Een hoge pief van Mosler, meneer J. Todd Wagner, heeft een nieuwe hypercar aangekondigd. In 2012 moet de Raptor het leven zien en die gaat de Huayra helemaal zoek rijden! De Raptor krijgt een 7.0 liter grote V8 met een twinturbosetje van Garrett mee wat moet resulteren in om en nabij de 650 pk.
Lekker vooruitzicht, zeker omdat Wagner wist te melden dat het apparaat niet meer dan 1134 kilogram moet gaan wegen. En dat is serieus weinig in verhouding tot de Huayra die over 700 pk beschikt maar die ook 1350 kilogram (216 kg meer dan de Mosler) weegt.
We zijn erg benieuwd naar meer details van deze nieuwe creatie van Mosler, zeker ook omdat meneer Wagner zegt dat het ontwerp van de neus geïnspireerd is op het gezicht van de mooiste, meest exotische vrouw die hij ooit had gezien. Iemand die meer weet over de vrouwensmaak van meneer Wagner?
UPDATE: volgens Autoguide ontkent Mosler dat er een nieuw model komt.
ford raptor?
Ik dacht dat Mosler alleen raceauto’s maakte.
Nja, blijkbaar niet…
@gerard1710: http://nl.wikipedia.org/wiki/Mosler
@vale46: Is de vertaling van ‘hedgefund’ “hefboomfonds’
‘…manager van een hefboomfonds van $3,5 miljard…’
@gerard1710: Lol, waarschijnlijk is dat google translate.
@gerard1710: Dat is inderdaad zo.
@vale46: don’t blame me ![]()
It’s just wiki quality…
Klinkt best hard , klinkt een beetje als dat filmpje van die lambo met Chinezen en hamers.
Eerst zien dan geloven!
En waarschijnlijk is ook dit apparaat weer onbetaalbaar voor Jan Modaal…
@alcantara: jammer dat je ze niet bij de albert heijn kan sparen… dat zou een bonusknaller zijn!
De Huayra kan je niet overklassen, daarvoor moet je 1) Italiaans zijn en 2) Verstand hebben van wegligging, iets wat in Amerika wel eens verkeerd afloopt met 500+pk dingen.
Op het circuit kan hij misschien een seconde sneller zijn, maar qua flair, drama en emotie kan hij het gewoonweg nooit halen tegen een Italiaan!
Hij kan beter Gumpert proberen kloppen, deze auto’s hebben veel gemeenschappelijke karaktertrekken en hij zou er een vette kluif aan hebben.
Pffff ik geloof niets meer van Mosler sinds die zogenaamde Mosler MT900 GTR XX Twin Turbo Land Shark met 2500 pk, en een 0-100 tijd van 2,5 seconden.
Totaalgewicht van 861 kg met beide brandstoftanks gevuld?
Laat me niet lachen…
En dan dit nog om het helemaal geloofwaardig te maken :
“IT’S SCHEDULED TO RUN AT BONNEVILLE SPEED WEEK IN 2009, FOR THE GUINNESS WORLD BOOK OF RECORDS PEOPLE, AND WHEN CONFIRMED, IT’S OFF TO NURBUGRING, WHERE MICHAEL SCHUMACHER (IF EVERYTHING GOES AS DISCUSSED) WILL PUSH IT AS HARD AS POSSIBLE.”
And we never heard from it again…
http://www.autoblog.nl/archive/2009/05/09/mosler-mt900-gtr-xx-twin-turbo-land-shark
@SimonMc: is toch geen project van Mosler zelf maar van een hobbyist?
ik geloof het personelijk wel: als je al eens in een mt900R gezeten hebt (been there, done that wel nog niet in meegereden :’(!) weet je dat dat kleine bedrijfje tot enooorm veel in staat is! dus een huyra killer op prestaties is mogelijk volgens mij, maar op totaal beeld, als design, interieur, flair, … denk ik dat het toch een njet wordt
Jongens, Pagani maakt tegen die tijd vastwel een Huayra S, F of R en dan is het weer huilen bij Mosler.
Moet eerst maar de prijs zien en dan kijk ik wel verder
Denk dat die Raptor vast wel wat mooier wordt .
