
Zoals voorspeld heeft BMW alleen maar groene witte auto’s meegenomen naar de 2009 editie van de AutoRAI. Waarom? Wit is natuurlijk zo mooi maagdelijk en dat onderstreept het groene, schone, blije karakter.
Alleen een beetje jammer dat wit hip was in 2006 en inmiddels lekker op zijn retour is. Over 2 jaar een hele stand met mat zwarte BMW’s?
Gallery: BMW @ AutoRAI 2009 |
|||
PS: Die getallen op de zijkant staan niet voor de hoeveelheid pk’s, maar voor de gemiddelde CO2-uitstoot. Boring!
-edit: check!-
Wit staat trouwens vooral leuk op de M3, maar om alles nou wit te doen?!
Niet echt spannend nee, en de babe is dan ook nog eens een dude :s
Hoe saai wil je het maken?
Of willen ze het imago van ‘freude am fahren’ niet meer nastreven en zorgen dat alle treehuggers in BMW’s gaan rijden?
Vind het wel strak hoor, alles één kleur. Wit is niet echt op z´n retour, het is meer dat het juist ingeburgerd raakt
Dit is nu zo’n bedrijf dat sterker de crisis uit zal komen dan ze erin gingen. Ook een geweldige boost voor hun imago.
RESPECT. Van een Alfist
Is wel strak… De echte modekleur is het niet meer! Maar betekend niet dat het meteen niet mooi meer is! vind het nog steeds een mooie kleur op veel auto’s!
Wel erg jammer dat ze zo op groen zijn! alle merken bijna tegenwoordig…
kon er in Genéve nog mooi omheen! Wordt hier lastig…
En ik MOET toch echt op de BMW stand zijn geweest op de RAI.
Dat mijn ‘aanstaande’ 7-serie nu 235 gram uitstoot zou me nou niet over de streep trekken om er een te gaan kopen!
Een witte 3 coupé kan er nog mee door om dat het een mooie lijn is.
Maar de rest van het BMW gamma ziet er in het wit verschrikkelijk uit.
De 1 en 3 serie zijn samen met de compact van vroeger de lelijkste auto’s die BMW ooit op de markt bracht.
Booooooooring
@ autoblogger
Jouw bijdrage daarentegen…
Wit staat de M3 echt geweldig vind ik .
“Het groenste jongetje van de klas”
Ja man, als ik een bmw 6-serie koop wil ik natuurlijk weten hoeveel ie uitstoot..
..niet dus
zo groen vind ik de 200 gram per km modelen niet echt.
Wat is die A5 toch een schaamteloze rip-off van de 3-serie Coupé. Dat silhouet is echt 100% gelijk. Of delen ze de windtunnel
Form follows function, een ijzersterk design principe
correctie ze zijn allemaal wit
Hmmmm….. Ziet er leuk uit deze stand….
Zal me vanavond kostelijk vermaken op de Rai….
BMW is slim door de CO2 uitstoot van ALLE modellen weer te geven. Niet alleen van modellen met een lage, maar ook met een hoge(re) uitstoot. Komt betrouwbaar en eerlijk over. Beter dan al die achterbakse advertising van andere merken.
TOP BMW!
Dus de paar merken die wel op komen dagen gaan zeiken over het milieu, nee, de AutoRAI is niet meer wat het ooit was. Ik bedank dit jaar maar.
@ Laurens
My thoughts exactly! En de stand ziet er maar saai uit van BMW. Wel ‘opvallend’ dat de uitstoot van de X5/X3 zo weinig verschilt. Ben benieuwd wat de 6 cilinder diesels gaan presteren als de stop&go techniek daarvoor beschikbaar wordt.
Meerdere reacties: “Witte M3″
Waar zien jullie een M3?
Waarschijnlijk doelen jullie op de 3-coupé met het M-Sportpakket.
Gezien aan de eindpijp is dat maar een lullige 320.
HAHAHA dit meen je niet!! Zeker een 1 april grap dit?? Als dat niet zo is vind ik dat echt triest, BMW snapt er weer helemaal niks van. Je moet juiste snelle luxe modellen tentoonstellen, geen groene schrale rotzooi! Zet er een mooie (witte) M3 neer en kijk is wat een publiek dat trekt! En wat full-option 330d’s en een mooie 7-serie maar niet deze hippie mobielen aub. (Natuurlijk weet ik ook wel dat er heus wel echte BMW’s staan..
)
alleen boerenkool is groen bmw niet je wordt belazerd bij die badgasten!
@tommy:
BMW heeft een M3, 7serie, x6, nieuwe Z4 en heel veel ander mooi spul staan.
Daarnaast: al die groene modellen: die zijn ook bommetje vol uitgerust. Kom kijken voordat je oordeelt!
@ RoT: die 3coupe is inderdaad slechts een 320d, maar wel een hele mooie. De M3 staat niet op de foto’s, maar is wel aanwezig!
Ze staan inderdaad helemaal uitgedost op de rai, met alle opties. Daarnaast houden ze het op de luxury en cabrio hal op de groene toer (nog altijd de lekkere diesels hoor, alleen met een sticker van co2 uitstoot) en in de sport hal met een lekkere witte M3 en de nieuwe Z4 (welke overigens erg mooi is in het echt!). Ik vond BMW erg mooi aanwezig persoonlijk.
Ach, je kan ook zeggen dat des te eerder zo’n autoboer instapt in de heel groen-hetze, des te meer ze leren om ons in de groene toekomst nog steeds freude am fahren te bezorgen. Ze lijken het aardig serieus te nemen en doen weldegelijk meer dan mee liften op de groene golf.
