• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Bijzonder samengestelde E46 is voor liefhebbers van groen

Auteur: Loek, gepost 22 maart 2024 om 21:03 – 9 Reacties

Voor liefhebbers van groen, en/of bijzonder samengestelde BMW’s, is de BMW E46 occasion van Marktplaats van vandaag een bijzondere optie.

We zeggen waarschijnlijk niks geks als we zeggen dat de E46-generatie van de BMW 3 Serie eentje is voor de liefhebbers. Dat was ‘ie al toen hij net op de markt kwam, maar het is altijd een geweldige generatie van de 3er Reihe gebleven. Als je eentje wil bezitten, is er op bepaalde plekken zeker nog wel ergens een zilveren of zwarte te vinden met wat leuke opties erop, voor niet zo veel.

Het leuke van auto’s in de prijsklasse van BMW is echter dat de optielijst verder gaat dan je zelf ooit kan bedenken. De ene is dus zeker de andere niet, zeker als het gaat om bijzondere lakkleuren en kleurcombinaties. Wat te denken van de E46 in Arizona Sun Metallic die laatst behandeld werd? Een auto die daar lijnrecht tegenover staat is de BMW 3 Serie E46 occasion van vandaag.

Meergrün

Waarom we die erbij halen: dat ging om een bijzondere carrosseriekleur en interieurcombinatie op basis van een BMW E46 pre-LCI. Dat is die van vandaag ook. De oranje ging echter over een handgeschakelde 323i (zes-in-lijn) met veel exterieur- en comfortopties, dikke velgen, en het enige wat níét oranje was, waren de knipperlichtglazen. Wat dat betreft kan het contrast niet groter.

Om even te beginnen: de exterieur- en interieurcombo is dus eveneens bijzonder. Geen oranje, maar Meergrün (393) werd gekozen voor deze BMW E46 occasion. En ja, ook dit is een pre-LCI model, en ja, ook deze heeft een stoffen(!) interieur dat matcht met het exterieur. Tot zo ver de overeenkomsten tussen deze en de oranje.

Basis

Naast het kleurtje lijkt het namelijk alsof de originele koper van deze BMW E46 occasion in 1999 niet zo veel nodig had. Geen doorzichtige knipperlichtglazen, waardoor je de @Jaapiyo-approved oranje pinkers krijgt. Ook de standaard Style 46-velgen waren meer dan genoeg, die heerlijke 15 inch velgen die het doen lijken alsof je op reguliere stalen velgen met BMW-dopjes rijdt (wat je min of meer ook doet). Meegespoten exterieurdelen? Nee joh. Schuif/kanteldak? Nope. Parkeersensoren? Ben je gek. Mistlampen? Eh, ja, die wel. Oh ja, en wat deze groene wel heeft, in tegenstelling tot het in Arizona Sun gespoten exemplaar: elektrisch verstelbare stoelen mét geheugenfunctie!

318i

Met zo’n specificatie als deze BMW E46 occasion hoop je stiekem dat dit een handgeschakelde 330i is. Die bubbel kunnen we doorprikken voor je: het is een 318i, met de M43B19 aan boord. Dat is inderdaad een viercilinder en inderdaad is deze 1.9 liter groot, waarmee een heuse 118 pk wordt gerealiseerd. De eerste eigenaar, een Portugees trouwens, was waarschijnlijk niet het een race-achtig type, want de M43 is gekoppeld aan de viertraps automaat.

Kopen

Een BMW E46 is een BMW E46, maar het enorme contrast tussen verschillende exemplaren is weer heerlijk zichtbaar. Deze BMW E46 occasion is erg bijzonder samengesteld. Mocht het je ding zijn, dan is het waarschijnlijk sowieso een goede optie. Zoals gezegd heeft deze auto na een Portugees avontuur in 2019 de oversteek gemaakt naar Nederland. Hoe spannend dit avontuur was valt mee: er staat slechts 66.556 km op de teller. Voor een auto uit 1999 niet gek.

Voor een E46 is de vraagprijs van 8.950 euro aardig wat, maar voor de samenstelling en staat is het best een net bedrag. Koop dan!

Ook interessant!

  • BMW 323i Individual
    Koop deze bijzondere oranje BMW 323i Individual voor weinig
  • De goedkoopste BMW M2 van Marktplaats
    De goedkoopste BMW M2 van Marktplaats
  • De beroemdste BMW 130i van Marktplaats
    De beroemdste BMW 130i van Marktplaats
  • De goedkoopste BMW M3 (G80) van Marktplaats
    De goedkoopste BMW M3 (G80) van Marktplaats

Nieuwste artikelen

  • Goedkoopste 997 van Marktplaats is ook de opvallendste
  • Autosalon van Brussel 2026: dit zijn de primeurs
  • Kia viert 80-jarig bestaan met dit bijzondere apparaat
  • Scoor deze ‘vergeten’ Saab op Marktplaats
FacebookTweetPinLinkedIn

3-serie, BMW, e46, individual, marktplaats, occasion

Vorig bericht: « Gespot – Een Ferrari 812 GTS in IKEA-spec
Volgend bericht: Kwalificatie GP Australië 2024: Hamilton niet in top 10 #grateful »

Lees Interacties

Reacties

  1. ukbob zegt

    22 maart 2024 om 21:33

    Toevallig deze ook al opgeslagen op marktplaats..
    als er cruise control en pdc op had gezeten was ik gelijk gaan kijken!
    Nog even verder zoeken..

    Login om te reageren
  2. kniesoor zegt

    22 maart 2024 om 21:34

    Heb graag dooiekoeienbekleding en een schuifdak is ook wel fijn. Maar behalve die twee manco’s weinig aan te merken op de configuratie. De elektrieke stoelbediening had niet perse gehoeven, maar da’s verder niet zo belangrijk.

    Login om te reageren
  3. vincentbaan zegt

    22 maart 2024 om 23:06

    3 serie met elektrische stoelen, automaat en onlogische kilometerstand. 25 jaar en een leuk kleurtje. Voor hoeveel? 9000 euro? Vind je het erg als ik deze over sla?

    Login om te reageren
    • martinus.tussengas zegt

      22 maart 2024 om 23:11

      En een importkenteken…

      Login om te reageren
      • Richmond zegt

        23 maart 2024 om 09:15

        wat is daar erg gaan? De occasion markt zit vol met importauto’s

        Login om te reageren
  4. lecomte zegt

    23 maart 2024 om 04:02

    Meergrün kan nu wel een Individual kleur zijn, maar dit was een normale kleuroptie voor deze 3-serie destijds evenals de groene bekleding.

    Login om te reageren
  5. baardmijt zegt

    23 maart 2024 om 10:39

    Onlogisch? NAP geeft geen oordeel, niet per definitie onlogisch.
    Niettemin hier ook geen interesse.

    Login om te reageren
  6. Elise zegt

    23 maart 2024 om 12:35

    Het dashboard van deze generatie blijft mooi; tijdloos en kwalitatief heel goed.

    Login om te reageren
  7. 406_v6 zegt

    23 maart 2024 om 15:04

    Als ik in de markt was voor wat anders, was dit een interessante optie. Stoffen bekleding is altijd een pré boven leer. PDC is achteraf ook keurig in te bouwen als dealer accessoire. Opvallend onopvallend van A naar B transport. Kleurencombinatie is weer eens wat anders als standaard zwart of grijs.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North