@norge: Vast wel… 
7 liter v8 twin turbo met “maar” 650 pk? Daar kan toch wel wat meer uitgeperst worden of wordt het koppel zo hoog.
Daar heb je mosler niet voor nodig, gewoon iemand als ik met weinig talent, een hyuara en een circuit/binnenbaantje :p!
“Loop niet te dromen jongen, eet je pizza”
@Roelio: lol, in Nederland ook al?
kansloze uitspraak als je het mij vraagt,
Pagani: stijl, klasse en AMG V12 goodness
Mosler: Lelijk, plastic en onderontwikkelde chevrolet v8 blokjes
Ik zie niet helemaal in waarom mosler daar mee denkt te concurreren.
Tuurlijk, hij zal vast sneller zijn, maar dat is een Atom V8 waarschijnlijk ook, al rij ik liever in een pagani rond.
@MrSkyline: hoe de fuck kom je erbij dat de Pagani stijlvol is?
“.. meneer Wagner zegt dat het ontwerp van de neus geïnspireerd is op het gezicht van de mooiste, meest exotische vrouw die hij ooit had gezien. Iemand die meer weet over de vrouwensmaak van meneer Wagner?”

@Pressman: Haal alsjeblieft weg die foto, ik wordt er misselijk van…….
neuh
Lexus Toyota 1LR-GUE (de motor uit de LFA).
Een 4.8 liter V10 met het gewicht van een V6 en het formaat van een V8, dat er 560 pk weet uit te persen, zonder turbo.
ff rekenen 560 / 4.8 = 116.67 pk per liter
En dan nu de Mosler.
650 pk uit 7 liter: 650 / 7 = 92.86 pk per liter EN DAT MET 2!!!!! TURBOS.
Hoezo een technologische achterstand? *sarcasm off*
@hectorae86: het zijn yanks en die zeggen: horsepower sells cars torque wins races.
Er er zit zeker als we het over zware GT wagens hebben best wat waarheid in.
@Merry: Sowieso een onzinuitspraak, en deze wagens zijn niet zwaar.
@hectorae86: Keeping with traditional practice for high-performance Toyota engines, Yamaha was contracted to co-develop the 1LR-GUE.[2]
Maximum power output is 412 kW (560 PS) at 8,700 rpm. Maximum torque is 480 N·m (354 ft·lb) at 6,800 rpm. The engine will rev to 9500 rpm, with 90% of its peak torque available from 3,700 rpm to 9,000 rpm.
Bore x Stroke (mm): 88.0 x 79.0
Compression ratio: 12.0:1
V angle: 72 degrees
Mosler MT900SGT Engine GM LS7 all-aluminium V8
Capacity 6,980 cc
Power output 417 Kw (560 bhp)
Torque output 685 Nm (505 ft lbs)
GEEN TURBOS of compressor!
Mosler MT900GT3 Engine (race versie)
• Standard LS7, 7 litre V8 engine mapped for 98 octane unleaded fuel
• LS7 dry sump system modified to Mosler GT3 application
• Motec engine management system
• Optional Motec back lighted dash
• Motorsport throttle body
• Motorsport engine wiring loom
• Stainless steel 4-1 headers, exhaust manifolds with straight through rear exit exhausts and silencers
• Race spec cooling system (front-mounted water radiator and side mounted engine and transmission oil coolers
• Power output restricted to 388 kw (520 bhp) @ 6900 rpm
• Torque output 684 Nm(505 lbf.ft) @ 4800 rpm
• Max engine rpm 7200
OOK GEEN TURBO.
Mosler biedt nu enkel de MT900 smallblock versies (5,7 liter) met drukvulling aan omdat de 7 liter versies koppel zat hebben.
Mosler MT900SC
Engine GM LS6 all-aluminium V8
Supercharger Single Roots-type compressor
Capacity 5,665 cc
Power output 470Kw (630 bhp)
Torque output 590 ft lbs (800Nm)
Hele verhaal blijkt net als de Land Shark gewoon bullshit. http://www.autoguide.com/auto-news/2011/06/mosler-denies-rumors-of-higher-powered-raptor-model.html
@T16: thanks, we hebben een update bij het artikel geplaatst!
