
Onze vrienden van het Duitse Carlsson hebben de nieuwe Mercedes E500 Coupe aangepakt, met als resultaat een vermogen van 435 pk en 600 Nm koppel. Standaard heeft deze auto 388 pk en 530 Nm koppel. Helaas zijn er nog geen officiële afbeeldingen, maar een nette photoshop schijnt tegenwoordig ook te voldoen.
Carlsson heeft een speciaal pakketje voor de 2010 Mercedes E500 Coupe en noemt het de CK50. De accessoires bestaan uit een stainless steel sportuitlaat (11 pk extra), een sportieve air filter(?), 20-inch lichtmetaal (check) en een verlagingssetje (30 mm). Tevens zien we aan de buitenkant een bodykit met voorspoiler en een carbon spoilerlip aan de achterkant. Van binnen krijgt de E500 Coupe een leren/suede versnellingspook plus stuur, aluminium pedalen en vloermatten met Carlsson logo.
Gallery: Carlsson CK50 | |||
Waarom hebben fotograven zoveel moeite met een auto goed op de foto te krijgen? Beseffen ze niet dat ze met dit soort fotos een auto alleen lelijker maken?
Hmm, meer pk’s dan een ferrari 360 modena, in het nog-niet-eens-topmodel. Niet slecht.
Ik vind het hem erg mooi, alleen lijken de velgen uit te steken.
Mooie auto. Lijkt van de zijkant op een Prius (komt natuurlijk door de windtunnel).
388 + 11 is nog steeds 399 en geen 435 PK. Een luchtfilter geeft ook geen extra 36 PK. Dus wat hebben ze nog verandert? Nokkenassen? Lichtmetaal voor zuigers, kleppen en krukas?
Mooi karretje maar liever de M3.
Die velgen zien er toch niet uit joh, lijken net DOTZ velgen.. van die geel met zwarte. Iemand kent ze vast wel haha. Vind het carlsson logo ook altijd jammer..
Ik vind die twee losse koplampen op die Mercedes auto’s echt lelijk..
Die coupé kan ik heel erg smaken…
nou zeg
weer een verpeste mercedes,
snapt er dan niemand dat het imago van een mercedes hier ook een beetje mee omlaag wordt gehaalt
zo ongeveer elek auto van hun wordt verbouwd
zijn de productie versies dus slecht of gewoon waardeloos?
* photoshop
Beest, in het echt zal die nog mooier zijn!
Vet hoor maar carlsson moet toch es leren van die ster af te blijven…ik begin die e-klasse trouwens steeds mooier te vinden kan niet wachten tot de cabrio officieel uitkomt
Andere velgen en blijf van die ster af!! De bumperts zijn wel mooi
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Lekker hoor
Filmpje van de nieuwe e-klasse coupe, rijdend door een mooi landschap... me...
In het zonnige Antwerpen
Toen ik hem zag dacht ik van wat is dat? En toen keek in de auto en ja zag ...
Vriendje van mijn broertje mocht er in meerijden. Helaas maar 2 foto's van ...
Autoblog proeft een overtreffende trap van de C63 AMG.
Het allerbelangrijkste aan een coupé, en dus ook aan deze E-klasse, ...
Kazachstaanse pimp (wannabe) doet een conversie van een Mercedes-Benz E-kla...
Nieuwe carrera en een m5 en een rs4, helaas kon ik niet dichterbij komen ma...
Mercedes-Benz E 250 CDI Aut5 Avantgarde Comfort Bl.
Koop nu voor slechts 57.950,00
MERCEDES-BENZ E-KLASSE E 220 CDI BlueEFFICIENCY Limousi.
Koop nu voor slechts 57.750,00
MERCEDES-BENZ E-KLASSE 220 CDI AVANTGARDE.
Koop nu voor slechts 57.500,00
v/ de pr. van mercedes e 2009 w212 een appartement in turkij.
Koop nu voor slechts 57.000,00
MERCEDES-BENZ E-KLASSE E 220 CDI BlueEFFICIENCY Limousi.
Koop nu voor slechts 56.950,00
Carlsson heeft wat nieuw lichtmetaal beschikbaar voor de E-klasse Coupe. Inmidels zie ik de E...
Weten we het nog? Een E-Klasse Coupe met 800 pk, 1.420 Nm (gelimiteerd op 1.100 Nm), 370+ km/u, 0...
Als Mercedes geen E63 AMG Coupe bouwt, dan bouwen wij toch lekker een E V12 Coupe moeten ze bij B...
En als ze klaar zijn met die ooit zo lekkere E-klasse dan heet hij opeens VÄTH V50S. Je krij...
Vroeger deed deze auto dienst als Mercedes E-klasse. Nu slijt hij zijn dagen als RR Phantom Wanna...
Omdat 525 pk natuurlijk een beetje weinig is heeft Carlsson het vermogen van de E63 AMG opgepompt...
We beloofden jullie vorige week meer informatie over de Carlsson E-klasse. Inmiddels is de auto i...
Ja hoor, de orgie is compleet. Bijna iedereen heeft inmiddels de nieuwe "E" gehad. Kwam...
Lorinser kwam als eerste met schetsen van een getunede E-Klasse op de proppen en nu hebben we dan...
Een echte fan van Mercedes ben ik nooit geweest, maar de laatste jaren begint dat stiekem een bee...
ASMA (bekend van CL65's & SLR's) vouwt graag oerlelijke bodykits om dergelijke auto's. Maar n...
We hadden eerder al gezien dat dit iets bijzonders zou worden. Mocht jij er nog niet helemaal uit...
Carlsson had al verteld dat ze in Geneve de tot 25 exemplaren gelimiteerde C25 zou onthullen. En ...
Dit is wat Carlsson in Genève neer zal gaan zetten. Niet alleen zomaar wat verbouwde S-kla...
"Sporty Elegance" is de term die Lorinser gebruikt voor haar nieuwe, gemodificeerde E...