Ik juich ze alleen maar toe. Yay BMW!
Maar ‘t blijven sjonniebakken.
allemaal leuk en aardig dat slechte commentaar hier over BMW. Het is anders wel zo dat BMW niet te laf is om slechts 1 mileuvriendelijke auto op de markt te brengen, maar alle auto’s standaard uit te rusten met EfficientDynamics. Hierdoor worden alle auto’s een stuk zuiniger zonder het rijplezier te bederven. Dit is iets waar merken als AUDI en MERCEDES een puntje aan kunnen zuigen, zij hebben alleen de E, Ecomotive en aardgas modellen waar het rijplezier verreweg van fijn is.
Mensen die het hier niet mee eens zijn nodig ik graag uit voor een proefrit met een BMW, kom rustig even langs op een van de stands.
Hey SIM geen smaak schijnt ook smaak te zijn maar je zal het wel niet kunnen betalen om een 1 of 3-serie te kunnen kopen…. Zielig hoor!!! Dan vind ik de RR Phantom ook lelijk kan ik ook nog niet betalen… HA HA lozer(SIM)…
”RoT____: Gezien aan de eindpijp is dat maar een lullige 320”
Ha Ha slechts een 320d, ik weet wel zeker dat die lullige 320d sneller is dan het gemiddelde op de NL’se wegen…. (250km/h –> ha ha) Dus erg lullig he!!! Niet dus!!!
Eerst verdiepen dan oordelen….
HAHAHAHAHAHAHAH
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Yep, alleen maar witte Beemers! Welke modellen zie jij allemaal staan?
Wouter "doet" de BMW M3 (E92)
@0.18 sec:Nigel de Jong, voetballend bij Manchester City in Engeland rijdt ...
Het dak open heeft een levensgroot voordeel: het geluid van de V10 komt dan...
Een iets dikkere, maar misschien niet zo smaakvolle BMW 740i.
...
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
This week, we bring you a special treat: Miss Lyla Dee. Lyla is a spunky co...
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Omdat een rode veel leuker is dan een paarse! De typeaanduiding is BMW X6 L...
BMW X5 3.0si AUT High Executive M-pakket.
Koop nu voor slechts 53.900,00
BMW 5-SERIE 523i Executive Sedan Automaat.
Koop nu voor slechts 53.895,00
BMW 5-serie 535.
Koop nu voor slechts 53.890,00
BMW 5-SERIE 523i Sedan Automaat.
Koop nu voor slechts 53.880,00
BMW doet lekker retro en neemt alleen maar witte auto's mee naar de komende AutoRAI. Alleen een b...
Buiten is het frickin' cold, dus elk verstandig mens blijft binnen. In Friesland echter niet, daa...
De BMW X6M wordt door velen niet als de meest subtiele auto gezien. Mansory wordt door velen niet...
De verkoper noemt dit ding: "BMW 325i Special Tuning". Ik zou het eerst omschrijven als...
Het is geen geheim dat BMW dit jaar haar terugkeer zal maken in het DTM (Deutsche Tourenwagen-Mas...
Vossen Wheels heeft stiekem met zijn matties op het schoolplein een jointje gerookt. De BMW 5 ser...
Het kon ook niet lang uitblijven. Na het M-Sport-pakket, waar BMW mondjesmaat foto's van vrijgaf,...
Ik hoop dat de wegen daar een beetje effen zijn. Het is misschien niet zo zeer de auto, maar ...
Men neme: 1 Beiers pk-pakhuis met 560 paarden, 680 Nm en achterwielaandrijving. Zet deze op een l...
Interpreteer de titel zoals je wilt, feit is dat dit alweer nummertje 38 is in ons BMW X6-tuninga...
Maar wat is het? Een ultra-potent dieselblok met 6 turbo's? Een X6 met fluxcondensator die tijdre...
Turbo's zijn niet direct bevorderlijk voor het geluid. De BMW 1M komt er aardig mee weg maar met ...
540 pk en 750 Nm (wat alleen turbo's kunnen leveren) op de achterwielen, verpakt in een heel aard...
Terwijl bepaalde media momenteel even stokoud nieuws oplepelen (off day?) brengen wij jullie gewo...
BMW-fanboys die dit jaar zoet zijn geweest worden in Essen getrakteerd op wat nieuws van AC Schni...
Eigenlijk bieden bovenstaande twee auto's het perfecte vergelijkingsmateriaal: ze hebben dezelfde...
De tuningcreaties van de BMW 1M Coupe volgen elkaar nu in rap tempo op. Vorige week een oranje AC...
Ja, ik wil ook een zwarte streep over mijn auto. De zwart-witte kleurstelling op de BMW 1 Per...
Altijd al gevonden dat je BMW M3 een gebrek aan spoilers en stickers had? Je hebt mensen die ...
Een complete bodykit op een gewone BMW 120d. Zo sportief zijn dieseltjes tegenwoordig dus. Sta...
Doods, bleek en onnatuurlijk. Enig gevoel van ongemak kan ik niet ontkennen bij het aanzicht van ...
Meer en meer duiken er foto's op van allerhande kapotte BMW 1M's. Serieus, is het een plaag? ...
Tsja, dat krijg je er nou van als een jongeman van 25 een proefritje gaat maken op vochtig wegdek...
Champagne voor de passagiers, that's how they roll at Lumma! Nieuwe ronde, nieuwe kansen! Lumm...
Deze aparte combo werd gespot door @carspotserik in Zandvoort en zette mij een beetje aan het den...