Bizarre kleurtjes op Autojunk
Rolls-Royce Phantom Lila

Het is blijkbaar vakantietijd en dat kunnen we goed merken op autoblog, want daar komt regelmatig wat komkommer nieuws voorbij. Maar voor ons kleine broertje autojunk is de zomer juist een gouden periode. Waarom? Jullie gaan allemaal massaal op vakantie en komen in het buitenland (en binnenland) de mooiste spots tegen.
En daarom combineer ik graag de gouden tijd op autojunk met de komkommertijd op autoblog. De lila Phantom die jullie hier zien is GEEN photoshop. De Rolls schijnt eigendom te zijn van een prinses van Koeweit en ook een keer gespot door onze vrienden van autogespot.
En hoe vinden we deze banaan gele V8 Vantage dan? Mijn goedkeuring krijgt ie in elk geval wel, zeker in combinatie met de zwarte velgen!
Of wat dacht je van deze blauwe Audi R8? Voor zover ik weet is de R8 af-fabriek alleen maar leverbaar is wit, zwart en 10 tinten grijs. En was het verhaal nog vreemder maakt is het feit dat volgens de RDW deze R8 oranje(!) is. Iemand een idee hoe dit zit?
En als toetje nog even deze cremekleurige Conti GTC met een setje chrome velgen er onder. Deze kleur is tenminste weer eens wat anders dan dat burgerlijke wit.
Kom je op vakantie (of gewoon thuis) iets moois tegen? Vergeet dan vooral niet om een paar plaatjes voor ons te schieten!








