De supercar garage van Peter Saywell [video]
Gepost op 26-02-2012 om 20:12 door robbie - 68 Reacties »
Je hebt garages vol met supercars en je hebt de garage van Peter Saywell. De garage van deze Engelsman heeft zo’n beetje elke supercar waar je maar van kan dromen. Koenigsegg, Pagani, Ferrari, Lamborghini Peter heeft het allemaal en nog veel meer.
Op dit moment bestaat de collectie van Peter uit de volgende auto’s:
Aston Martin DBS, Audi R8 GT, Audi R8 Spyder, Bentley Continental SuperSports, Ferrari F40, Ferrari 458, Ferrari 599 GTO, Ford GT, Koenigsegg Agera, Lamborghini Aventador LP 700-4, Mercedes CLK DTM, Mercedes SL65 AMG Black Series, Pagani Zonda PS, Porsche Carrera GT, Porsche Techart 997 GTstreet en een Range Rover.
De speciaal voor Peter gebouwde Pagani Zonda PS (Peter Saywell) zag we in 2009 al eens voorbij komen op Autoblog. En inmiddels weten we ook dat deze Pagani is voorzien van de versnellingsbak van de Huayra en dat er een speciaal uitlaatsysteem is gemonteerd.
Hoe Peter aan al het geld komt om deze auto’s te kopen? Dat geld heeft hij verdiend met zijn bedrijf dat vliegtuigonderdelen verkoopt. Over het algemeen rijdt Peter in zijn Bentley Supersports en Range Rover, maar ook zijn 458 Italia schijnt redelijk praktisch te zijn voor dagelijks gebruik.
Voor het circuit prefereert Peter zijn Mercedes SL65 AMG Black Series. Andere auto’s krijgen wat minder actie te zien. Zo heeft hij met zijn Aventador nog geen meter gereden en zijn Audi R8 GT staat sinds hij de sleutels in ontvangst heeft genomen ook stil. De Porsche Carrera GT, Ferrari F40 en Ford GT komen alleen maar in actie voor de jaarlijke MOT (APK) keuring. (bron: washingtoncoachworks.co.uk, via)
Bekijk de video van Peters garage hieronder:
In 2006 kwam Fifth Gear al eens langs bij Peter en toen kregen ze ook een blik in zijn garage. Op dat moment had hij zijn DeTomaso Pantera nog en had hij maar liefst 2 Koenigseggs en een reguliere Pagani Zonda F.











één van elke supercar van de laatste 10 jaar
en een f40
Mag ik dit wederom redelijk onorigineel vinden?
Dan hou je van supercars, uiterlijk vertoon, extravagant doen of heb je gewoon echt een heel klein pikkie, maar een echte autoliefhebber?
Meh. Er is meer op aarde dan Ferrari, Porsche, Lambo, Zonda etc…
Where’s the fun stuff? The simple stuff? The old stuff? The cheap stuff? The fiddly stuff? The dirty stuff?
Dit, dit is een computergame showroom vol met uitzonderlijk begeerlijke wagens.
Maar goed, als de man geen liefhebber was stond er waarschijnlijk maar één auto voor de deur, en had hij niet eerst een DeTomaso in de garage staan :) Liefhebber is een breed begrip.
Maar ik zou er op zeker ook een heleboel apart spul tussen zetten wat IK gewoon leuk vind. Deze meuk is heel begeerlijk, maar ook schrijnend onorigineel als geheel.
Elke echte autofan heeft wel iets ouds, iets raars, iets normaals wat hij of zij gewoon tof vind. Dat kan van alles zijn, maar het hoort er wel tussen.
nooit geen gereedschap nodig ..
geen vuile klauwen ..
alleen een uitlees laptoppie ..
leuke opslag voor een autodealer ..
maar heb niet het lef om dit een “garage” te noemen ..
Zijn we bij het sluiten van de week toch nog even eens met elkaar!
Dit voldoet aardig aan nummertje 1.
