTW !

In ieder geval beter dan veel van die trieste mercedessen die er voorbij komen af en toe.

Job design is cool ;)

Hebben ze toch weer mooi een setje dempers en veren bespaard!!

kwam deze niet al eens voorbij?

-edit: nee, hij lijkt erg op de LS600h die in het artikel genoemd wordt-

wel een leuk bakkie :P mag wel iets omhoog

dit gaat te ver man

waar zit het nog-geen-18-jaar en petjespubliek hier ?

Vip style tuning kan ik wel waarderen…maar waarom die wielen een camber hebben waar een wiskundige hoofdpijn van zou krijgen is me een raadsel

Wat een belachelijk vaag camber op die velgen! de koets moet iets omhoog, de velgen moeten ff worden uitgelijnd en dan wil ik m wel hebben want opzich is deze bak big pimpin’

niet 18
geen petje

maar ik vind em wel enorm gaaf!

Man, that thing is pimpin’. En een niet te vergeten “Aight” er achter aan!.

als je hem een centimeter of 5 verhoogt is het best netjes hoor ik vindt die achterkant in ieder geval zeker wel een vooruitgang

Wow, nekschot graag.

die is uitgerust met ”air-ride”.
wel toffe auto

Hij staat een beetje laag en die velgen zijn mwoah, maar voor de rest best oke.

Lekker!

Die velgen passen niet meer om de auto heen! ;)

Goh, het is toch nog doenbaar. Ik bedoel, veel aanvaardbaarder dan bvb. een Asma :)

@rubenvdk
ooit gehoord van airride?

@AMG Powerrr

Er is niks pimpin aan de GS, het is VIP style.

draaicirkel? hahaha

Inruilen die E-klassen en 5-reeksen. Iedereen aan de GS….

Het leuke is dat je bij deze auto vooral de extreme verlaging weg moet denken. Andere velgen helpen ook wel, hoewel deze op zich niet lelijk zijn.
Dan hou je spontaan een veel subtielere tuning over.
Mooi is de auto niet, maar de basis is dan ook lelijk.

Extreme verlaging is juist gaaf.

niet bij de heuvels in mijn straat
doet zelfs pijn met een hummer h2 met 50 km/u

job design had zich beter kunnen beperken tot het eten van sushi. als ik zo de foto’s zie van deze creatie, dan ben ik toch bang dat ze een overdosis bratwurst naar binnen hebben geslagen. oftewel, neem een willekeurige automobiel, zet er een setje vulgaire velgen onder, verlagen die hap, zorg er verder voor dat ie er lomp en ‘dik’ uitziet und fertig ist Klaus (klaar is kees). bah bah bah BAH!

Juist mooi dat de overgrote deel van Nederland hier niet van houd, VIP-style alltheway!

De rest van de saaie nederlanders blijven maar in die saaie lease bakkies rijden of ze blijven maar dromen van die ‘oh-zo-snelle’ poorsche die gepwnd word door een GT-R

dat is nou echt strak vind hem zeker stoer wou dat ik hem voor me duur had staan alleen het is een hybride:(

@ MX-5 owner: Met je eerste punt ben ik het zeker eens! (de rest zeker niet!:P)

LOL @ jdm

wat hoger zetten en dan zo’n 5-10cm van die bumpers wegdoen en dan is-ie wel oke … :)

wat jullie allemaal vergeten is dat het waarschijnlijk om airride gaat hea. verder opzich wel strak en een stuk beter dan die csl. andere velgjes helpen ook wel, is wat te sportief voor executive/ vip style.

Ik vind dit helemaal niet verkeerd eigenlijk.
de tuning op zich is wel lekker subtiel en iedereen die een beetje geinteresseerd is in zoiets ziet gelijk dat dit een kwestie airride is en dat staat (meestal) gelijk aan een diepe lading respect op wat voor auto het ook gemonteerd is.
En de velgen, die passen opzich wel mooi bij de chromen stukken in de voor en achterbumper en natuurlijk bij het zwart van de rest van de auto.

The_Don_Cartagena [ reply ]
27 October 2008 om 10:20

menis vette bak , kzou em direct willen .

als het geen hybride was

Zo, da’s best laag…
En lelijk

Das toch mooi, hoe lager hoe beter.

Mijn oude volvo zakt binnenkort ook een aantal cm. ;)

Air ride is master _O_

Wow, Tomrs6, nice ride!

laat ik het dan maar zeggen ook hard op , helemaal top deze bak .

cool mag zo voor men deur staan met veel plezier

Sorry, maar ik haat auto’s die niet normaal over een speedbump gaan. Dan ben je in het dagelijks leven langzamer dan andere auto’s en dat kan niet.

@ DRU:
ooit gehoord van airride?
zoals deze auto op de foto staat kan hij geeneens rijden, waarschijnlijk liggen de banden gewoon tegen de wielkasten aan en kan het stuur geen graden draaien. Daarom kan hij hem ook oppompen waardoor hij net zo hoog (en soms nog wel hoger) op zijn wielen komt te staan dan een normale auto. Dus hij kan net zo hard over de drempel als elke andere auto.

Zwaar vette wagen, beetje jammer dat je er niet mee over een drempel kan..

Richard Brunsveld [ reply ]
27 October 2008 om 15:29

/Fail :’)

En het was al niet zo best… welke idioot gaat dat ding nou tunen? Je moet minimaal 75 zijn om zo’n auto te mogen rijden, niet bepaald de doelgroep voor de gemiddelde tuner. Misschien zijn er nog milieubewuste, van elke vorm van smaak gespeende russische rijken van 75 en ouder…

ZwerverRoodbaard [ reply ]
27 October 2008 om 19:02

Ja zo zwaar dat die door de vering is gezakt :(

VIP of Bippu style=) zeker vet en een ding is de air ride dat er ook aanwezig is

grootste pluspunten je rijd een dikke bak voor cheap money :D

@ TomRS6

Ben wel benieuwd hoe jij die volvo gaat verlagen. Zijn er standaard setjes/schroefsets voor te koop of wordt het allemaal custom airride?

echt zo’n need for speed-wagen, in het echt nee bedankt, op me ps 3 graag zelfs! xD

hybrides zijn gay

Geef een reactie:

Login of meld je aan om je eigen afbeelding en profiel te gebruiken!


Je kunt eenvoudige tags (<b>, <i> en <img src="image-url" width="450">) en smilies gebruiken,
URL's (incl http) worden automatisch gelinkt. Lees ook even onze huisregels.