
Aangezien er nooit genoeg getunede Range Rover’s kunnen zijn komt de Britse veredelaar Amari Super Cars met deze extreem dikke Windsor Edition van de Range Rover Sport op de proppen.
Naast een hele dikke bodykit is ook het interieur fiks onder handen genomen. Zo zien we nappa leer, details die met pianolak zijn afgewerkt en carbonfiber details. En ook de techniek is niet vergeten, want de 5.0 V8 met supercharger kan opgevoerd worden tot 611 pk. Heb je niet de topmotorisering onder de kap liggen? Ook dan kan je terecht bij Amari voor een upgrade.





De must-have voor elke voetballer, als boodschappenauto. Ben er zelf niet kapot van, maar het mag best blijven ;)
@magetwan: een must-have voor elke voetballer en voor rijke…
;)
Prachtbak!
heeft Amari goed bedacht! ziet er goed uit, interieur ook!
@dennisr: ik vind hem ook errug dik, de velgen in combo met de wielkastverbreders: subliem. Voorbumper: hmm ok acceptabel, achterkant: bruut!
Dit is echt een van de lelijkste auto’s die ik ooit heb gezien. Een multipla is bijna mooier. Let op: BIJNA
@volante: net als de volante de lelijkste aston is;) als je nou een je reactie kan beargumenteren met waarom, dan mag je je mening uiten maar als je alleen zegt, hij is lelijk zeg dan gewoon niks
Jezus, zelde heb ik zo’n lelijke auto gezien…
Samen met de x6 van tc concept de lelijkste autos van dit weekend. Kanonnenvoer.
@bigman: X6 is echt super vet! vanaf het begin al echt een gruwelijke wagen gevonden. Maar hier wordt hij steeds onderuit gehaald omdat het een BMW is, ik snap dan niet waarom. Het is een monster wagen, die veel mensen gruwelijk vinden en die goed verkoopt. Dus wat is het probleem onder de mensen hier die hem niet kunnen betalen??
@drivingpleasure: hij heeft het over de x6 van TC Concept, niet over de gewone x6.
die tc concept is gewoon lelijk, de originele is gewoon schitterend
@560pkferrari: Ahhh oke dan begrijp ik het..maar dan als nog wordt er steeds geroepen dat de X6 lelijk is, vandaar dat ik dacht zeg er even wat over…
@drivingpleasure: Inderdaad het ging over de TC concept.
Een gewone X6, ja die zo ik beste willen hebben :)
doet me alleen wel en beetje denken aan deze:
@dennisr: Vergelijk aub geen mooie Range Rover met dat lelijk hok :) Maar na tuning zijn ze wel allebei even afschuwelijk hoor. Dat wel :)
@dennisr: Die vind ik best wel gaan, eigenlijk best wel gaaf! Deze Rover ziet er ook wel redelijk uit.
Die tuning op Range Rovers begint serieus irritant te worden. Het is bijna steeds hetzelfde. En mooier worden ze er niet op…
Need-For-Speed-Undergroud-2-Nostalgie
1 woord: DIK
Bah bah… wat een hok!
Wat een lekkere goeie bak! Tikje overdreven maar daar houden we wel van haha
beetje onzin een range rover tunen als je dan toch een vette bak wil die er sportief uitziet voor veel geld koop dan gewoon een sport wagen en dan een AMG mercedes G klasse voor de boodschappen
@kilum: en wat nou als je een Range Rover mooier vind dan welke sport wagen dan ook ? beetje onzin, om te zeggen dat het onzin is..
@kilum: Eensch, eensch! De Geländewagen is natuurlijk de koning én voorvader van de huidige SUV’s.. Heeft de looks maar ook echt wat in het terrein. Echter dit tupperware pakketje vind ik stiekem wel heel dik!
-edit: nutteloze bijdrage-
-edit: nutteloze bijdrage-
Ziet er uit als een tachtiger jaren ombouwsetje ,gatverdamme wat lelijk.
Zum kotzen.
Ben nou net benieuwd naar dat interieur, zijn er geen foto’s van…
@Svenska_Aeroplan_AB: bekijk de gallery eens…
@robbie: Il zocht de ‘pianolak en carbonfiber accenten’. In de hoop nog iets positiefs te.vinden…
@Svenska_Aeroplan_AB: met interieur bedoelen ze alleen de stoelen. Ik dacht dat ze ook het dashboard hadden aagepast, maar helaas
Mensen die auto’s tunen moeten leren om meer eenheid met de rest van de auto te creeren. Dit is een mooi voorbeeld van hoe losse onderdelen geen eenheid met de auto vormen. Het valt me op dat veel bedrijfen die tunen een beperkt visueel inlevingvermogen hebben. Armari is zeker geen Armanini die wel de kusnt van eenvoud en eenheid beheersen.
-edit: nutteloze bijdrage-
hier ben ik echt lachend niet bij
Het kliksysteem van de veiligheidsgordel is groen in die ene foto. Photoshopfoutje?
Ik vind het interieur best nog geslaagd. Niet mooi, zeker niet op een RR, maar het heeft nog iets.
@adyton: Heel scherp gezien ;) En nee, ik denk geen photosoepfout! Waarschijnlijk gedaan zodat die wat beter zichtbaar is :)
Zelf vind ik RR’s voor snobs, maar dit vind ik een hele mooie! Zowel in het mat als het wit! Wel moet ik toegeven dat ik het interieur niet mooi vind. Kijk die velgen van die matzwarte! Wouw!
Ik heb liever zo’n Range Rover dan deze bmw
Opeens heb je het: Je wordt coke baron.
blijft lelijkste SUV die er is ..
Lekkere wielen, zou ik best onder een Range Sport laten zetten.
Waarom heft een rijkdom altijd smaak op?
@phantom95:
klopt .. daarom zijn dure auto,s altijd spuuglelijk ..
en de winkelwagentje van zwervers altijd bloedmooi ..
@lincoln: Ik zeg niet dat dure auto’s lelijk zijn, maar dat super rijke mensen altijd in afzichtelijk getunede bakken rijden
Mooi om te zien dat de een hem helemaal te gek vindt en de ander gal spuwt bij het bekijken van de foto’s… Ik vind hem steeds mooier des te langer ik naar de plaatjes kijk!!
Hmm.. net nog even gereden met de RR sport, maar ik vindt hem origineel eigenlijk toch mooier. Interieur.. tsja.. nee.
Die arme Rangie ze hebben hem gewoonweg mishandeld
’t is ter over , zeg ik u …
hulde aan de eerste autotent die een RR sport onder handen neemt en er een offroad van maakt:
ophogen, rolbar aan de buitenkant, dikke 33″ banden er onder. dat soort werk.
zoiets, maar dan dus met de sport: