Gespot: de 450+ pk-brigade op vreemd schoeisel
Gepost op 18-08-2012 om 15:38 door sir_smokalot - 63 Reacties »
Zeg wat je wilt, maar lichtmetaal is gewoon onmisbaar als je een beetje een fatsoenlijke auto rijdt. Maar denk niet dat je een auto alleen maar mooier kunt maken met een set 19-inchers of groter.
Op autojunk rolden de afgelopen tijd een paar spots binnen die we graag nog even onder de aandacht brengen. Stuk voor stuk power-auto’s, met enorme vermogens onder de motorkap, maar tegelijktijd met slofjes die menig wenkbrauw doen fronsen.
BMW M6 Cabrio
507 pk uit een atmosferische V10, dat is lekker, maar waarom brons-/goudkleurige lowrider-style Alpina-vellings er onder schroeven? Misschien zijn ze door TC Concepts geïnspireerd geraakt? Bekijk de foto’s HIER.
Audi RS6 Avant (C5)
De eerste generatie RS6 trok 10 jaar geleden 450 pk uit een 4,2 liter V8-blok, net zoals tegenwoordig (RS4 en RS5, maar niet de R8 facelift die er om de een of andere reden nog steeds 430 heeft). Een belangrijk verschil is wel dat laatstgenoemde dit atmosferisch doet, en de RS6 C5 hier twee turbo’s voor nodig had. Maar kerel, als je dan zo’n klassiek exemplaar importeert, ga dan ook even langs de velgshop voor nieuwe sloffen, want dit ziet er niet uit. Bekijk de foto’s HIER.
Audi R8 V10
Een Audi R8 op Lamborghini-sloffen, mag dat? Wat mij betreft wel, het zijn toch al halfzusjes, allebei met dik 500 pk, en bovendien: sharing is caring, nietwaar? Het is in ieder geval beter te verkroppen dan een Golf of A3 op Bentley-jetsers. Bekijk de foto’s HIER.
Uw wansmaakfavoriet?












Duss?? Maakt het niet mooier op ;)
De Lamborghini sloffen op de R8 vind ik eigenlijk nog wel mooi staan. Een ding kan de R8 bestuurder wel zeggen: Hij heeft een unieke R8 :D
Dan kan hij hem “Lambo edition” noemen…
Hahaha, breng Audi nou niet op ideeen!!!
Gefeliciteerd!
De komkommer-van-de-week gaat naarrrrr…. Smoke!
Veel plezier ermee jongen
dat gezegd hebbende, tijd voor komkommer!
-
-
-
Kwamkwammertijd… *applaus, hartelijk dank*
zo’n artikel was 3 week geleden nog niks mis mee geweest..
anyway, 2 keer lelijke velgen, en die lambo velgen zijn natuurlijk gewoon mooi..
Deze is anders ook niet mis met gouden velgen
rs6= kweenie
m6= lelijk
Lijkt mij wat interressanter dan dit maarja.
doe mij maar deze: