Carlsson E-klasse coupe (435 pk + 600 Nm)

Gepost op 25-09-2009 om 8:55 door autoblogger in Mercedes, Tuning | 15 Reacties »

Carlsson E-klasse coupe
Onze vrienden van het Duitse Carlsson hebben de nieuwe Mercedes E500 Coupe aangepakt, met als resultaat een vermogen van 435 pk en 600 Nm koppel. Standaard heeft deze auto 388 pk en 530 Nm koppel. Helaas zijn er nog geen officiële afbeeldingen, maar een nette photoshop schijnt tegenwoordig ook te voldoen.

Carlsson heeft een speciaal pakketje voor de 2010 Mercedes E500 Coupe en noemt het de CK50. De accessoires bestaan uit een stainless steel sportuitlaat (11 pk extra), een sportieve air filter(?), 20-inch lichtmetaal (check) en een verlagingssetje (30 mm). Tevens zien we aan de buitenkant een bodykit met voorspoiler en een carbon spoilerlip aan de achterkant. Van binnen krijgt de E500 Coupe een leren/suede versnellingspook plus stuur, aluminium pedalen en vloermatten met Carlsson logo.

Gallery: Carlsson CK50

carlsson_e_coupe_shop_01.jpg carlsson_e_coupe_shop_02.jpg

15 REACTIES

Waarom hebben fotograven zoveel moeite met een auto goed op de foto te krijgen? Beseffen ze niet dat ze met dit soort fotos een auto alleen lelijker maken?

Hmm, meer pk’s dan een ferrari 360 modena, in het nog-niet-eens-topmodel. Niet slecht.

Ik vind het hem erg mooi, alleen lijken de velgen uit te steken.

Mooie auto. Lijkt van de zijkant op een Prius (komt natuurlijk door de windtunnel).

388 + 11 is nog steeds 399 en geen 435 PK. Een luchtfilter geeft ook geen extra 36 PK. Dus wat hebben ze nog verandert? Nokkenassen? Lichtmetaal voor zuigers, kleppen en krukas?
Mooi karretje maar liever de M3.

Die velgen zien er toch niet uit joh, lijken net DOTZ velgen.. van die geel met zwarte. Iemand kent ze vast wel haha. Vind het carlsson logo ook altijd jammer..

Ik vind die twee losse koplampen op die Mercedes auto’s echt lelijk..

Die coupé kan ik heel erg smaken…

nou zeg
weer een verpeste mercedes,

snapt er dan niemand dat het imago van een mercedes hier ook een beetje mee omlaag wordt gehaalt
zo ongeveer elek auto van hun wordt verbouwd

zijn de productie versies dus slecht of gewoon waardeloos?

@ Relief,

is een fotoshop, geen foto…

* photoshop

Beest, in het echt zal die nog mooier zijn!

Vet hoor maar carlsson moet toch es leren van die ster af te blijven…ik begin die e-klasse trouwens steeds mooier te vinden kan niet wachten tot de cabrio officieel uitkomt

vergelijkingsmongool [ reply ]
25 September 2009 om 16:17

Andere velgen en blijf van die ster af!! De bumperts zijn wel mooi

@ Eric..

racy ECU (sportmode ;) )…

Geef een reactie:

Login of meld je aan om je eigen afbeelding en profiel te gebruiken!


Je kunt eenvoudige tags (<b>, <i> en <img src="image-url" width="450">) en smilies gebruiken,
URL's (incl http) worden automatisch gelinkt. Lees ook even onze huisregels.