Ach ze kunnen dan wel een snellere wagen in elkaar sleutelen maar de Pagani is zoveel meer dan gewoon een snelle auto. Alles aan de Pagani is gewoon kunst en dat zal een Mosler nooit en te nimmer kunnen evenaren.
Gaap. Weer zo’n Amerikaans bedrijfje dat ongelofelijke statistiek naar buiten brengt, vergezeld van een enorm grote bek, maar resultaten en goed-werkende auto’s gaan we nooit zien zeker?
Heb ‘t wel gehad met dit soort projectjes. Vooral als ze het aankondigen met zoveel “We are the best” poeha.
Typisch Amerikaans. Dan doe ik ook een duit in het zakje en vertel ik de heren van Mosler “to put their money where their mouth is”
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
2009 will be a busy year
Maar ze houden het nog enigszins bescheiden.
.... tease?
new logo / badge
Videoclip met hierin de nieuwe Mosler GTR
Vanmiddag liep ik rond op de paddock van TT Assen, waar ook deze twee K1 Ro...
-
Zoals andere al zeiden : De pagani is er wel vaker te vinden. Het is een co...
De laatste 2 keer dat ik bij de Nurburgring was stond er 2x een Moslet MT90...
Mosler MT900 GTR Stationair
Rimac is goed bezig met het in de picture houden van hun Concept One. De elektrobeul, die zijn 88...
Het lijkt wel Up-dag op autoblog vandaag. Maar deze Up is toch van een heel andere orde, het is n...
Niet dat we aan de titel een waardeoordeel willen verbinden, maar het valt wel op dat er de laats...
Hamerhaai much? De Yamaha OX99-11 is een aparte verschijning. Bloedjesnel, inmiddels stokoud maar...
Kennen we 'm nog? De opvallende supercar uit Kroatië van een piepjong bedrijf dat is opge...
Innovatief dagje vandaag. Eerst maakt het oudste instituut van Nederland bekend auto's over inter...
De eerste interieurbeelden van de SSC die het snelheidsrecord van Veyron SS af moet gaan pakken z...
Er zijn van die dingen die steeds beter worden naarmate ze rijpen. Wijn, kaas, en Marie-Louise Pa...
We hadden er een maand geleden nog wat twijfels over maar Rimac lijkt haar elektrische supercar k...
Tenminste, dat wil het Kroatische bedrijf Rimac Automobili ons doen geloven. En wat zeggen we al...
Als een soort teken van leven, komt hier af en toe een berichtje voorbij over de Italiaanse spo...
Hoi Lamborghini, Koenigsegg, Pagani en aanverwante merken. Hebben jullie al kennis gemaakt met...
Dat er in de Audi-tak van VAG gewichtsfreaks rondlopen die Michael Rasmussen doen verbleken mag d...
In de autowereld kan je vandaag de dag niet ambitieus genoeg zijn als het om het groene gedachten...
De Mission: Impossible-films staan altijd garant voor een stevige dosis actie, vooral dankzij de ...
Althans, als we de geruchten mogen geloven. De Italiaanse website Al Volante meldt namelijk da...
Zijn jullie ook zo benieuwd of die wielen het productiestadium halen? Deze concept is het resu...
In een tijd waarin Jan en alleman gelimiteerde 'special editions' uitbrengt heeft de autokoper di...
Noem me een vergelijkingsmongool, ik vind dit gewoon sprekend op Mazda's Nagare-design lijken. Ve...
We hadden al wat plaatjes van de schrik van de Fransen, maar nu hebben we er nog wat meer. De ...
Game-fans opgelet: Need For Speed komt binnenkort met een remake van Need For Speed: Hot Pursuit ...
De Mosler MT900 GTR is geen alledaagse verschijning, maar jongens wat klinkt dat blok uit de Corv...
Normaal gesproken ben ik al redelijk jaloers op Jay Leno, maar deze keer is het nog een stukje er...
De Aussies zijn misschien niet bekend vanwege een lange traditie met supercars, maar als het aan ...
Twee mensen van Porsche hebben hun mond voorbij gepraat tegen journalisten van Bloomberg. Dat lev...