Wat nu?
en als er in die “garage” badkuipen hadden gestaan was het een opslag ..
gewoon een loods dus ..
OT: de stakker, die mooie wagens niet eens gebruiken?
Hij wacht gewoon tot Bugatti ze niet meer aan de straatstenen kwijt raakt en koopt ze met een flinke korting ;)
vergelijk het met een verse drol in een porseleinenkast…
auto,s eenmaal verkocht zijn altijd oud ijzer ..
in dit geval oud plastic ..
met een aluminium drol ..
deze garage heeft niks te maken met autoliefhebberij!
Het is niet lastig om te houden van een Ferrari of een Lambo of een Zonda…
autoliefhebbers houden van handtas kleine Midassen, Amerikaanse waggelbakken, spuuglelijke Holden ute’s…dat zijn auto’s waar je een beetje moeite voor hoeft te doen om er van te houden.
Een Zonda cool vinden is geen kunst aan.
You don’t get it!
Ik begrijp je punt, maar je kan deze meneer niet niet een autoliefhebber noemen. F40, Ford Gt, Carrera GT, CLK AMG DTM en DI Tomasso zijn toch wel pareltjes die je niet zo maar aanschaft als autoliefhebber.
Alhoewel ik het heel bijzonder vind dat hij zijn garage sinds de komst van fifth gear gewoon helemaal heeft omgegooid, bouw je geen band op met sommige auto’s als je erin rijdt?
Mijn vraag is dus ook beantwoord, hij koopt de auto’s om er naar te kijken. Eigenlijk kan ik je niet anders dan gelijk geven, kijken kan ook op internet of beurzen.
Betaald een fortuin om er naar te kijken, beetje overdreven niet?
Ze zouden zo een dingen strafbaar moeten maken! :o
Die autoverzameling zou Paris Hilton ook kunnen hebben….
Als je F40, Carrera GT,etc. maar 1 keer op een jaar gereden word door een ‘slaafje’ van jou, dan ben je geen autoliefhebber.
Ik ga TG kijken.
alweer !!
wanneer ben je dan wel een autoliefhebber ??
als je op autoblog iedereen voor “geen autoliefhebber” uitmaakt ofzo ..
Dit is geen autoliefhebber, maar een autovewrzamelaar, niet rijden met het door jouw aangeschaft spul, is teken dat de man uit is op de meerwaarde in geld van deze auto’s.
Een liefhebber gebruikt zijn auto’s gewoon, gewoon omdat het kan en hoort.
Ik mis er nog een heleboel, zoals die eerder genoemde Pantera, die verkoop je niet, als je liefhebber bent. Net als de eerder aangeschafte Koenigseggs, die horen dan ook nog tot de liefhebberij.
Verder mis ik een Nissan GT-R, een Lexus LF-A, de Bugatti Veyron.
Meneer heeft blijkbaar nog niet voldoende geld verdient en verdient dat ook eigenlijk niet te verdienen, op deze manier.
http://www.autojunk.nl/fotos/combo-pagani-zonda-ps-koenigsegg-sl65-en-meer/58089/10
En niet die F40 te vergeten! :)
Deze man is niet pretentieus en geniet van zijn auto’s. Een echte autoliefhebber dus.
Als de man “autoliefhebber” is en al uit alle auto’s ter wereld ooit gemaakt wil hij alleen dit zooitje, dan is hij een ontzettend oppervlakkige autoliefhebber.
Zelfs m’n grootmoe vind een V12 Ferrari nog wel cool. Where’s the carloving in THAT?
Je hebt helemaal gelijk!
bij deze ontneem ik het jullie allen, wegens het afkeuren van de manier waarop een ander dingen lief heeft!
Jij noemde een Porsche 917 heel denigrerend een kitcar, dude…
da’s alsof je jezelf een enorme muziekliefhebber noemt, maar tegelijk van de mening overtuigd bent dat iemand als Bach “maar wat aanklootte” en van die sjappies zoals Afrojack muzikale genieën zijn.