
De 2007 AV Design Forte is een concept car van de derdejaars student Andrew Varnish, de coupé is geïnspireerd door klassieke merken als Auburn, Cord en Duesenberg.
Her horen van die laatste naam doet ons weer herinneren aan de Duesenberg Torpedo Coupé, zou die niet in januari 2007 onthuld worden?
Anyway, als een eventuele Duesenberg dit design meekrijgt vind ik het prima. De Forte concept ziet er strak uit, de auto heeft een carbon body en maakt gebruik van een biofuel V8. Opvallend zijn 20-inch wielen en het gebruik van LED-verlichting. Let overigens ook op de uitlaat; twee gecentreerde titanium units die zeer laag hangen.








de basis is heel strak.. hij heeft de ramen alleen wel heel erg bovenop de auto zitten in plaats van erin.
volgens mij is op die manier totaal niet te rijden en ik zie ook bij een sportwagen liever een wat groter raamoppervlak. volgens mij zou in dit design de zijruit ook zeker een stuk naar beneden kunnen en licht de lijn van het achterspatbord volgen.
Voorkant…. Nightrider?
Die voorruit is niet groter dan de gemiddelde paris-hilton-zonnebril!
Hier het bewijs en nog veel meer: http://www.parisexposed.com ;-)
Niet echt mijn stijl zo’n batmobiel…
niet echt een mooi concept alleen de lampen zijn heel goed weggewerkt
dat is echt een prachtig detail
dat opliggende neusje misschien naar de alfa 8c gekeken
de verhoudingen zijn echt totaal zoek! Bij mij rijst dan de vraag ‘Derdejaars student wat?’
Dus als ik het goed begrijp zijn 20 inch velgen en LED verlichting opvallend? Is het opvallend omdat het volgens de schrijver niet zoveel voorkomt of is het opvallend puur en alleen ten opzichte van het hele concept(car)?
De nieuwe KITT? :)
Is dat de nieuwe K.I.T.T? :)
wat heeft et nou met KIT te maken, een hele mooie impressie en knap gedaan voor een 3e jaars tsudent verder nix op aan te merken
Ik moest ook onmiddelijk aan KITT denken toen ik hem zag.
De verhoudingen kloppen idd niet goed.
Toch respect voor deze student. Hier is veel werk aan geweest
Needs a little bit of fine tuning maar zeker niet slecht!
Eerste foto ben ik sprakeloos.. ziet er gigantisch uit
khad vroeger een aardige verzameling 1:43
daar zat een Rambler bij…. de achterkant en het zwarte doorlopende raam doet me ineens daar sterk aan denken.
Heeft iemand een idee wat voor amerikaans model/merk dat was? Buick ??
Ik juich alle jonge ontwerpers toe die zo hun 3e jaar afsluiten.
Als iemand dat nu maar oppakt voor verdere ontwikkeling of studie.
witte lijnen op banden zijn cool. dat moet voor veel auto’s weer terugkomen
Wel een stoere design.
toffe auto
maar heeft heel erg veel weg van de SHELBY GR-1
http://www.dieselstation.com/archive/Shelby-GR1-Concept/index.shtml
Ik vind hem niet mooi iig. Hij is té strak naar mijn mening, te grote lege vakken.
dit vraagt om een reactie van van den brink.
hehe.
Ik kijk net op deze post: dacht ik zo “goh, die lijkt met die rare koplampen nogal op een 21e eeuwse KIIT zijn 2 mensen me al voor met dat te zetten …
maar hij blijft lelijk :P
“…geïnspireerd door klassieke merken als Auburn, Cord en Duesenberg.”
T komt mischien omdat mijn bril erg vuil is, maar kan iemand mij vertellen wat deze auto gemeen heeft met een Duesy ?
Een Duesenberg is namelijk best mooi om te zien …
wel mooi mar je moe er wel van houde…
:-P
De algehele vorm ziet er best aardig uit, maar de auto is voor mijn gevoel te hoog en de “cockpit” te laag en klein. En hoe stap je eigenlijk in? De lijn in de zijkant van de auto is ook overbodig. Verder een erg clean design. Gaan de fabrikanten er nog wat mee doen en zijn er serieuze plannen of was dit een vingeroefening?
je ziet gelijk dat ie amerikaans is. want hij is ten 1e lelijk ten 2e zn domme lelijke platte achterkant zoals ook bij de corvette ( die trouwens een beetje gelukt is ) uitlaat in het midde.. nou je ken m net een 2e ford nog wat noeme.. zn lelijke concept die je ook vind in test drive unlimited voor xbox 360.. die rijd fenomenaal slecht.
Ik zal wel ouderwets zijn maar ik hou erg van de potloodschetsen in de designwereld…dit ziet er wat te informatisch uit … de ziel gaat er wat mee weg. nog mensen die dat vinden?
voorkant… BMW mille concept van vorig jaar???
achterkant… Corvette idd Jordey:d
niet zo origineel vind ik
Ziet er goed uit, dat is een feit.
Maar uhhh, …. waar moeten die voorbanden heen als je gaat sturen?
Of is ie alleen bedoeld voor een heeeeeeeeeele lange recht weg?
weer een nutteloos concept hier zie ik echt HELLEMAAL niks in
De highlights lopen niet echt lekker op het model…
@ Michiel van den Brink;
MICHIEL! WAAR BLIJF JE!? Laat jouw licht hier eens op schijnen.
Ziet er best strak uit! Alleen een beetje te dik naar mijn smaak!