
Begin dit jaar was het hoge woord eruit bij de luxe-afdeling van Nissan. Inifini’s aftanken kan binnenkort ook met handschoentjes aan. Oftewel: ze krijgen diesel powerrr. Het eerste model wordt de EX30d, en die begint bij 65 mille.
De verkoopcijfers van Infiniti in ons land zijn nog niet heel spectaculair. En dat wordt mede veroorzaakt door een gebrek aan oliestokers. Kunnen ze nog zoveel vrouwelijke schoon inhuren, geen diesels in het modellengamma = slechte positie ten opzichte van de concurrentie. Maar vanaf juli staat deze crossover bij de dealer met aan boord een Renault/Nissan-V6 met 238 pk en 550 metertjes-Newton.
De EX30d wordt geleverd met een 7-traps automaat en aandrijving op alle vier de wielen. Xenon met meedraaiende koplampjes, parkeersensoren rondom en 18 inch lichtmetaals zijn enkele andere standaard opties.
Wie kiest voor de EX30d GT Premium mag eerst even €74.510 aftikken, om vervolgens een Infiniti met heel veel opties in ontvangst te nemen. Waaronder de Around View Monitor (AVM), waarmee je dankzij een aantal camera’s alles rondom de auto in de gaten kan houden. Handig voor je vrouw. Ook krijg je Lane Departure Prevention (LDP) om onbedoeld van rijstrook wisselen tegen te gaan. Oh, en voor de dieselrijders met een zware rechtervoet: van 0 naar 100 duurt 7,9 seconden.
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 3.7 ex37 awd aut | € 65.950,- | 320 pk | 6.4 sec | » |
| 3.0d ex30d black premium awd aut | € 82.690,- | 238 pk | 7.9 sec | » |
Ruimschoots vlot genoeg en een goede zet van Infinity denk ik.. Nu wachten totdat de diesel ook in andere modellen komt..
Duur, heel duur. Onbekend merk. Ziet er Aziatisch uit. Vast Amerikaans. Duur, heel duur.
65 duizend ? Daar kan ik een BMW 335d + een blowjob voor krijgen.
veel geld voor een trekker voor diepe plassen…
Die onderste is een FX. Wel blijven opletten he.
EX30d.. klinkt een beetje als BMW, maar wel een dure. Dan liever een echte, mooiere en betere BMW voor mÃnder.
@Tommy2:
Het mooiere ben ik met je eens.. Maar beter of duurder? Denk dat dit kwalitatief gezien één van de beter automerken is als ‘t eropaan komt, en deze auto is standaard zó volgeladen als maar zijn kan.. Als je je Beemer net zo luxe wil hebben kom je echt op een hoger bedrag uit;)
Mooier dan een Lexus Rx…
Maar een RX heeft 20%…
ik vind het duur , volgens mij is deze vergelijkbaar met een audi q5 en een 3.0tdi s-tronic pro line kost het zelfde maar dan heb je ook navigatie en meerdere zaken erbij
plus ga je in 6.4sec naar de 100 en niet in 7.9sec een 320d is nog sneller
BMW goedkoper??? op autoweek.nl:
BMW X3 30d, 218PK, 68.355 euro (6A)
de 6M transmissie is 64.440euro.
iets zegt mij dat bmw altijd duurder is…
@Gert:
Ja, en dan heb je een veel kalere auto.. Wil je een vergelijkbare uitrusting hebben dan moet je een Executive met een paar opties kopen, en wil je de uitrusting van de GT premium moet je een een high excecutive kopen met wat opties, en dan zit je ruimschoots boven de prijzen van de infiniti;)
Ik vind die EX er niet echt flitsend uitzien in verglijking met de andere modellen van Infiniti
@ Jean Claude een 320d is geen SUV/crossover
Volgens mij is die onderste een FX.
BMW kan echt niet wedijveren mat infiniti of Lexus daar zijn ze echt een maatje te klein voor.
Op dit blog zal de meerderheid dit niet snappen.
nja voor dat geld koop je toch een bmw x5 4.0 diesel
oja correctie ik woon in belgie hier is een auto dik 20 procent goedkoper
De Infiniti Ex klopte de X5m in de slalom en wordt alom geroemd om de ronduit sportieve wegligging (zeker voor een SUV)… daar kan ook een X3 of Q5 niet mee.. aangezien de EX30d hetzelfde onderstel heeft als de Ex37 zal het met de wegligging en de handeling meer dan goed zitten…
En een review van Fleet TV
minisite van de EX
http://www.infinitivisualiser.com/visualiser.php?locale=NL_NLD#/select/ex
even bij Audi zitten kijken maar de vergelijkbare Q5 met een vergelijkbare uitrusting komt al gauw VER boven de 75 mille…. conclusie? Dit is een koopje!
wat een premium hoge prijs voor een doorsnee uitziende auto
zou hem niet eens voor de helft kopen.
haha kijkt die voorkant =P IS echt geen mooie auto.
in ieder geval beter als een dacia
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
De definitie van exclusiviteit: de Infiniti EX Black Premium. Gespoten in d...
6 liters, 500 pk's en 1000nm's in een Q7. Dat moeten we even uitproberen.
Dit is geen A4 Hatchback, maar een A5 Sportback. Dat klinkt beter, voelt me...
Wouter en Sacha rennen langs dure auto's en dito vrouwen.
Mooie compilatie van de laatste race uit de Le Mans Series. De 1000 km van ...
Dankzij het extra aangedreven paar wielen komt de 640d xDrive niet meteen o...
Jaguars instapper was tot nu toe de 2.7 V6 diesel met 204 pk. Hoe belangrij...
Korte compilatie van de 1000 km van Monza. Met onder andere een heftige cra...
De Infiniti M35h heeft een benzinemotor met 306 pk en 350 Nm sterke V6, die...
We krijgen steeds meer signalen dat er over een paar dagen in Detroit toch ...
Infiniti EX 30d GT Premium AWD Automaat.
Koop nu voor slechts 58.950,00
Infiniti EX 30d GT AWD Automaat.
Koop nu voor slechts 48.950,00
Infiniti EX - 37 GT AWD Automaat.
Koop nu voor slechts 44.950,00
Het is je misschien ontgaan, maar sinds vorig jaar zijn de modellen van Infiniti ook officieel leve...
Dit is een Yema. Ach ja, Chinezen houden nou eenmaal van Duits design. En Audi is daarin het ...
Weet je nog dat we een tijdje geleden setfoto's hadden van Formule1-racer Sebastian Vettel in een...
It is the new “HOFELE-FACE!”, zo schrijft Hofele Design vol trots in hun persbericht, maar wij mo...
Of het een onsje meer mag zijn, van B&B wel. Is ' ie toch net een beetje sneller dan een ...
Like taking candy from a baby... Het was dit weekend weer een Audi-feestje op de zes uur van ...
Wie zei er dat Dragsters alleen op nitromethaan rijden? Diesel Power FTW! Deze Dragster geeft...
Wankel, tweetakt, viertakt, Otto, Diesel of zelfs Atkinson. Allemaal verschillende motoren waar d...
Om ervoor te zorgen dat de Olympische Spelen een beetje soepel verlopen heeft BMW zich opgeworpen...
Goed nieuws voor mensen die liever geen bijtelling betalen, maar geen zin hebben om in een elektr...
Twee racemonsters die niet op de openbare weg mogen, allebei met een dikke V12 en allebei superex...
Audi heeft een prijssticker geplakt op de nieuwe A3, die vanaf 25 mei besteld kan worden. De vana...
Het zal je ongetwijfeld niet zijn ontgaan dat het kabinet Rutte gevallen is en er dus nieuwe verk...
Het zal je niet ontgaan zijn dat Peugeot momenteel een beetje krap bij kas zit. Zo hebben ze onla...
En dat zegt wat, want ze kunnen me toch een partij vreten, die Britten! Ja, we weten het, ben...
In 2010 presenteerde de luxedochter van Nissan de Infiniti Performance Line. Sneller spul dat m...
Hulde voor de marketingboys uit Zuffenhausen: wanneer je 'Porsche' zegt, koppen de meeste mensen ...
Een som is vaak meer dan de optelling der delen, dus als we een fijne dieselmotor combineren met ...
A) Hij leert de pimp slap van een vrouwelijke collega B) Hij jaagt een carrière als handl...
De Nissan Leaf in een "premium" jasje: de Infiniti LE Electric concept is een voorbode ...
Het is 1 april: jokers, Witzenmachers, grapjurken en lolbroeken aller landen, verenigt u! Waar zi...
Vorig jaar rond deze tijd rekende ING ons voor dat we bij een landelijke adviesprijs van €1.70 ...
Terwijl bij ons de prijzen de pan uit rijzen staan de Britten in rijen bij de tankstations omdat ...
BMW heeft zojuist de Nederlandse prijzen van de gloednieuwe M Performance dieselbeulen bekend gem...